Προς το περιεχόμενο

House Of Cards (2013) Season 1


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα γυρίσματα της 2ης ξεκινάνε άνοιξη (προς Μάρτιο αν θυμάμαι καλά)

 

A recent press release regarding the upcoming projects of executive producer, showrunner, writer and co-creator Beau Willimon revealed quite simply: "The drama’s second season is due to begin production in spring 2013."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ειδα ολα και θελω κι αλλο.στην αρχη δεν μου πολυγεμισε το ματι αλλα μεχρι το τελος ειχα κολλησει αγρια.ο τυπος απο το κήπο του καλου και του κακου(με τετοια προφορα τι αλλο να βαλουμε??)ηταν απιστευτος και θελω να κερδισει οτι βραβειο υπαρχει.γιατι δεν υπαρχει καποια ημερομηνία κατι μεχρι την επομενη σεζον???????θελω τη δοση μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο!Οντως στο τελευταιο επεισοδειο δεν ειχε το κατι που θα σε κανει να ανυπομονεις για την 2η σεζον.Πολυ καλες ερμηνειες overall!Το σεναριο ψιλοκλασσικο πολιτικου δραματος,αλλα σε καμια περιπτωση δεν σε κουραζει!

Μαζι με το "The Newsroom"  θα ελεγα οτι ειναι οι μονες αξιολογες φετινες σειρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Την τελείωσα προχθές. Πολύ καλή σειρά που σηκώνεται από τις δυνατές ερμηνείες από Spacey και Wright. Επίσης αυτό το "όλα τα επεισόδια μαζί" σύστημα είναι όλα τα λεφτά. To τέλος αναμφισβήτητα αφήνει ορθάνοιχτο το ενδεχόμενο για δεύτερη σεζόν. Το θέμα είναι πότε. Οψόμεθα...

 

Κατά τα άλλα πάρτε κάτι αστείο. Τουλάχιστον εγώ γέλασα έχοντας δει τη σειρά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σπανια μια σειρα με εντυπωσιαζει τοσο πολυ απο τον πιλοτο (Lost, Homeland).

H σειρα ειναι πολυ καλη,δεν καταλαβαινεις πως περναειτ το 40λεπο.Ο Kevin Spacey εχει στο τσεπακι ενα καρο βραβεια για την ερμηνεια του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...