Προς το περιεχόμενο

προβλημα με ηχο στη motherboard


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε stm00192 τι σου φταίει ο φίλος κώστας?ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει.δεν θα τον κρίνουμε εμείς.ας κρίνουμε τους εαυτούς μας πρώτα.από μια βοήθεια που ζήτησε το πήγατε τελείως αλλού το θέμα και τσακώνεστε χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ο Κώστας ζήτησε επανειλλημένα βοήθεια. Η αλήθεια είναι πως είναι λίγο ενοχλητικά τα συνεχόμενα ποστ.

2) Ο stm απάντησε ίσως άγαρμπα (σωστά παρόλαυτα) αλλά δεν έμεινε εκεί, καθώς τοποθετήθηκε επί του θέματος.

3) Ο Κώστας γύρισε το θέμα στην ηθικολογία.

4) Ο stm απάντησε άσχετα μεν με το θέμα αλλά σχετικότατα με την ηθικολογία.

 

Όλα καλώς καμωμένα, δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα. Ο καθένας κρίνει του πάντες και κρίνεται από τους πάντες. Αν ο καθένας έκανε "ό,τι ήθελε" χωρίς καν αντίλογο, ζήτω που καήκαμε.

 

Αν υπάρχει κάτι το προβληματικό, αυτό είναι η μνήμη του γερο-stm που κρατάει ακόμα καλά απ ότι φαίνεται. Με εξέπληξε μπορώ να πω, δεν του το είχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι επιλογή σου για το αν θα δεις τα ποστ.δεν νομίζω να χτυπάει ένα κουδούνι στο κεφάλι του κάθε ένα εδώ μέσα όταν κάποιος ποστάρει.μην τρελαθούμε τελείως.όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι κατάλαβες κάτι απ όσα έγραψα παραπάνω. Αν ενδιαφέρεσαι να καταλάβεις διάβασε άλλη μία. Αν πάλι όχι, δεν πειράζει, καλή καρδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω απάντησα στο υπ'αριθμόν 1 που ανέφερες παραπάνω το οποίο είναι και ο λόγος που το συνεχίζω.καταλαβαίνω πολύ καλά κύριε δεινόσαυρε.απλός υπήρχε μία αρνητική ενέργεια από την αρχή.αυτό είναι όλο.το αποπήραν το παιδί κάποιοι ενώ το μόνο που ήθελε ήταν βοήθεια.τέλοσπαντων.δεν έχω κάποιο θέμα μαζί σου.οπότε το λήγουμε εδώ.καλή συνέχεια σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...