Προς το περιεχόμενο

LAPTOP ΓΙΑ φιλο


solidus21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια

ενα φιλαρακι μου θελει να αγορασει laptop και του βρηκα αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.909036 αξιζει σαν μηχανημα να το παρω? και αν οχι στα ιδια λεφτα τι μου προτεινεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα την ιδια τιμη εχουνε699 εχει και το sony

σαν μηχανημα αξιζει το sony ?

Επεξ/σία από solidus21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για ταινίες το θέλει?

Υπάρχει θύρα hdmi για να βλέπει απο την τηλεοραση του....

 

Αν επιμένεις υπάρχει αυτό 600 ευρώ....

Ειναι καλή ευκαιρία για 17αρι αλλα ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΙ ΛΕΕΙ....λογικά ειναι προσφορα και δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει....

Εγώ δεν τα πολυ εμπιστεύομαι τα hp για προσωπικούς λόγους....δικια μου άποψη πάντα....όχι πως τα sony είναι πολύ καλύτερα αλλά τέσπα...πιο πολύ για εφέ είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν τα πολυ εμπιστεύομαι τα hp για προσωπικούς λόγους....δικια μου άποψη πάντα....όχι πως τα sony είναι πολύ καλύτερα αλλά τέσπα...πιο πολύ για εφέ είναι....

 

Μια απο τα ιδια. Και εγω τα hp τα θεωρω μετρια. 2 φιλοι μου εχουν παει για αλλαγη της θυρας που μπαινει ο φορτιστης διοτι χαλασε και δεν επαιρνε ρευμα. Μια αλλη φιλη εχει κατι θεματακια με ενα αλλο hp αλλα δεν θυμαμαι μοντελο. Aν και ενα compaq presario cq71 καλο εχει βγει και τις κοπελας μου το dv6700 επισης καλο.

 

Καλα οσον αφορα για τη sony ειναι οπως τα λες. Πληρωνεις ονομα ενω με τα ιδια χρηματα παιρνεις αλλα laptop με πολυ καλυτερα χαρακτηριστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω ότι αν ψάχνεις κάτι οικονομικό σε 17αρι πηγαίνεις στο hp του antwni ενώ αν μπορεις να διαθέσεις λίγα παραπάνω πηγαίνεις στο dell του flea , το sony απορρίπτεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλεις 17αρι δες κανένα dell να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο http://www.e-laptops...ct.php?prd=2187

το dell αξίζει και σαν τεχνικά χαρακτηριστικά και σαν after sales +1!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...