Προς το περιεχόμενο

Μπορειτε να κοστολογησετε το PC μου;


seskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ.Εχω ενα συστημα και θα ηθελα να ξερω ποσο παει η τιμη του γιατι σκεφτομαι να το πουλησω και θελω μια γνωμη.Αποτελειται απο :

Μητρικη : ASUSTeK Computer INC. P5VD2-VM SE

Επεξεργαστης : Intel® Pentium® D CPU 3.00GHz

Μνημες : 2*1024 mbytes Kingston DDR2 333 MHz

Καρτα γραφικων : ATI Radeon HD 2400 Series

Σκληρος Δισκος : WesternDigital 200 gb

DVD Recorder : LG

Οθονη : Ag Neovo 17" Αναλυσης 1280x1024 pixels

Ηχεια : 5,1 DreaMAx

Πληκτρολογιο-Ποντικι Ενσυρματα και Τροφοδοτικο θα σας γελασω γιατι δεν θυμαμαι.

Οσο για την περιπτωση να πω οτι σκεφτομαι να το δωσω και να παρω ενα λαπτοπ γιατι πλεον η μονη δουλεια που κανω ειναι να σερφαρω και να βλεπω ταινιες.Ουτε παιχνιδια ουτε βαρια προγραμματα.Και για να προλαβω καποια απορια,και αυτος που εχω μου κανει αλλα επειδη εμαθα οτι ο θειος του φιλου μου ψαχνεται για μεταχειρισμενο φθηνο μηχανημα ελεγα μηπως ειναι ευκαιρια να το δωσω να μην μου μεινει και να παρω στη θεση του με λιγα λεφτα ακομα ενα λαπτοπ και να κερδισω τουλαχισοτν την φορητοτητα που θα μου προσφερει ωστε να βλεπω ταινιες και στο κρεβατι γιατι στην καρεκλα πιανεσαι.

Τι λετε;Ποια ειναι η γνωμη σας;Αξιζει αυτο που σκεφτομαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την υποδειξη αν και το ειδα φυσικα μπαινοντας στην κατηγορια.Θα μου πεις και γιατι τοτε δεν εγραψα εκει.Να πω λοιπον οτι στις πρωτες 2 σελιδες αναφερονται οι συμφωρουμητες σε κομματια μεμονωμενα και επισης υπαρχουν αλλες 144 σελιδες οποτε νομισα οτι παει ετσι.Και δευτερον θα αναγκαστω να ξανα ανοιξω και σε αλλη κατηγορια ενα ποστ γιατι θα ηθελα και την γνωμη σας αν αξιζει κατι τετοιο και αν θα εκανε αλλος στη θεση μου μια τετοια αλαγη.Καταλαβαινεις οτι το ερωτημα ειναι συνθετο και γι αυτο εγινε αυτο το ποστ.Τωρα αν καποιος θελησει να μου απαντησει εδω , ειναι ευπροσδεκτο καθε σχολιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε το στο θέμα που έχει ανοιχτεί για τέτοια είδους ερωτήματα και θα καταλάβεις αν αξίζει να το δώσεις, εφόσον μάθεις πόσο κοστίζει.

Επιπλέον δεν μπορούμε να σου πούμε εμείς αν θα αξίζει για εσένα να αλλάξεις desktop για laptop, εσύ το ξέρεις αυτό και όχι εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...