Προς το περιεχόμενο

nokia lumia 610 και nokia suite


pavlinara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να περάσω τραγούδια και εικόνες στο κινητό μου. .Εγκατέστησα το nokia pc suite και το nokia suite και τίποτα. Βάζω το καλώδιο και δεν γίνεται τίποτα.

Είναι και η κάρτα μνήμης ενσωματωμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά κάποιος που έχει αυτό το κωλοκινητό;;; δεν έχει ούτε bluetooth ούτε κάρτα μνημης και το skydrive για να το κατεβάσω πρέπει να χρεωθώ-αν είναι δυνατόν!

πως θα περάσω τραγούδια έτσι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν συνδεσεις το κινητο και ανοιξεις το zune κατω αριστερα μετα απο λιγο δε σου αναγνωριζει τη συσκευη ωστε να μπορεις να κανεις κλικ πανω της; Αν πας πανω της τι σου γραφει (μιλαω για το εικονιδιο κατω αριστερα

 

Επισης τι εννοεις οταν λες πρεπει να χρεωθω για να κατεβασω το skydrive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να περάσεις τραγούδια θα πρέπει τα τραγούδια που θές να είναι αποθηκευμένα στον φάκελο "η μουσική" των windows. Μετά μεσα απο το Zune περνάς τα τραγούδια.

Sent from my Lumia 610

 

Και επίσης αν θές να περάσεις βιντεο,αυτά που θές θα πρέπει να είναι αποθηκευμένα στο φάκελο "τα βίντεο" των windows.

Sent from my Lumia 610

 

Το ίδιο ισχύει και για τις εικόνες.

Sent from my Lumia 610

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

поιο zune ρε παιδιά;; ούτε που κατεβαίνει!

πάω να στείλω με μπλουτουθ από άλλο κινητό και μου λέει ότι η συσκευή μου δεν υποστηρίζει την υπηρεσία.ποια υπηρεσία;то мпλουτουθ?

μου έχει σπάσει τα νεύρα!

 

και το skydrive για να το κατεβάσω πρέπει να συμφωνήσω με το να μου στέλνει μηνύματα η μαικροσοφτ τα οποία χρεώνονται. τι με λέτε τώρα.

 

γιατί δεν ανοίγει η εικόνα τώρα??

@#$%^&**(()) γκρρρρρρρ

χωρίς τίτλο.bmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To bluetooth με τις παρουσες εκδοσεις λογισμικου του κινητου ειναι αποκλειστικα για συνδεση συσκευων και οχι για μεταφορα αρχειων. Οπως και στα iphone.

 

Πατα το Link της Microsoft να δεις τι λεει. Μηπως δεν εχεις εγκατεστημενο το SP3;

 

Οσο για το skydrive αυτο το πραγμα που στο λεει. Πας να κατεβασεις το skydrive απο το marketplace;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκαιντραιβ είναι ότι και το zune?

 

ώπα κάτι βρήκα skydrive.live.com

είναι συνδεδεμένο με το hotmail μου και δείχνει τα αρχεία που έχω στο κινητό αλλά όχι όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το skydrive ειναι μια υπηρεσια της microsoft η οποια βρισκεται ενσωματωμενη στο hotmail.

 

Υπαρχει προγραμμα των windows που λεγεται skydrive ωστε να μπορεις να το χειριζεσαι και απο εκει.

 

Στο κινητο σου υπαρχει η εφαρμογη skydrive την οποια κατεβαζεις ελευθερα απο το Marketplace

 

Επισης μπορεις να δεις τα αρχεια του skydrive και μεσα απο την εφαρμογη του office που βρισκεται προεγκατεστημενη στο κινητο σου

 

Πρεπει να βρεις τι δεν παει καλα ωστε να εγκατασταθει το zune στο PC σου ωστε να μπορεις να συγχρονιζεις το κινητο σου και γενικα να περασεις τη μουσικη που θες στην προκειμένη περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν πάω ήχοι κλήσεων δεν υπάρχει πουθενά η επιλογή να επιλέξω τραγούδι για ήχο κλήσης. Μου δείχνει μόνο τους ήχους του κινητού.

Πέρασα τα τραγούδια στο skydrive. Тώρα τι κάνω;Еσύ έχεις το ίδιο κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω windows phone. Ειναι το ιδιο πράγμα. Δεν χρησιμοποιώ το SkyDrive για αυτό το σκοπο οπότε δεν μπορώ να σε βοηθησω. Ανοιξε το SkyDrive στο κινητό μέσω της εφαρμογής και ψάξε. Ringtone βάζεις μεσα από το zune αλλά θα πρεπει να εχεις ήδη κοψει το τραγούδι. Επίσης ringtone μπορείς να βάλεις και μεσα από εφαρμογές που υπάρχουν.

 

Υ.Γ. Κάνε πρώτα αναζητηση στο google για τις αποριες σου και θα μάθεις πολλά για το κινητο σου. Και βάλε το zune

 

http://www.insomnia.gr/topic/406381-windows-phone-%ce%b3%ce%b5%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%ae-%cf%83%cf%85%ce%b6%ce%ae%cf%84%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b1%cf%80%ce%bf%cf%81%ce%af%ce%b5%cf%82/page__st__855#entry5064462

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...