Προς το περιεχόμενο

Amazon.de Cyber Monday week - 23-30/11/2012


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βλεπω και τιποτα σπουδαιο για αυριο... δυστυχως ξεστοκαρουν οποτε εβαλαν ... λαθος λαπτοπ! Αν εβαζαν κατι τετοιο που ειναι και καλυτερο και με φθηνοτερη αρχικη τιμη θα γινοταν χαμος αυριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γερμανικό πάντως έχει βγάλει (για μένα) πολύ καλύτερα πράματα απ' ότι το εγγλέζικο.

και σήμερα μια χαρά πραματάκια έχει!!! εγώ θα αναφέρω απλά και το http://www.amazon.de..._rd_p=346666807 (γιατί μου φαίνεται αρκετά καλό και εάν πέσει και η τιμή ακόμη καλύτερο), ώστε να μη περαστεί στο ντούκου..

καλές αγορές και καλό Σ/Κ σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο τι εχετε να πειτε?Μπορει να το αναλυσει καποιος?

 

Ένα πολύπριζο είναι με δυνατότητα να συνδέεις τηλ. και καλώδιο κεραίας. Αλλά σαν όνομα μου είναι άγνωστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχεις καποιο αυτοματοποιημενο τροπο με τον οποιο αλλαζεις usernames μεταξυ 2 διαδοχικων ποστ σου;;

Τελος παντων, με αφορμη την nespresso που ειχε χθες εδω, να πω οτι επαιξε διαφημιση τωρα για Dolce Gusto 59 ευρω και 40 ευρω δωρα απο Κωτσο... δεν εψαξα παραπανω να δω τι λεει απλα οι "αριθμοι" δειχνουν προσφορα!

 

edit: Συνεχιζουν τα ωραια οι Γερμανοι... 24αρα με ΗD επιγειο και δορυφορικο δεκτη (στανταρ αυτο στη Γερμανια) και dvd με 180... αν δεν ηταν τα μεταφορικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης εχει το εν δυναμει πολυ χρησιμο 2 διακοπτες (ενα για καθε 4 πριζες) αλλα με τιμη ανευ μεταφορικων 21 ευρω δε νομιζω...

 

YΓ. Αν ειναι κανενας Γερμανια ας δει και αυτο...

http://www.amazon.de/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000540043

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...