Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για τηλεοραση 42''


salazar1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια για 50'' αδυνατον..Ειναι μικρη η αποσταση οποτε περιοριζομαστε!!Η samsung απο το e-shop φαινεται πολυ καλη!!

@Graphist83 Απ'οτι ειδα το μαγαζι βρισκεται Αγγλια.Σωστα??Γενικα δε θελουμε να μπλεξουμε με παραγγελιες απο εξωτερικο κτλ.(εγω γενικα δεν εχω θεμα αλλα οι υπολοιποι.. :wacko: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου καπου βαζει πραγματικα καλες τιμες σε προιοντα....!! το σωστο να λεγεται!

 

τον Γεναρη αγορασα μια Sammy LE32D550 στα €289...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αμεεεε..!!!

 

€289 για Full HD, DLNA, media player που παιζει τα παντα, μπολικες θυρες και οχι με το σταγονομετρο, εικονα για την κατηγορια της πολυ καλη, πως να σε απογοητευσει? απλα δε γινεται.....!!!! :-D

 

και δεν την εχω για κυρια τηλεοραση. την εχω στο υπνοδωματιο και βλεπω οτι θελω απο το δικτυο!!!

για κυρια TV εχω μια 42LM620S..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω με καλωδιο, καθως το ρουτερ ειναι ακριβως διπλα...!!!!

 

αν διαβασεις εδω τις προδιαγραφες της, γραφει οτι υποστηριζει WiFi adaptor. αυτο σημαινει οτι με ενα USB wifi μπορεις να δουλεψεις το DLNA.

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΔΕΝ ειναι SMART TV!!

επισης, απο οτι ειχα διαβασει για αυτην, δεν δουλευει με ολα τα Usb wifi. μαλλον θελει της samsung!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον παιδια ακομα να παρουμε αποφαση(περιμενουμε μηπως βγει καμια προσφορα μερες που ειναι :P).Χθες πηρε το ματι μου αυτη εδω http://www.multirama.gr/products/product?pid=0667181&catid=060100 .Γενικα αναμεσα σε αυτη και την ΕΗ6030 της Samsung Ποια προτεινετε??Καποια αλλα προταση?? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγώ περιμένω καμία καλή προσφορά αυτές τις μέρες. και εγώ θέλω 40''-42'' και με βλέπω για την σειρά 6100 της Samsung. από την άλλη βλέπω ότι η LG 42LM640S έχει εγγύηση 0 καμμένων pixel + έχει διπλάσιο ρυθμό ανανέωσης + έχει δορυφορικό δέκτη...

ποια από τις δύο έχει καλύτερο media player?

http://www.plaisio.g...42-42LM640S.htm

http://www.plaisio.g...2ES5400WXXH.htm

ρωτάω γιατί έχω ακούσει ότι κάποιες LG δεν παίζουν όλα τα αρχεία και πολλοί λένε ότι η Samsung έχει το καλύτερο player.

τέλος πόσα πραγματικά Hz έχει η συγκεκριμένη LG??? κάποιοι λένε 50 άλλοι λένε 100 και άλλοι 200. ποιον να ακούσω? αν είναι όντως 50 τότε δεν λέει...

γενικά ποια να προτιμήσω από τις δύο?

Επεξ/σία από katsikoula
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίστοιχες τηλεοράσεις είναι. Η Sasmung έχει τους καλύτερους media player, αν και στα τελευταία μοντέλα της η LG, απ' ότι ακούω την έχει φτάσει. Όσο δε, για τα πραγματικά hz που έχουν, η κάθε εταιρεία τα μετράει διαφορετικά, οπότε δεν θα βγάλεις εύκολα άκρη.

Τις έχεις δει να παίζουν; Έχεις κάποια προτίμηση στην εικόνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίστοιχες τηλεοράσεις είναι. Η Sasmung έχει τους καλύτερους media player' date=' αν και στα τελευταία μοντέλα της η LG, απ' ότι ακούω την έχει φτάσει. Όσο δε, για τα πραγματικά hz που έχουν, η κάθε εταιρεία τα μετράει διαφορετικά, οπότε δεν θα βγάλεις εύκολα άκρη.

Τις έχεις δει να παίζουν; Έχεις κάποια προτίμηση στην εικόνα;[/quote']

 

Δυστυχώς επειδή μένω επαρχία δεν έχω τη δυνατότητα να τις δω σε δράση... Αυτός είναι και ο λόγος που ζητάω τις δικές σας απόψεις...

 

Sent from my GT-I9100 using Insomnia

 

η σειρα LM620-640S παντως ειναι σιγουρο οτι παιζει τα παντα. την 620S που εχω' date=' την εχω τσεκαρει!![/quote']

 

Ωραία καλό αυτό!!!

:-)

 

Sent from my GT-I9100 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...