Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Windows για Φοιτητές.


ece8194

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σπουδάζω στην Πάτρα στο τμήμα ηλεκτρολόγων μηχανικών . Προσπάθησα λοιπόν να παρω τα δωρεάν. Windows που δικαιούμαι αλλά μου εμφανίζει πως το τμήμα μου δεν ανήκει στα δικαιούχά . Τι μπορώ να κάνω... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρηκες καπου οτι δεν ανηκει στα δικαιουχα ή απλα προσπαθησες να κανεις log in με το mail/password που εχεις;

Ρωταω γιατι για να κατεβασεις χρειαζεσαι mail του πανεπιστημιου ([email protected]) και οχι απλα του τμηματος σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον στο λεει τελικως νομιζω οτι δεν μπορεις να κανεις κατι επ αυτου.

Μιλα απο δευτερα με τη γραμματεια του τμηματος σου να δεις αν γνωριζουν κατι επι του θεματος.

Παραξενο παντως δεν ειστε εσεις μεσα ενω εγω αντιθετα(ηλεκτρονικη αθηνας)εχω προσβαση κανονικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν καταλαβες αυτο που σου ειπα...εγω ειμαι στο τμημα χημικων μηχανικων και το mail απο το τμημα ειναι [email protected] για να κατεβασω τα windows απο το MSDN επρεπε να εχω mail με σκετο upatras ([email protected])... Πηγαινε να ρωτησεις στη γραμματεια,αν και δεν ειμαι σιγουρος αν ξερουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμείς στο ΑΤΕΙ Σπάρτης μόλις αποκτήσαμε πρόσβαση στην υπηρεσία DreamSpark!!! είμαστε και πολύ μπροστά.

:S

να δούμε τι θα γίνει με το DreamSpark Premium (MSDNAA)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...