Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Huawei Honor 2 με τετραπύρηνο chip και 2GB Ram


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Huawei ανακοίνωσε σήμερα ακόμη μια υψηλών επιδόσεων smartphone συσκευή, το Honor 2. Ενσωματώνει τετραπύρηνο K3V2 chip επεξεργαστή, σε σύγκριση με τον προκάτοχό του που είχε μονοπύρηνο chip, ενώ διαθέτει επίσης και 2GB RAM.Ο αποθηκευτικός του χώρος είναι 8GB με δυνατότητα επέκτασης με κάρτες μνήμης microSD, η οθόνη του είναι 4.5" ιντσών ανάλυσης 1280x720 pixels με πυκνότητα 326ppi, φτάνοντας την ποιότητα Retina. Υπάρχει επίσης φωτογραφική μηχανή 8MP με εγγραφή 1080p video, ενώ η αυτονομία του φτάνει τις 72 ώρες λειτουργίας. Το λειτουργικό του σύστημα είναι το Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Πρόκειται να κυκλοφορήσει αρχικά στην Κίνα με τιμολόγηση στα $300 δολάρια.

 

Link.png Site: engadget.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΗΟΡΟΡ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ...

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΙΝΙΤΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΕΤΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΧΑΒΑΙ! ΧΕΧΕ

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα με χάλαγε καθόλου..

 

απ' το να πληρώνω κάτι άλλα κινητά 750 ευρώ και βάλε για να βγάζω μωβ φωτογραφίες , και να χρειάζεται να πετάξω όλα τα αξεσουάρ του αμέσως προηγούμενου μοντέλου γιατί δεν κουμπώνουν,

καλύτερα κινεζιά φτηνή value for money..

 

αλλά πούντο εντώ ελλάντα ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΗΟΡΟΡ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ...

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΙΝΙΤΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΕΤΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΧΑΒΑΙ! ΧΕΧΕ

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ!

Θα μας διαφωτισεις, τι χρησιμοποιουν οι "ψαγμενοι";

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα με χάλαγε καθόλου..

 

απ' το να πληρώνω κάτι άλλα κινητά 750 ευρώ και βάλε για να βγάζω μωβ φωτογραφίες , και να χρειάζεται να πετάξω όλα τα αξεσουάρ του αμέσως προηγούμενου μοντέλου γιατί δεν κουμπώνουν,

καλύτερα κινεζιά φτηνή value for money..

 

αλλά πούντο εντώ ελλάντα ;

 

ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΙΦΟΝΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΛΟΥ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΜΣΟΥΓΚ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΑΜΟΛΕΝΤ ΟΘΩΝΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ! ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ! ΗΤC ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ .. ΑΠΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

 

Θα μας διαφωτισεις, τι χρησιμοποιουν οι "ψαγμενοι";

 

ΕΙΡΩΝΙΑ ΟΧΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΙΦΟΝΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΛΟΥ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΜΣΟΥΓΚ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΑΜΟΛΕΝΤ ΟΘΩΝΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ! ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ! ΗΤC ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ .. ΑΠΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

 

 

 

ΕΙΡΩΝΙΑ ΟΧΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

Δεν θα επιδιωξω αντιλογο μαζι σου κυριως γιατι θα μου βγουν τα ματια απο τα caps που χρησιμοποιεις. Απλα καλο ειναι να ψαχτεις λιγο καλυτερα τι ρολο βαραει η Huawei στην παγκοσμια αγορα . Δεν ειναι καμια εταιρειουλα της πλακας.

 

Περαν ομως του offtopic το κινητο εχει αψογα χαρακτηριστικα. Αν και η αυτονομια που αναφερεται ειναι πραγματικη (που λιγο δυσκολο με κανονικη χρηση) θα ειναι ο,τι καλυτερο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JohnyFire μιλάμε δεν πρέπει να έχεις πιάσει ποτέ κινητό της εν λόγω εταιρίας στα χέρια σου, οπότε άστο καλύτερα. Μείνε ευτυχισμένος στο τρολάρισμα σου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΙΦΟΝΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΛΟΥ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΜΣΟΥΓΚ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΑΜΟΛΕΝΤ ΟΘΩΝΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ! ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ! ΗΤC ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ .. ΑΠΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

 

 

 

ΕΙΡΩΝΙΑ ΟΧΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

τα προβληματα στις amoled οθονες που τα ειδες και που τα βρηκες?αρχισα να ασχολουμε με αντροιντ και σαμσουνγκ μολις παρατησα την apple πριν 2 χρονια.μεχρι στιγμης απο samsung δεν εχω παρατηρησει ποτε κανενα προβλημα.προσωπικα εχω το galaxy s2 και αλλαξα οθονη επειδη ειχα κανει πατατα μονος μου και το βουτηξα σε οινοπνευμα.ουτε η πρωτη οθονη ειχε κανενα προβλημα ουτε και η δευτερη που την αλλαξα εγω ιδιος εχει κανενα προβλημα ουτε σε κανεναν απο τους γνωστους μου εχω δει κατι αλλα και ουτε εχω διαβασει σε ελληνικα και ξενα φορουμ το παραμικρο για τις οθονες amoled...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλα specs και σε πολυ καλη τιμη... Μηπως να γυρισουμε λιγο την πλατη στις (μεγαλες) εταιριες και να μην ειμαστε προκατειλημμένοι με τις (μικρες)

Λεω εγω τωρα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το να περιαυτολογείς για τις γνώσεις σου, γτ δεν παραθέτεις επιχειρήματα αντ' αυτού στο γιατι ειναι για την χαβαη αυτό το κινητο;

 

Σαν specs, το συγκεκριμένο δεν έχει να ζηλέψει απολύτως τπτ απο τις ναυαρχίδες των άλλων εταιρειών. τα μόνα μειον που μπορώ να βρω είναι η πιθανή υποστήριξη after sale και η ποιότητα του σασί και γενικά όλο το δέσιμο ττου κινητού. το 2ο μόνο από κοντά μπορούμε να το τσεκάρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην βαριεστε.

Για να το λεει ο τυπος κατι θα ξερει. Δεν το ειδε στον υπνο του.

Κ εγω το διαβαζα χτες. Οποιος τον ενδιαφερει για τα προβληματα στις οθονες κινητων samsung:

http://lmgtfy.com/?q=samsung+amoled+problems

 

@JohnyFire

Μπορεις σε παρακαλω να ΜΗΝ γραφεις με κεφαλαια? Ειναι ενοχλητικο, δυσκολο για τα ματια και ασχημο σαν εικονα.

Thanks.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νομοι τί σχεση εχουν? Δεν σου ειπα να γραφεις με μικρα επειδη απαγορευεται το αντιθετο.

Στο ειπα γιατι ειναι πιο ανετο για ΕΜΑΣ τους χρηστες.

 

sorry νομιζα οτι πηγαινε σε εμενα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νομοι τί σχεση εχουν? Δεν σου ειπα να γραφεις με μικρα επειδη απαγορευεται το αντιθετο.

Στο ειπα γιατι ειναι πιο ανετο για ΕΜΑΣ τους χρηστες.

 

οταν σε τσιτονουν βγενεις εκτως εαυτου μπορεις να πεισ κατι τετοιο εγινε...οσο για αυτο π λεγαμε οσοι θελουν να καταλαβουν γιατι μιλαω ας ψαξουν στο γοογλε... samsung s3 amoled black ink, galaxy nexus black spots μερικα παραδειγματα για να δειτε πως οταν λεω κατι ισχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...