Προς το περιεχόμενο

nokia lumia 610 και nokia suite


pavlinara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω αυτό το τηλέφωνο και δουλεύει άψογα.

Το SkyDrive το κατέβασα χωρίς να μου πει κάτι για χρέωση. Και δεν είναι εφαρμογή για να βάζεις τραγούδια στο κινητό. Είναι απλά για να αποθηκεύεις αρχεία στο διαδύκτιο.

Τώρα για το Zune δεν ξέρω τι πάει στραβά στην περίπτωση σου.

Δοκίμασαι να κατεβάσεις καμία άλλη έκδοση.

Sent from my Lumia 610

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προσπαθησω να κατεβασω το ζουν απο αλλο σαιτ και θα σ πω. θελω να αλλαξω ηχο κλησης. ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ;;;;;;δεν έχει επιλογή να επιλέξω από άλμπουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να το κανεις ετσι γι αυτο δεν υπαρχει η επιλογη. Πρεπει πρωτα να εγκαταστησεις το zune και να προσθεσεις το ringtone που θες. Αφου το κανεις κανε αναζητηση στο google πως θα βαλεις δικο σου ringtone

 

Παραδειγμα

 

http://www.youtube.com/watch?v=4ncdaDiDXPM

 

Για την ωρα κανε αναζητηση στο marketplace (την εφαρνογη του κινητου) με τη λεξη ringtones ωστε να βρεις εφαρμογες με ετοιμα ringtones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βάλω τραγούδι σαν ringtone δεν μπόρεσα ούτε εγώ. Έκανα ότι έπρεπε μεσα από το Zune,αλλά στο τηλέφωνο δεν μπορώ να το βάλω σαν ringtone.

Γιαυτό κατέβασα μια εφαρμογή στο κινητό.

Sent from my Lumia 610

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??? explain please...

 

εδώ λέει αυτό

Select the sound file you want to use as a ringtone. The file must be in MP3 or WMA format, and should be less than 40 seconds long and less than 1 MB in size.

 

δηλαδή δεν μπορώ να κάνω ρινγκτόουν ένα ολόκληρο τραγούδι; пάμε καλά;είμαι καταδικασμένη με αυτό το κινητό να ακούω μόνο το ντριν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??? explain please...

 

εδώ λέει αυτό

Select the sound file you want to use as a ringtone. The file must be in MP3 or WMA format, and should be less than 40 seconds long and less than 1 MB in size.

 

δηλαδή δεν μπορώ να κάνω ρινγκτόουν ένα ολόκληρο τραγούδι; пάμε καλά;είμαι καταδικασμένη με αυτό το κινητό να ακούω μόνο το ντριν???

 

Κατέβασε το easyring και σου βάζει αυτόματα όποιο ringtone θες

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/easyring-music/0205fc5d-8810-428c-b0c8-e05c7cb69983

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν είναι, το κινητό σου το ζητάει για λόγους ασφαλείας. Το disclaimer κάτω το έχει για χώρες στις οποίες τυχόν ισχύουν χρεώσεις εισερχόμενων sms. Στην τελική μπες στο marketplace του κινητού και κατέβασε το easyring από εκεί. Δε θα σου ζητήσει αριθμό τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ότι κατέβασες κάποιο τραγούδι και δεν βλέπεις επιλογή. Κράτα το όνομα του τραγουδιού πατημένο.

 

Μπορείς στο skydrive σου ν ανεβάσεις όποιο τραγούδι θες και μέσα απ αυτή την εφαρμογή να το κάνεις ringtone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να μου πεις τα βήματα για να κάνω κάποιο τραγούδι ringtone ? επειδή ακολούθησα τις οδηγίες που υπάρχουν στο youtube και πάλι όταν πάω κλήσεις ήχου για να αλλάξω το ringtone υπάρχουν μόνο τα χαζοχαρούμενα του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το easyring και σου βάζει αυτόματα όποιο ringtone θες

 

http://www.windowsph...c8-e05c7cb69983

Και κατεβαζεις τα τραγουδια που εχεις στο skydrive στο κινητο!

 

μπορείς να μου πεις τα βήματα για να κάνω κάποιο τραγούδι ringtone ? επειδή ακολούθησα τις οδηγίες που υπάρχουν στο youtube και πάλι όταν πάω κλήσεις ήχου για να αλλάξω το ringtone υπάρχουν μόνο τα χαζοχαρούμενα του κινητού.

Το easyring,εχει επιλογη για να φτιαξεις ringtone,τα τραγουδια που κατεβαζεις,ειτε απο ιντερνετ,ειτε απο το skydrive!

Kατεβασε την free εκδωση και εισαι μια χαρα!

Και θα οριζεις απο εκει ποιο ringtone θες να εχεις και οχι απο τα settings του τηλεφωνου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...