Προς το περιεχόμενο

Nexus 7 3g 32gb


voutiratos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα σημερα το nexus 7 32gb στα 299 ευρω απο bestdeals.gr.το tabletaki ειναι απλα απιστευτο.!!φοβερη οθονη,μεγεθος και χαρακτηριστικα!!!

 

299 euro και θεωρειται και best deal ? ! :) .......ελεος, 80 ευρω πιο ακριβο απο την official τιμη σε UK και US? κατ εμε βιαστηκες! θα πεσει η τιμη και στην ελλαδα που θα παει!

 

To 10αρι ειναι καλυτερο πιο μεγαλκη οθονη πιο δυνατα χαρακτηριστικα πιο ανετο αλλα και πιο ακριβο.

 

δεν αντιλεγω οτι ειναι καλυτερο...απλα πλεον χανει την φορητοτητα σαν tablet..,το 7 αρι πχ μπαινει και στην τσεπη του παλτου σου πχ....αν ηθελα τουμπανο με δυνατα χαρακτηριστικα θα επερνα desktop! ;)

 

299 euro και θεωρειται και best deal ? ! :) .......ελεος, 80 ευρω πιο ακριβο απο την official τιμη σε UK και US? κατ εμε βιαστηκες! θα πεσει η τιμη και στην ελλαδα που θα παει!

 

 

 

δεν αντιλεγω οτι ειναι καλυτερο...απλα πλεον χανει την φορητοτητα σαν tablet..,το 7 αρι πχ μπαινει και στην τσεπη του παλτου σου....αν ηθελα τουμπανο με δυνατα χαρακτηριστικα θα επερνα desktop! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

299 euro και θεωρειται και best deal ? ! :) .......ελεος, 80 ευρω πιο ακριβο απο την official τιμη σε UK και US? κατ εμε βιαστηκες! θα πεσει η τιμη και στην ελλαδα που θα παει

Προφανώς το παιδί,να πείρε το μοντέλο με το 3g!

Στην Αμερική έχει 299$!

 

Άκυρο!

Μάλλον είναι το WiFi!Πολύ κακή η τιμή του,στη Ελλάδα!

Έπρεπε να το ψάξει είτε από Αγγλία,είτε από Γερμανία!

Τέλος παντον,καλορίζικο κ καλοδουλευτο!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντιλεγω οτι ειναι καλυτερο...απλα πλεον χανει την φορητοτητα σαν tablet..,το 7 αρι πχ μπαινει και στην τσεπη του παλτου σου πχ....αν ηθελα τουμπανο με δυνατα χαρακτηριστικα θα επερνα desktop! ;)

 

Ασχετο τελείως όμως...το έχεις χάσει το παιχνίδι πραγματικά... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντιλεγω οτι ειναι καλυτερο...απλα πλεον χανει την φορητοτητα σαν tablet..,το 7 αρι πχ μπαινει και στην τσεπη του παλτου σου πχ....αν ηθελα τουμπανο με δυνατα χαρακτηριστικα θα επερνα desktop! ;)

Πας και μου συγκρίνεις ένα 10ari tablet με ένα desktop..λίγο άκυρο.... ;)

 

Και εγώ αν ήθελα πατίνι θα έβαζα στην γιαγιά μου 2 ροδάκια...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας και μου συγκρίνεις ένα 10ari tablet με ένα desktop..λίγο άκυρο.... ;)

 

Και εγώ αν ήθελα πατίνι θα έβαζα στην γιαγιά μου 2 ροδάκια...

 

 

 

μαλλον εβγαλες λαθος συμπερασματα......το desktop το ανεφερα ως παραδειγμα στο θεμα χαρακτηριστικων και επιδοσεων, το 7 αρι με υπερκαλυπτει σε χαρακτηριστικα, ποσο μαλλον το 10αρι....αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα επελεγα tablet για τα δυνατα χαρακτηριστικα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για τις ιντσες του το επελεξα και κατα δευτερον λογο για τα δυνατα χαακτηριστικα του.

 

βαση τις αναγκες του,επιλεγει ο καθενας!! εγω πχ ηθελα κατι super φορητο που να το κουβαλαω μαζι μου παντα και να χωραει στην τσεπη... δεν θα επελεγα 10αρι γιαυτο το λογο...ασε που εχω και netbook σε αυτες τις διαστασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το θελω αποκλειστικα για το σπιτι και το καλο καλοκαιρι για το χωρι δεν με νοιαζει η φορητοτητα τοσο.

 

Δεν ξερω αν εκανα καλα που πηρα το 32 GB anti gia to 16GB

δεν ξερω πσοο χωρο ποιανουν τα apps γ γιαυτο διαλεξα το μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που έχετε πάρει το nexus 7 (άσχετα από την χωρητικότητα) θα ήθελα να μου πείτε κατά πόσο βολεύει η ανάγνωση κειμένων. Για παράδειγμα, ένα αρχείο pdf χωρίς να κάνετε zoom, το διαβάζετε σχετικά ικανοποιητικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που έχετε πάρει το nexus 7 (άσχετα από την χωρητικότητα) θα ήθελα να μου πείτε κατά πόσο βολεύει η ανάγνωση κειμένων. Για παράδειγμα, ένα αρχείο pdf χωρίς να κάνετε zoom, το διαβάζετε σχετικά ικανοποιητικά;

 

μετα απο εξονιχιστικο testing μπορω να πω ειναι το καλυτερο tablet που ειχα ποτε και εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα κ απο android(motorola xoom,asus transformer) και ipad 2-3.η οθονη ειναι εκπληκτικη στην αναγνωση παρολο που ειναι 7αρι κ εχει φοβερη ευκρινεια.αμα θες πιο μεγαλη γραμματοσειρα μετα την αλλαζεις απλα απο το μενου.σημερα περασα κ μια custom rom και kernel απο το xda κ κυριολεκτικα πεταει το μηχανακι(οχι οτι δεν πετουσε κ με την stock 4.2.1) κ φαντασου δεν εχει γινει καν overclock.η μπαταρια του ειναι παρα πολυ καλη.10 ωρες με wifi ανοιχτο και συνεχες κατεβασμα απο google store.απο πλευρας value of money και performance δεν κυκλοφορει καλυτερο tablet κατα την γνωμη μου!!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που τα ακουω ολα αυτα φιλε μου! Google + Samsung Rocks!!

 

Εκανα καλα που παρηγγειλα την 32 GB εκδοση ή η 16 GB θα ηταν αρκετη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο εξονιχιστικο testing μπορω να πω ειναι το καλυτερο tablet που ειχα ποτε και εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα κ απο android(motorola xoom,asus transformer) και ipad 2-3.η οθονη ειναι εκπληκτικη στην αναγνωση παρολο που ειναι 7αρι κ εχει φοβερη ευκρινεια.αμα θες πιο μεγαλη γραμματοσειρα μετα την αλλαζεις απλα απο το μενου.σημερα περασα κ μια custom rom και kernel απο το xda κ κυριολεκτικα πεταει το μηχανακι(οχι οτι δεν πετουσε κ με την stock 4.2.1) κ φαντασου δεν εχει γινει καν overclock.η μπαταρια του ειναι παρα πολυ καλη.10 ωρες με wifi ανοιχτο και συνεχες κατεβασμα απο google store.απο πλευρας value of money και performance δεν κυκλοφορει καλυτερο tablet κατα την γνωμη μου!!! :)

OK, ευχαριστώ πολύ. Κατά 98% σε αυτό θα καταλήξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που τα ακουω ολα αυτα φιλε μου! Google + Samsung Rocks!!

 

Εκανα καλα που παρηγγειλα την 32 GB εκδοση ή η 16 GB θα ηταν αρκετη?

 

καλα εκανες για την 32GB φιλε μου γιατι το tablet δεν εχει θυρα για sd.εγω παρηγγειλα κ ενα usb otg cable!

 

http://www.ebay.co.u...=item43b3fc55c1

 

και αυτη την θηκη!!

 

http://www.ebay.co.u...=item4d04b322b5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...