Προς το περιεχόμενο

Αγορά Nexus 4 απο Αμερικη


giannisgr1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, από την πρώτη στιγμή που βγήκε το Nexus 4 στην Αμερική αποφάσισα ότι δε θα αφήσω τέτοια ευκαιρία να πάει χαμένη (μιας και πρόσφατα χάλασε το SGS2 μου). Για καλή μου τύχη έχω συγγενείς στην Αμερική και μπορώ να το αγοράσω. Θέλω τα φώτα σας όσων αφορά τη διαδικασία της αγοράς. Πρώτον πωλούνται κλειδωμένες και μη συσκευές? Αν ναι από που μπορούν οι συγγενείς μου να αγοράσουν ξεκλείδωτη? Δεύτερον με ποιο τρόπο μπορούν να μου στείλουν τη συσκευή χωρίς να πληρώσω τελωνείο? Είναι καλή ευκαιρία να το πάρω από εκεί μιας και κοστίζει κάπου στα 240 ευρώ χωρίς συμβόλαιο. Σας ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το play store usa

ειναι ξεκλειδωτο

με το ταχυδρομειο φυσικα usps αλλα το τελωνειο ειναι λιγο τζοκερ

και φυσικα ειναι ευκαιρια αλλα εγγυηση ευρωπη δεν σε καλυπτει εξ οσων ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια υπαρχει και η λυση της Αγγλιας! Με 239 λιρες απο playstore δηλαδη περιπου στα 290 ευρω! Αν δε κανω λαθος οι αποστολες απο Αγγλια δεν εκτελωνίζονται. Αν αγοραστει απο playstore Αγγλιας παλι ξεκλειδωτο δε θα ναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι παιζει ακριβως ρε παιδια;

Θελει να αγορασει 1 φιλαρακι και νομιζω οτι εχει στερεψει η αγορα απο nexus4 ετσι δεν ειναι ( στο εξωτερικο, στην Ελλαδα δεν εχει ερθει ακομα και θα αργησει απ οτι ξερω! )

Οταν λετε αγορα απο playstore πως γινεται η φαση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φίλε έχει στερέψει, ωστόσο για να γίνει αγορά nexus 4 θα πρέπει να μπεις στην σελίδα google.com/nexus και από εκεί να το αγοράσεις με Αμερικάνικη πιστωτική και να αποσταλεί σε Αμερικάνικη διεύθυνση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βεβαια υπαρχει και η λυση της Αγγλιας! Με 239 λιρες απο playstore δηλαδη περιπου στα 290 ευρω! Αν δε κανω λαθος οι αποστολες απο Αγγλια δεν εκτελωνίζονται. Αν αγοραστει απο playstore Αγγλιας παλι ξεκλειδωτο δε θα ναι??

 

διαθεσιμότητα @@ όμως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...