Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με γάτες...


traganeus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αποπάνω την έκανε. Μην παίρνουμε την λογική απαίτηση του traganeus και τη μαλακίζουμε με αεροβόλα και φόλες παρακαλώ.

 

Δω μέσα είναι αρχαία Αίγυπτος.-

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεροπίστολο ρε. Απ τους πλανόδιους εκεί στον κήπο :P :P

 

Νεροπίστολο και βολή στη μύτη.

 

Δουλεύει καλά και σε σκύλους και σε γάτες (αλλά και σε ανθρώπους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αποπάνω την έκανε. Μην παίρνουμε την λογική απαίτηση του traganeus και τη μαλακίζουμε με αεροβόλα και φόλες παρακαλώ.

 

Δω μέσα είναι αρχαία Αίγυπτος.-

υπερεβαλα...το παραδεχομαι.δεν κυριολεκτουσα ομως,το ειπα με χουμορ!και θα ελεγα να διορθωσεις ή να σβησεις το μηνυμα μου(οχι αυτο!!!!!!!) γιατι ειναι ακραιο,ολιγοντι,για καποιον που δεν εχει αισθηση του χουμορ ή ειναι ερωτευμενος με τα ψορογαταα!!!

ειναι αληθεια,δε χονευω τις γατες αν και ταΐζω(ναι ειμαι αιγυφτιος)κανενα κλαψιαρικο :mad: :mad: .

αλλα θα σου πω κατι...μας κανουν πλυση εγκεφαλου ρε φιλε απο μικρα

στα στρουμφακια τι ρολο παιζει το γατι????

στο σαινη..τι χαιδευει εκεινος με τις προκες στο χερι( ο κακος )???

στο...αλλα δεν θυμαμαι.

και κατι αλλο

εχω ενα σκυλι σε περιφραγμενο χωρο..

ε...

ενα γατι που του δινω φαη καθε τοσο επειδη κλαψουριζει καθε φορα που με βλεπει,τι κανει το ατιμο το αιγυφτοθεοσεβουμενο,Ε??

αναστατωνει το σκυλι περπατωντας μπροστα απο την περιφραξη ΠΕΡΗΦΑΝΑ λες και δεν υπαρχει τιποτα μεσα σε αυτη... :mad: :mad:

και το αλλο...

παει το ελαφρομυαλο το σκυλι και βαζει την μουσουδα του στην περιφραξη με αποτελεσμα να τρωει καμια 30αριααα αστραπιαιες γατοσφαλιαρες και φευγει με ματωμενη μουσουδα :mad: :mad:

 

Καταλαβες ρε φιλε γατοφιλε???

 

ακου ΒΑΝ μεχρι τον Ιανουαριο?????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μου μήνυση.

 

Και δεν είμαι φιλόζωος τότε, απλά γουστάρω τα σκυλιά.

 

Κανένα σοβαρό άτομο επίσης. Εξαιρώντας τα κουνούπια που είναι ορθογραφικό λάθος, η γάτα είναι το μόνο ον που δε γουστάρω.

 

Σαν τις περισσότερες γυναίκες, κουτοπόνηρες, καλοπερασιάρες, δεν δίνουν αλλά μόνο παίρνουν, έχουν "πλάκα", είναι όμορφες, θα έρθουν στην δύσκολή σου στιγμή να σου τριφτούν για να χαϊδευτούν οι ίδιες, και όταν τα πράγματα χειροτερεύουν σπάνε απ' το παράθυρο και πάνε να τριφτούν αλλού. Πόσα κοινά..

 

Σκύλος, ότι καλύτερο έχει δημιουργήσει ο Πούστης.

 

μια ενδιαφερουσα αποψη γιαυτους που γουσταρουν μονο τα σκυλια αλλα οχι και τις γατες:

 

http://www.enet.gr/?...ticle&id=164386

 

just sayin..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί να της πούνε; αν είναι καθαρή η αυλή της και δεν είναι κίνδυνος για την δημόσια υγεία δεν νομίζω οτι κάνει κάτι κακό ή παράνομο.

Ναι με 500 γατες πεντακαθαρη θα ειναι η αυλη της τι να σου πω ,δεν μας φτανουν ολα τα αλλα εχουμε και τους τρελους που νομιζουν πως ειναι φιλοζωοι και εν πασει περιπτωση σιγουρα δεν ειναι φιλανθρωποι διοτι δεν σεβονται τον διπλανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Κοίτα, ούτε τις κυριούλες τέτοιου τύπου δε γουστάρω, ούτε τα γατόνια όπως προανέφερα.. αλλά η Christianna78 έχει δίκιο. Σίγουρα δε κάνει κάτι κακό, θα υπήρχαν οι γάτες ούτως ή άλλως - διάσπαρτες.

 

Τώρα αν φωνάξεις κάνα μπόγια, αυτό είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αν παω και της πω τπτ θα είναι ο χειρότερός μου εφιάλτης μετά. Αυτά τα άτομα είναι τα πιο κομπλεξικά, γιαυτό μαζεύουν τόσες γάτες και όχι σκυλιά. Όποιο γατί θα ψοφάει θα λέει οτι το σκότωσα εγώ. Ότι κάνω θα το κάνω αθόρυβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτά τα άτομα είναι τα πιο κομπλεξικά, γιαυτό μαζεύουν τόσες γάτες και όχι σκυλιά.

Ε? Πως? Πως κατεληξες εκει? Γενναει απειρα ερωτηματα η προταση αυτη ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ένας λέει οτι όποιος γουστάρει τις γάτες δεν είναι σοβαρό άτομο...

ο άλλος οτι όποιος μαζεύει γατιά και όχι σκυλιά είναι κομπλεξικός...

 

κατα τα άλλα το ban το έφαγε αυτός που βγήκε να τρολάρει......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ένας λέει οτι όποιος γουστάρει τις γάτες δεν είναι σοβαρό άτομο...

ο άλλος οτι όποιος μαζεύει γατιά και όχι σκυλιά είναι κομπλεξικός...

 

κατα τα άλλα το ban το έφαγε αυτός που βγήκε να τρολάρει......

 

 

 

Ειναι σαν εναν υπολοχαγο μου στον Εβρο!

Κοιταγαμε κατι σκυλια με ψωρα (που εγω τα λυπόμουν) και ελεγε μακαρι να μου δινε εντολή ο δικοιητής να τα καθάριζα.

Του λεω γιατι;

Γιατι μου την σπανε και με ενοχλουν + οτι θα τα γλιτώσω απο τον πόνο που θα εχουν.

Του λεω εγω δεν θα μπορουσα ποτε να τα σκοτώσω ειμαι φιλοζωος!

Μου λεει και γω ειμαι αλλα στον δικο μου σκυλο.

Οπως καταλαβαινετε του την λεω δεν αντεξα και μετα μου λεει αναφερόμενος διοτι εκρινα ανώτερο.

Ενταξει εννοείται τελικά δεν βγηκά σε καμια αναφορα γιατι θα τον εκανα ρεζίλι δεν παν να ετρωγα 20 Φ.

 

 

 

Το θέμα ειναι αυτο οτι καποιοι ειναι "επιλεκτικοί" φιλόζωοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...