Προς το περιεχόμενο

ΜΒ στο κινητό.


leftis95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έβαλα ένα πακετάκι 120 mb/ 3€ της cosmote για ένα μήνα και μετά 1€/mb. Οπότε επειδή δε συμφέρει ούτε για δείγμα να ξεπεράσω τα 120 πως ακριβώς βλέπω πόσα έχω κάνει και πόσα έχω ακόμα? Επίσης πόσα χαλάω σε κάθε σελίδα? Εγώ κάνω χρήση κυρίως σε streaming μουσικής, είτε online radio είτε κανά songza. Σε αυτά πως πάει η "χρέωση"?

 

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις android σου προτεινω να βαλεις το 3G watchdog ωστε να βλεπεις ποσα ΜΒ εχεις «ξοδέψει» και αν θελεις να το βαλεις να σε ενημερωνει για παραδειγμα οταν φτανεις ας πουμε στο 80% ωστε να «χαλαρωνεις» λιγο τη χρηση :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σε λάθος section και το μήνυμά σου είτε θα κλειδωθεί έιτε θα μεταφερθεί.

 

Στο δια ταύτα:

έβαλα ένα πακετάκι 120 mb/ 3€ της cosmote για ένα μήνα και μετά 1€/mb.

 

Μήπως εννοείς 1 ευρώ την ημέρα; Ρώτα στην εξυπηρέτηση, νομίζω δεν ισχύει πιά χρέωση ανα mb και μάλιστα τόσο υψηλή.

 

πως ακριβώς βλέπω πόσα έχω κάνει και πόσα έχω ακόμα?

 

Έχεις συμβόλαιο ή κάρτα; Δες εδω για αρχή.

 

Επίσης πόσα χαλάω σε κάθε σελίδα? Εγώ κάνω χρήση κυρίως σε streaming μουσικής, είτε online radio είτε κανά songza. Σε αυτά πως πάει η "χρέωση"?

 

Δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό. Ανάλογα τη σελίδα, τη συμπίεση, και πάρα πολλά άλλα. Δοκιμάζεις και βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις android σου προτεινω να βαλεις το 3G watchdog ωστε να βλεπεις ποσα ΜΒ εχεις «ξοδέψει» και αν θελεις να το βαλεις να σε ενημερωνει για παραδειγμα οταν φτανεις ας πουμε στο 80% ωστε να «χαλαρωνεις» λιγο τη χρηση :)

 

Κάτι παρόμοιο για iphone υπάρχει?

Είσαι σε λάθος section και το μήνυμά σου είτε θα κλειδωθεί έιτε θα μεταφερθεί.

 

Στο δια ταύτα:

 

 

Μήπως εννοείς 1 ευρώ την ημέρα; Ρώτα στην εξυπηρέτηση, νομίζω δεν ισχύει πιά χρέωση ανα mb και μάλιστα τόσο υψηλή.

 

 

 

Έχεις συμβόλαιο ή κάρτα; Δες εδω για αρχή.

 

 

 

Δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό. Ανάλογα τη σελίδα, τη συμπίεση, και πάρα πολλά άλλα. Δοκιμάζεις και βλέπεις.

 

ναι έχεις δίκιο. έχω καρτοσυμβόλαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα συμβολαια που δεν εχουν πακετο ινετ πηγαινει 10ευρω ανα mb

ειχα σκασει 120ευρω για ~10μβ.true fu**** story

.

<<Μέχρι την ανωτέρω ημερομηνία η χρέωση Internet από το κινητό είναι 0,0068€ /Kb (ή 6,9€ /Μ B), ενώ για WAP 0,0123€ /Kb (ή 12,6€ /Μ B), με χρέωση ανά Kb.>>

γελοιες χρεωσεις και κανεις απο εεττ δεν παρεμβαινει ακομη.και ταυτοχρονα χαριζουν gb !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...