Προς το περιεχόμενο

Καταλάθος Format σε εξωτερικό δίσκο. Ανάκτηση?


mihalis19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πιστευω πως εαν σ ενα δικο σου thread/προβλημα σαν κ αυτο, σου απαντουσαν οπως απαντησες εδω, θα εκτιμουσες το χιουμορ σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως εαν σ ενα δικο σου thread/προβλημα σαν κ αυτο, σου απαντουσαν οπως απαντησες εδω, θα εκτιμουσες το χιουμορ σου.

 

με απλά λόγια φίλε μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι από καταλάθος φορματ, ακόμα και αν είχες κάποιο είδωλο συστήματος στον ίδιο δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστώ! για να δουμε θα σωθω?? εκανα βλακεια....εκει μεσα ειχα ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολλα τραγουδια...μεχρι πριν 1 χρόνο έπαιζα μουσική.. αλλα οι φωτογραφίες πονανε πολυ.... ειναι πολυ σημαντικες

 

Τελικά,το συμπέρασμα που βγάζω,μετά από δεκάδες τέτοιες περιπτώσεις που έχω διαβάσει,είναι ότι μόνο το πολλαπλό backup σώζει.

 

Ανά τακτά χρονικά διαστήματα,ρίξε τα αρχεία και σε dvd και βάλ' τα στην αποθήκη να σκονίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

με απλά λόγια φίλε μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι από καταλάθος φορματ, ακόμα και αν είχες κάποιο είδωλο συστήματος στον ίδιο δίσκο.

Σ ευχαριστω που χρησιμοποιησες απλα λογια για να μου το εξηγησεις, αλλα δεν ρωτησα κατι.

 

Tip: Για την ιστορια, γινεται, αλλα παμε σε extreme λυσεις οπου πληρωνεις για το καθε mb που σωζεις και οι οποιες δεν απευθυνονται στον τυπικο home user.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην βλέπεις ταινίες τύπου CSI Miami και λες κάτι τέτοια και γελάμε...

Tip: Για την ιστορια, γινεται, αλλα παμε σε extreme λυσεις οπου πληρωνεις για το καθε mb που σωζεις και οι οποιες δεν απευθυνονται στον τυπικο home user.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μην βλέπεις ταινίες τύπου CSI Miami και λες κάτι τέτοια και γελάμε...

Αν και το CSI προσφερεται για γελια, θα προτεινα κατι σε Dylan Moran, εχει υπεροχο, μαυρο,καυστικο χιουμορ. Hint:Tο λατρευω :-)

Εαν με το format πιστευεις πως τα δεδομενα σου αποτελουν παρελθον, fine by me, δεν εχω σκοπο να σου αλλαξω γνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ

Η μελέτη του P. Gutmann:

http://www.cs.auckla...secure_del.html

 

Στο τέλος αναφέρει το DiskDestroyer (http://www.diskstroyer.com/).

Χμμμμ!

30$ για ένα πολυκατσάβιδο με μύτες, πενσάκι, πλαστικά γυαλιά, γυαλόχαρτα και κόφτη! :confused:

Μάλλον αυτό το "Patent Pending detailed, illustrated step-by-step directions" πρέπει να κοστίζει 25$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...