Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση για μένα; Ζητούνται οι γνώσεις σας!


dexter 4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, παιδιά!

Αυτό το διάστημα είμαι σε φάση ψαξίματος για μία καινούρια τηλεόραση. Θα τη χρησιμοποιώ περισσότερο για gaming (ps3) και ταινίες. Θα ήθελα να έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

-40 με 42''

-ωραίο design με, κατά προτίμηση, λεπτό πλαίσιο γύρω απ' την οθόνη (μ' αρέσουν πολύ η LG, όπως αυτή: http://www.kotsovolo...?catid=10103812)

-500e max

 

Πιστεύω είναι περιττό να πω για πολύ καλή ποιότητα εικόνας και ήχου...

Προτάσεις;

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΑΝ ΘΕΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ SAMSUNG ΚΑΙ ΠΑΛΙ SAMSUNG ΕΧΩ ΤΗΝ UE40D6100 ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑ GAMING ΚΑΙ 3D ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΙΣΩΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΗΧΕΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και σε σένα, αδερφέ!

Γιατί είναι κουραστικό για gaming; Επίσης η συγκεκριμένη που έχεις κάνει γύρω στα 8 κατοστάρικα, εγώ θέλω με 5 το πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα, κι εγώ κάνω έρευνα αγοράς για μια καινούρια τηλεόραση αυτό τον καιρό με πάνω-κάτω τα ίδια χαρακτηριστικά με τον op. Μου πρότειναν αυτή http://www.skroutz.g...G-42LM3400.html και το μόνο που με χαλάει λίγο είναι το ψιλοπαλαιικό design. Μήπως έχετε άλλες προτάσεις για 42αρες με όμορφο design, κατά προτίμηση 3D; 500-550e max.

Επεξ/σία από Zugzwang
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πήρα την UE40EH6030 και είμαι πολύ ικανοποιημένη, πολύ καλή τηλεόραση! Σωστό 3D όμως δεν έχω καταφέρει να δω μέσω hdmi. Με εξωτερικό σκληρό ήταν αστέρι όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...