Προς το περιεχόμενο

LG Nexus 4 smartphone και Nexus 10 tablet επίσημα από τη Google


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xωρις να θελω να μας στεναχωρισω και να μας ξενερωσω,το κινητο θα κανει 539€ περιπου στις χωρες που δεν υποστιριζονται απο Google Play,οπως ανακοινωσε και η Ιταλια που δεν υποστιριζει Google Play οτι θα το φερει στις 19 Νοεμβρη στα 539€... Kαι οποιος θελησει να το παρει απο εξωτερικο να ξερει οτι,συμφωνα με την LG, αν αγορασεις κινητοαπο απο αλλη χωρα δεν σε καλυπτει για εγγυηση,μονο εαν το αγορασεις απο την χωρα..So,it was too good to be true...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Xωρις να θελω να μας στεναχωρισω και να μας ξενερωσω' date='το κινητο θα κανει 539€ περιπου στις χωρες που δεν υποστιριζονται απο Google Play,οπως ανακοινωσε και η Ιταλια που δεν υποστιριζει Google Play οτι θα το φερει στις 19 Νοεμβρη στα 539€... Kαι οποιος θελησει να το παρει απο εξωτερικο να ξερει οτι,συμφωνα με την LG, αν αγορασεις κινητοαπο απο αλλη χωρα δεν σε καλυπτει για εγγυηση,μονο εαν το αγορασεις απο την χωρα..So,it was too good to be true...[/quote']

Η εγγυση ειναι πανευροπαϊκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρις να θελω να μας στεναχωρισω και να μας ξενερωσω' date='το κινητο θα κανει 539€ περιπου στις χωρες που δεν υποστιριζονται απο Google Play,οπως ανακοινωσε και η Ιταλια που δεν υποστιριζει Google Play οτι θα το φερει στις 19 Νοεμβρη στα 539€... Kαι οποιος θελησει να το παρει απο εξωτερικο να ξερει οτι,συμφωνα με την LG, αν αγορασεις κινητοαπο απο αλλη χωρα δεν σε καλυπτει για εγγυηση,μονο εαν το αγορασεις απο την χωρα..So,it was too good to be true...[/quote']

 

Όποιος το πάρει τόσο και δε κάνει υπομονή για καμιά παράλληλη εισαγωγή της προκοπής ή έστω την αναπόφευκτη πτώση τιμής κακό του κεφαλιού του

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγγυση ειναι πανευροπαϊκη!

Το φερνεις κανονικα απο εξωτερικο και σε καλυπτει κανονικοτατα η εγγυηση παντου...Μη λεμε οτι θελουμε παιδες...

Όποιος το πάρει τόσο και δε κάνει υπομονή για καμιά παράλληλη εισαγωγή της προκοπής ή έστω την αναπόφευκτη πτώση τιμής κακό του κεφαλιού του

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

 

Παιδες ετσι μου ειπε η LG HELLAS που τους πηρα τηλεφωνο,δεν τα κατεβασα απο το κεφαλι μου! (Btw χαιρομαι παρα πολυ αν οντως εχετε δικιο εσεις και οχι η --->LG<---- )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όπως το μπροστινό τζάμι έτσι και το πίσω είναι Corning Gorilla Glass 2. (σε αντίθεση με άλλους)

 

 

Στη δοκιμή του theverge πάντως άλλα πραγματα είδαμε...

 

"That glass covering is cause for concern, however. While testing the phone, I accidentally knocked the device off of my dining table and onto a hardwood floor... cracking the glass on the back. It's a small fracture, but had I just paid $300 for the device, I would be irate, and I'm not sure what LG or Google's policy is on replacement."

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκαμε fault στο Nexus 4; Δεν κάνει να το ρίχνεις από ψηλά. :-) :-) Το Note 1 γρατσουνιζόταν άσχημα όταν έπεφτε στο δρόμο. Μια προστατευτική θήκη των 3 ευρώ μου έλυσε το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιμές συμβολαίου είναι αυτές της είδησης?

Οχι

δεν ξέρω γμτ, ψήνομαι άσχημα...

κι εγω ψηνομαι ασχημα , αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι..

 

βλεπεις η google εχει βαλθει να ανατρεψει ολες τις προβλεψεις (οτι θα κανει καμια 500αρα και θα ειναι ακριβο μεχρι την ανοιξη..)

Οι τιμές είναι απλά φοβερές.

 

Ειδικά για το κινητό.

 

Όπως είπαν και η από πάνω ψήνομαι... ΑΣΧΗΜΑ ^_^

Οι τιμές είναι απλά τρέλες.Πολύ καλές όλες οι συσκευές!

Lg Nexus 4 299$ = 231 Euros 8GB - 349$ = 270 Euros 16GB

Εννοειται και μας βλεπω ολους σε κανα μηνα να κυκλοφορουμε μονο με αυτο πια!!!

 

το κοιταω

το ξαναδιαβαζω

βλεπω και τα σχολια σας

 

και παω "γοργα" στο ebay summary για να σβησω κατι κινητα που παρακολουθουσα

 

 

shut-up-and-take-my-money.jpeg

 

ορκιζομαι απο το ομνια 1 [που εχω τωρα] σε nexus 4

θα ειναι ωσαν τηλεμεταφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες επειδη το εψαξα το θεμα...Kαλεσα την Lg Hellas και τους ρωτησα αν με καλυπτει η εγγυηση εφοσον εχω κανει την αγορα απο το εξωτερικο..Μου απαντησαν οχι δεν μας καλυπτει η εγγυηση διοτι δεν το εχει εισαγει η Lg Hellas οποτε αν χρειαστω καποια επισκευη η θα πρεπει να χρεωθω την επισκευη απο την Lg Hellas ειτε να το στειλω απο εκει που το εκανα εισαγωγη...Τραγικα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βρήκαμε fault στο Nexus 4; Δεν κάνει να το ρίχνεις από ψηλά. :-) :-) Το Note 1 γρατσουνιζόταν άσχημα όταν έπεφτε στο δρόμο. Μια προστατευτική θήκη των 3 ευρώ μου έλυσε το πρόβλημα.

 

Κάνε μια βόλτα σε προηγούμενα topics για "άλλο" τηλέφωνο και θα καταλάβεις το λόγο που το ανέφερα. :P Σαφώς και για κάποιον android fan το nexus 4 είναι μια super επιλογή σε μια super τιμή, αλλά ας μην ξεχνάνε μερικοί τι έλεγαν λίγο καιρό πριν για τα υλικά κατασκευής του 4, 4s, 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το "άλλο" τηλέφωνο; Μη με βάζεις να ψάχνω τώρα :-)

 

Όλα τα smart γρατσουνίζονται. Αν όμως η εξωτερική επίστρωση θρυμματίζεται με ευκολία τότε φυσικά αυτό καταλογίζεται ως μειονέκτημα. Γι' αυτό οι σοβαρές εταιρίες κάνουν crash tests πριν κυκλοφορήσουν ένα προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη δοκιμή του theverge πάντως άλλα πραγματα είδαμε...

 

"That glass covering is cause for concern, however. While testing the phone, I accidentally knocked the device off of my dining table and onto a hardwood floor... cracking the glass on the back. It's a small fracture, but had I just paid $300 for the device, I would be irate, and I'm not sure what LG or Google's policy is on replacement."

 

B)

ρε BillDanos νησάφι πια...απλά νησάφι.Όχι που δεν θα βρισκες κάτι να κράξεις...

 

α)είναι Gorilla GLASS που σημαίνει οτι σπάει.Αν πέσει απο ύψους 1 μέτρο και σπάσει δεν θα κατηγορήσω την Google ούτε την εγγύηση της,οκ?απλή λογική.

β)μας επιτρέπεις να το ξαναχρησιμοποιήσουμε η τσάμπα λεφτά;τι λες;

 

ps.Όταν το χε το iPhone 1 ήταν καλό,ε;

ps2.

 

 

Κακό το gorilla glass πολύ κακό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...