Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με λάπτοπ hp probook 4515s χρειάζομαι την βοήθεια σας!


zeppelin66

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ,έχω τεράστιο πρόβλημα με το λάπτοπ μου. Το πρόβλημα είναι το εξής ότι έτσι ξαφνικά νεκρωθηκαν μερικά κουμπιά στο πληκτρολόγιο..στην αρχή ήταν το 1 και 2 και ξανά έτσι ξαφνικά το 1 2 alt g h και backspace! Πραγματικά δεν μπορώ να βρω την πηγή του προβλήματος..και δεν ξέρω τι να κάνω..έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο και πως το αντιμετώπισε? Αν μπορείτε απαντήστε εγκαίρως..ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε serial και p/n: να σου πω κοστος

Βαλε ενα εξωτερικο και αν εισαι ΟΚ τοτε πας για μια αλλαγη keyboard, γιατι να μην εχει χαλασει?

Σου φαινεται παραξενο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε serial και p/n: να σου πω κοστος

Βαλε ενα εξωτερικο και αν εισαι ΟΚ τοτε πας για μια αλλαγη keyboard, γιατι να μην εχει χαλασει?

Σου φαινεται παραξενο ?

το p/n δεν ξερω τι ειναι ειμαι και λιγο ασχετη αλλα εγω σου δινω τι λεει απο κατω το λαπτοπ λοιπον λεει τα εξης: serial number:CNU00743WJ product και λεει εναν αριθμο δεν ξερω αν χρειαζεται και model και εκει εχει αριθμους αν τους χρειαζεσαι πες μου αν ειναι να τους γραψω μπως ξερεις ποσο θα μου κοστισει αλλαγη εσωτερικου πληκτρολογιου?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχω στειλει μηνυμα ΡΜ , δες το.

 

536537-DJ1

 

Keyboard assembly - Industry standard full-pitch layout, isolated inverted-T cursor control keys, integrated numeric keypad, instant-access hotkeys - 19.0mm x 19.0mm key pitch, 2.5mm stroke - For use on models with 15.6-inch displays (Greece)

 

Αυτο ειναι σαν σχημα και απλα θα εχει και ελληνικα επανω του

 

http://www.etiexpres...spx?pid=3558405

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...