Προς το περιεχόμενο

Νέα κάρτα γραφικών


panosem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

millenium απ το Γερμανικο το σαιτ, μπορεις να μου πεις ποιο το μεταφορικο κοστος? κατι για 29,90€ ειδα για ΕΕ..

Και πουθενα δεν βρηκα σ αυτο το σαιτ, τη χρονικη διαρκεια των εγγυησεων.

Πχ. για την 7770 black θυμαμαι οτι εχει 5 χρονια, σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να την εδώ, έτοιμη κάτω από τα 160 με free μεταφορικά

http://www.amazon.co...53862104&sr=8-2

 

Αυτη εχει 2 χρονια εγγυηση? και αν τυχει κα συμβει κατι την κανω RMA για εξωτερικο κατ ευθειαν στην εταιρια?

Μεθαυριο θα γινει η αγορα.. αντε να δουμε...

Σε αυτην την καρτα μπορω να παρω και το παιχνιδι δωρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για RMA επικοινωνείς με Amazon, στέλνεις την κάρτα και στη συνέχεια σου επιστρέφουν τα μεταφορικά.

 

Σε αγορές από το Amazon δεν δίνουν δώρο την κάρτα, αλλά αν θες ρώτα τους και εσύ μήπως αλαξε κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανερχοαμι και παλι.

Αν θεωρησουμε οτι η Γραφικων θα μπει σε συστημα

cpu: intel i5 750 2.67ghz

m/b: gigabyte p55ud3

ram: 4gb ddr3

ποια καρτα ειναι προτιμωτερη? ο συγκεκριμενος, ειναι αρκετα καλυτερος για παιχνιδια απ οτι ο Ε8400?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλυτερος, αλλα μην περιμενεις φοβερες διαφορες, δεν αξιζει να πληρωσεις για να τον αλλαξεις εκτος και αν γινει η αλλαγη δωρεαν, η πολυ φθηνα τελος παντων. Στην πραγματικοτητα μπορεις να παρεις οποιαδηποτε καρτα, ουσιαστικο bottleneck δεν θα παρουσιαστει, εγω βεβαια θα εκλεινα σε μια 7870.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη η 7870, αλλα ξεφευγει. το σετακι που ανεφερα, ειναι του μεγαλου αδερφου, βλεπω να το αρπαζουμε και να το δινουμε στον μικρο αδερφο....μιας και ο μεγαλος η μονη χρηση που κανει ειναι να βλεπει καμια ταινια και να διαβαζει εφημεριδες και ειδησεις (αθλητικες)....

Αρα ο Ε8400 για σερφαρισμα,μια χαρα θα ειναι..

μαλλον με κοβω να παιρνω την asus 7770,για πιο οικονομικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλυτερος, αλλα μην περιμενεις φοβερες διαφορες, δεν αξιζει να πληρωσεις για να τον αλλαξεις εκτος και αν γινει η αλλαγη δωρεαν, η πολυ φθηνα τελος παντων. Στην πραγματικοτητα μπορεις να παρεις οποιαδηποτε καρτα, ουσιαστικο bottleneck δεν θα παρουσιαστει, εγω βεβαια θα εκλεινα σε μια 7870.

 

Φαντάζομαι εννοείς με OC του επεξεργαστή, εγώ με τον 8400 σέρνομαι με το Driver San Fransisco και η αγορά της 7770 δεν πρόσθεσε σχεδόν κανένα fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπαν απ το you πως μετα απο λιγες μερες θα λαβω ενημερωτικο mail,που θα λεει απο που να κατεβασω το παιχνιδι και τους κωδικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...