Προς το περιεχόμενο

επιλογή λαπτοπ λόγω αξιοπιστίας!


antonios_1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα! λόγω ανάγκης αγοράς ενός φορητού για το γραφείο θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας για το ποιά μάρκα είναι η πιο αξιόπιστη σε θέμα ποιότητας/εξυπηρέτησης/αξιοπιστίας σε βάθος χρόνου! να τονίσω ότι το budget είναι περίπου 500 ευρώ και το λαπτοπ δεν προορίζεται για παιχνίδια! επίσης θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου προτείνατε ορισμένα μοντέλα! σας ευχαριστώ προκαταβολικά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο προσωπικη μου εμπειρια φιλε, σου συνιστω DELL. Αξιοπιστη μαρκα με ΚΟΡΥΦΑΙΟ service που δεν θα βρεις σε καμια αλλη μαρκα.

Υποστηριξη τηλεφωνικη αψογη, και service στο χωρο σου !!!! και επειδη η χρηση του οπως λες θα ειναι για γραφειο, πιστευω οτι σε συμφερει να μην σπαταλας χρονο στο που και ποτε να το πας για service αν χρειαστει. Τιμες απο 350 εως 1000+

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η dell είναι σίγουρη λύση! σκεφτόμουν και κάτι σε toshiba/lenovo αλλά και fujitsu που είδα οτι έχουν πολύ καλές τιμές αλλά δεν ξέρω απο σέρβις τι γίνεται σε περίπτωση που χρειαστεί! όπως είπε και ο φίλος wired_1 δεν είμαστε για καθυστερήσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα + στην Dell και από εμένα, και επίσης ένα + και στην Lenovo που έχει ακριβώς το ίδιο καλό service με την Dell. Οι δύο καλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή.

 

Toshiba, HP και κυρίως Sony μακριά όπως και Fujitsu (δεν ξέρω καν τι παίζει με το service).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότεινα είτε Dell είτε HP, αλλά μακριά από τα dv. Πάντως, εγώ από τα g είμαι αρκετά ευχαριστημένος και τα probook είναι πάρα πολύ ποιοτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα + στην Dell και από εμένα, και επίσης ένα + και στην Lenovo που έχει ακριβώς το ίδιο καλό service με την Dell. Οι δύο καλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή.

 

Toshiba, HP και κυρίως Sony μακριά όπως και Fujitsu (δεν ξέρω καν τι παίζει με το service).

η lenovo έχει πολύ ποιοτικά laptop απλά σχετικά με το service δεν δίνει 2 χρόνια εγγύηση ούτε είναι onsite όπως στα περισσότερα dell

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η lenovo έχει πολύ ποιοτικά laptop απλά σχετικά με το service δεν δίνει 2 χρόνια εγγύηση ούτε είναι onsite όπως στα περισσότερα dell

 

Onsite εννοεις να ερχετε ο τεχνικος στο σπιτι? Γιατι σου εχει να ερχετε κουριερ να το παιρνει και να το ξαναφερνει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλημέρα! μετά απο μια μικρή έρευνα αγοράς κατα 99% θα καταλήξω σε dell. Όμως πολλοί είναι αυτοί που μου λένε να πάω σε Acer καθώς εiναι value for money και πλέον το σερβις τους είναι αξιόπιστο χωρίς τα παρατράγουδα του παρελθόντος! Ισχύει όντως κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, για να μην ανοιγω καινούργιο θέμα τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο Link.png Site: Turbo-X HC II i532-650 2VRAM Win8 και αν έχετε κάποια πρόταση στα ίδια λεφτα κ specs θα ήμουν ευγνωμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, για να μην ανοιγω καινούργιο θέμα τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο Link.png Site: Turbo-X'>http://www.plaisio.g...MB']Turbo-X HC II i532-650 2VRAM Win8 και αν έχετε κάποια πρόταση στα ίδια λεφτα κ specs θα ήμουν ευγνωμων.

Καλά εσύ απαντάς σε ένα τέτοιο θέμα το οποίο έχει να κάνει με την αξιοπιστία και την ποιότητα και ποστάρεις ένα άκρως αντίθετο προιόν!

Ρε παιδιά διαβάζεται λίγο το θέμα πριν ποστάρετε!

Έλεος ο άλλος πάει να δώσει 800+ σε Turbo-X.!Fail!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου πρότειναν αυτό http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.902659 το οποίο ομολογουμένως έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά και τιμή αλλά όπως προανέφερα έχω ακούσει άσχημα λόγια για το σέρβις της acer! έχει κανείς θετική εμπειρία τώρα τελευταία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mediamarkt έχει μια ενδοαφέρουσα προσφορά αυτές τις μέρες στα 499 ευρώ. Αντιγράφω από το φυλλάδιο:

 

Φορητός Υπολογιστής

IDEAPAD G 580A

 

Επεξεργαστής Intel® Core™ i3-3110M 2,40GHz Invybridge 3ης γενιάς, μνήμη 4 B DDR3, σκληρός δίσκος 750GB, κάρτα γραφικών 1GB nVidia GT 610, USB3.0, DVD±RW, Web Camera, Card Reader, LAN 10/100, Wifi 802.11b/g/n, Windows 7, βάρος 2.6 kg, 1 χρόνος εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Onsite εννοεις να ερχετε ο τεχνικος στο σπιτι? Γιατι σου εχει να ερχετε κουριερ να το παιρνει και να το ξαναφερνει ;)

 

Στο παίρνουν από το σπίτι με Courier και στο ξαναφέρνουν με Courier δωρεάν (μέσα στην εγγύηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...