Προς το περιεχόμενο

live αγώνες


xronis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα.Θυμάμαι υπήρχε ένα θέμα όπου ανεβάζατε link για τα ματς.Δεν νομίζω πως προλαβαίνω να το ψάξω και να βρω κάτι τώρα...αν έχει κανείς ιδέα για το ματς του ολυμπιακού για κάποιο link ας πει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου αυτο ειχα κι εγω στο μυαλο μου να ανοιξω ενα θεματακι σχετικα με links με διαφορα παιχνιδια ποδοσφαιρου γτ μονο απο ραδιο δεν λεει.... ας μας δωσει καποιος τα φωτα του σχετικα με το που θα βλεπουμε μπαλιτσα και θα του τα δωσουμε πισω παλι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απλα πραγματα.. σε ματς που βλεπουν πολλοι θα κολαει..

Τιποτα σαν την TV. Οταν ο Ελληναρας για να δει την ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ του ομαδα δεν παει να δωσει 2 ευρω για 1 καφε.. και ολοι μπενουν να το δουν μεσω ιντερνετ... λογικο ειναι να γινεται αυτο. :)

Οκ μερικοι οντος δεν τα εχουν ουτε αυτα.. αλλα πιστευω αρκετοι ειναι σπαγγοι.. και ενω δηλονουν ΧΧΧ ομαδαρα.. ουτε για 1 ματς δεν δινουν 2 ευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απλα πραγματα.. σε ματς που βλεπουν πολλοι θα κολαει..

Τιποτα σαν την TV. Οταν ο Ελληναρας για να δει την ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ του ομαδα δεν παει να δωσει 2 ευρω για 1 καφε.. και ολοι μπενουν να το δουν μεσω ιντερνετ... λογικο ειναι να γινεται αυτο. :)

Οκ μερικοι οντος δεν τα εχουν ουτε αυτα.. αλλα πιστευω αρκετοι ειναι σπαγγοι.. και ενω δηλονουν ΧΧΧ ομαδαρα.. ουτε για 1 ματς δεν δινουν 2 ευρα.

 

 

Αγαπημενη ομαδα δεν σημαινει απαραιτητα και εμπορικη ομαδα, δηλαδη η Χ καφετερια να παραχωρει την τηλεοραση της για ευχαριστηση των λιγων. Αρα τα links εξυπηρετούν κυριως αυτη την πλευρα. Δηλαδη τω αγωνων που δεν βρισκονται ευκολα στις καφετερειες.

 

 

Σχετικα με το θεμα οπως αναφερθηκε και πιο πανω με το http://www.thefirstrow.eu/ στο 99% των περιπτώσεων ειμαστε καλυμμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...