Προς το περιεχόμενο

Πώς πουλάω κατι ?


hud_red_ekfik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας , πώς μπορώ να πουλήσω το πρόγραμμά μου στο internet , (με paypal ?) ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος ? Πρέπει να το δηλώσω στην εφορία ? , αν ναι πώς ?

 

Ευχαριστώ :)

 

:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά,επειδή δεν εβλεπα απαπαντήσεις,πήρα την πρωτοβουλία να γραφτώ στο paypal , (δεν ξέρω αν πρεπει για εμένα,δεν έχω επειχήρειση και είμαι 16 χρονών) έκανα οτι μου έλεγε τέλος πάντων,πήγα να φτιάξω ενα κουμπί και μου λέει "tax (%)"τι είναι αφτός ο φόρος,ότι θέλω βάζω ? μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά hud_red_ekfik είσαι μεγάλος h4x0r

 

καντο με paypal , καλά έκανες ...

 

αν πουλάς μέσα στην ελλάδα χρεώσε 23% φόρο

απο Ευρώπη δεν χρειάζεται να τους χρεώσεις εαν σου δώσουν το VAT ID ( ΑΦΜ ) τους

στον υπολοιπο κόσμο δεν χρειάζεται να τους χρεώσεις φόρο

 

Το πρόβλημα είναι οτι δεν είμαι λογιστής , μπορεί να σου ειπα καμια αρλούμπα

και ζούμε και σε μια χώρα που είναι μια τεραστια αρλούμπα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είμαι τελείος άσχετος,και εκει μιλάει κινέζικα ! έφτιαξα ένα buy now κουμπί , μου έδω σε έναν κώδικα html.Και αφτός πού ξέρει τι πουλάω ? , δεν ξέρω που να βάλλω την κάρτα μου για να πέρνω τα λεφτά.Και δεν ξέρω πού ανεβάζω το προιόν μου !

 

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε στη σελίδα που θα το βάλεις θα γράφεις πληροφορίες για το προϊον, μετά αν κάποιος θέλει να το αγοράσει θα πατάει το κουμπί και θα πληρώνει μέσω paypal..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Φίλε είμαι τελείος άσχετος,και εκει μιλάει κινέζικα ! έφτιαξα ένα buy now κουμπί , μου έδω σε έναν κώδικα html.Και αφτός πού ξέρει τι πουλάω ? , δεν ξέρω που να βάλλω την κάρτα μου για να πέρνω τα λεφτά.Και δεν ξέρω πού ανεβάζω το προιόν μου !

 

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

Φιλε στη σελίδα που θα το βάλεις θα γράφεις πληροφορίες για το προϊον, μετά αν κάποιος θέλει να το αγοράσει θα πατάει το κουμπί και θα πληρώνει μέσω paypal..

 

Αδέρφια είστε εσείς οι δύο;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...