Προς το περιεχόμενο

Star Wars: Episode 7 [2015]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα το τρενάκι του τρόμου στο τέλος μου την έσπασε λίγο. Το να αντιγράφεις αυτά που έκανες στο Star Trek είναι λίγο τεμπέλικο JJ, άσε που σου φέρνει και μια ζαλούρα.

 

Κατά τα άλλα λίγα πράγματα είδαμε οπότε περιμένουμε να δούμε περισσότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω θα ακουστεί αστείο αλλά θέλω τη γνώμη σας! Επειδή δεν έχω δει κανένα Star Wars (μόνο αποσπασματικά στη tv) ποια πιστεύετε είναι η σωστή σειρά για να τα δω ώστε να μπω καλύτερα στο κλίμα των ταινιών, χρονολογικά όπως βγήκαν ή αριθμητικά Episode I ..II...III...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξέρω θα ακουστεί αστείο αλλά θέλω τη γνώμη σας! Επειδή δεν έχω δει κανένα Star Wars (μόνο αποσπασματικά στη tv) ποια πιστεύετε είναι η σωστή σειρά για να τα δω ώστε να μπω καλύτερα στο κλίμα των ταινιών, χρονολογικά όπως βγήκαν ή αριθμητικά Episode I ..II...III...?

 

IV, V, VI, I, II, III.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω θα ακουστεί αστείο αλλά θέλω τη γνώμη σας! Επειδή δεν έχω δει κανένα Star Wars (μόνο αποσπασματικά στη tv) ποια πιστεύετε είναι η σωστή σειρά για να τα δω ώστε να μπω καλύτερα στο κλίμα των ταινιών, χρονολογικά όπως βγήκαν ή αριθμητικά Episode I ..II...III...?

 

Χρονολογικά όπως βγήκαν στις αίθουσες είναι η καλύτερη επιλογή. Τρως ενα ψιλο-σποιλερ στη δευτερη ταινία νομίζω, οπότε δεν είναι και ότι το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...