Προς το περιεχόμενο

Θεματακι με το Λαπτοπ


panosem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα δεν ειχε τπτ.παλι καλα..

Οσο για την επεκταση, με το που εδωσα ενα κωδικο, με βρηκε κατ ευθειαν..αναμενω τηλεφωνο τους, για να ρθουν για παραλαβη απ το σπιτι, με αντικατασταση προσωρινη μαλιστα...

εδω και μια ωρα παντως δεν το χει κανει ακομα.

Είδες αν μπήκε η επέκταση ή έχεις 1 χρόνο αυτό εννοώ...

 

Τι νερα σου κανει το Cosmodata? Δεν εχεις εγγυηση της αντιπροσωπειας?

Δεν έχει περαστεί η επέκταση στην fujitsu!!!!Έχω 1 χρόνο τώρα απο τα 3 που έπρεπε....καλά δεν μπορούν να μου πουν τίποτα μιας και την απόδειξη για την επέκταση την έχω....Θα δω τι θα γίνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει περαστεί η επέκταση στην fujitsu!!!!Έχω 1 χρόνο τώρα απο τα 3 που έπρεπε....καλά δεν μπορούν να μου πουν τίποτα μιας και την απόδειξη για την επέκταση την έχω....Θα δω τι θα γίνει....

 

Kαλα τοσο ανευθυνοι ειναι? Ξεχασαν να στειλουν την αιτηση επεκτασης εγγυησης ή απλα κρατησαν τα εξτρα λεφτα της επεκτασης κι εκαναν το κοροϊδο? Τι να πω.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι σκ*τα θα γίνει πάντως θα τους παρω όταν μπορέσω τηλέφωνο να δω τι στο πού*σο κάνουν...πριν μια βδομάδα τους πήρα και μου είπαν(μετά που με περάσανε απο 10 υπαλλήλους...γμστ) οτι κατι εχει γινει και δεν έχει περαστει στο site της fujitsu... παπαρίες ...

Το όνομα της υπαλλήλου το εχω και θα δω τι θα γίνει....

 

Εκανα και εγω μαλακία που δεν το είδα κατευθείαν αλλα τους εμπιστευτηκα... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τσεπωσαν τα λεφτα για την εξτρα εγγυηση, δε την εστειλαν καθολου και εκαναν το σταυρο τους να μη σου παρουσιασει προβλημα και χρειαστει η εγγυηση! Δεν φταις εσυ που δεν το ελεγξες υποτιθεται οτι υπαρχει καποια εμπιστοσυνη, αλλιως θα πρεπει να γινεις καχυποπτος και να μην εμπιστευεσαι κανενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι...καλα....εχεις δικιο....

Αλλα δεν ξέρω τι θα κάνω.... νομίζω οτι θα δικαιωθώ ετσι και αλλιώς αφου έχω την απόδειξη.... κάνω λάθος?

 

 

Δεν μπορώ να τους πάρω τώρα τηλέφωνο γιατί εχω και πυρετό γαμωτο....θα με κάνουνε να βγάζω καπνούς αν τους μιλησω....

αλλά φυσικά και δεν θα τους αφήσω αυτή τη φορά να με κανουνε μπαλάκι...ειπαμε μια κωλο επεκταση ειναι....ουτε και αυτό δεν είναι ικανοί να κάνουν....

 

 

Edit: Αμα δω και γίνεται θέμα φυσικά και θα κάνω thread να του δουν εδω πέρα οσοι θελουν....διαβαζα οτι ειναι μλκια καταστημα αλλα λεω ενταξει... σταθηκα τυχερος.... το laptop ηρθε μια χαρα(και ειναι)...αλλα να που κανουν μλκιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι θα την βρεις την ακρη θα τη βρεις σιγουρα.Αφου δεν ειναι δικο σου το λαθος και ειναι του μαγαζιου θα σε καλυψει η αντιπροσωπια.Το θεμα ειναι η αξιοπιστια κι η σοβαροτητα του μαγαζιου, γιατι δεν εισαι ο πρωτος που κανει παραπονα για το συγκεκριμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ...εχω διαβασει διαφορα για αυτο το μαγαζι αλλά λεω μπορεί να σταθω τυχερός (γιατί δεν υπήρχε τετοιο laptop σε αυτην τιμή....επρεπε να εδινες αλλα 100 ευρώ)....

Καλα ουτε που πρόκεται να ξανα πάρω τίποτα απο εκεί εννοείται....πρωτη φορα ηταν ετσι κ αλλιως αλλά θα το ξανα προτιμούσα στο μελλον...μετα απο αυτό... δεν νομιζω...

Αλλα ξερεις τι λενε...αν δεν παθεις δεν θα μαθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, οπως ειπα πιο πανω, ηρθε σημερα και μου αντικατεστησε το λαπτοπ απ τα multirama. ειναι δυνατον να δινεις για επισκευη ενα λαπτοπ με i7 επεξεργαστη και να σου φερνουν εναν dell με intel t4500?? μονο που τον ανοιξα θελει 100 updates. και δεν εχουν ουτε καν office.που να τους ελεγα οτι δεν ειμαι φοιτητης και εχω εργασιες.

Δηλαδη ντε καλα να τους περασω και τα σπασμενα τα office...

Μπορω να τους παρω και να τους πω οτι δε με ικανοποιει το μηχανημα που μου δωσαν.

Γιατι ειπαν θα κανει κανα 10 μερες η επισκευη του δικου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αμα δε φερνανε θα ειχαν προβλημα...Γι αυτο τον λογο εδωσα 100€ παραπανω για επεκταση της εγγυησης και σε περιπτωση βλαβης αντικατασταση με τουλαχιστον ισαξιο. Οχι με ενα 4ετιας που το μονο που χει μεσα ειναι τα Win7. 122updates, για ελα να δεις ποση ωρα κατεβαζει και εγκαθηστα..

Αμα θελουν να τους φτιαξω τα δικα τους ας με πληρωσουν κιολας... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εν τελει σημερα επεστρεψε διορθωμενα το λαπιτοπι μου...Αστοχια υλικου στο πληκτρολογιο και αντικατασταση με καινουριο απ την αντιπροσωπια...

Τελος καλο, ολα καλα.. αλλα τωρα χαλασε η μηχανη....

Δε γινεται, παω για ευχελαιο...........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...