Προς το περιεχόμενο

Amazon.de Cyber Monday week - 23-30/11/2012


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα θα με ενδιέφερε το dLAN αλλά δεν ξέρω αν θα κάνει καλή δουλειά... έχει δοκιμάσει κάποιο ανάλογο κανένας?

αξίζουν τα 140 ευρώ (ή όσο πάει με την έκπτωση) για να γλιτώσει κανείς τα σκαψίματα και να τραβάει γραμμές?

 

Βλέπω ότι δεν παρακολουθείς το φόρουμ... οι προσφορές σε αυτά που σε ενδιαφέρουν μπορεί να είναι αλλού.

 

Δες αυτό το post

 

http://www.insomnia.gr/topic/465931-devolo-dlan-200-avsmart-starter-kit-50-e-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AC/

 

Πάρε για αρχή 2 κομμάτια με 60 € (ή αν θέλεις 4 με 115, λογικά τα μεταφορικά δεν θα αυξάνονται πολύ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντος αμα βαλει τον samsung 830 κανενα 110-120 θα γινει παρτυ.....

αυτο περιμενω και γω φιλε μου.

αμα ειναι +10ε τα μεταφορικα μαξ θα τον χτυπισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο περιμενω και γω φιλε μου.

αμα ειναι +10ε τα μεταφορικα μαξ θα τον χτυπισω

 

Για να μην έχετε απορία αυτή τη στιγμή άμα τον πάρεις, από 164.98€ στο πάει 170.53€ και τα μεταφορικά είναι 9.92€ για Αθήνα. Σύνολο 180,45€.

Άρα 15.47€ επιβάρυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην έχετε απορία αυτή τη στιγμή άμα τον πάρεις, από 164.98€ στο πάει 170.53€ και τα μεταφορικά είναι 9.92€ για Αθήνα. Σύνολο 180,45€.

Άρα 15.47€ επιβάρυνση.

Για 100η+ φορα μεσω Cyber Monday το γερμανικο ΔΕΝ κανει αναπροσαρμογη τιμης λογω ΦΠΑ! Οπως και το αγγλικο σου "χαριζει" την διαφορα απο το φπα σε τετοιες προσφορες. Επομενως η μονη επιβαρυνση ειναι τα μεταφορικα...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία φορά που είχε βάλει lighting deal το co.uk τον Samsung έβγαινε στα 145,κατι ψιλά ευρω ....

πιθανολογώ ότι θα τον ξαναβάλει καποια στιγμή οποτε οποιαδήποτε τιμή παραπάνω δε συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...