Προς το περιεχόμενο

Επαναφορα διεγραμμενων αρχειων σε εξωτερικο σκληρο


iwannart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα ξανά και ξανά και ξανά γιατί τα χω πάθει όλα με τα δεδομένα μου. Λοιπόν η ερώτησή μου είναι η εξής:

Έχω έναν εξωτερικό δίσκο Western Digital 500gb, πριν 3 χρόνια σχεδόν του είχα κάνει back up τα αρχεία απο έναν άλλον εξωτερικό δίσκο που ήταν πολλά. Με τα πολλά οκ τα διαγράφω γιατί ήθελα να του περάσω άλλα τελος πάντων. Τα διέγραψα νόμιζω με δεξί κλίκ και format δεν είμαι σίγουρη μπορεί και με απλά διαγραφή. Αλλά το πιο πιθανόν είναι το δεξί κλικ format. Απο τότε έχω σβήσει και έχω γράψει πολλά αρχεία φανταστείτε μέσα σε 3 χρόνια τι του χω σβήσει και έχω περάσει. Οπότε η ερώτησή μου είναι αν έχω ελπίδες να βρώ το πρώτο back up που του χα κάνει ή χλωμό?

Περιμένω τα φώτα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 χρόνια γράψε-σβύσε, αν βρεις κάτι από..."τα παλιά", θα αξίζει να μπει στο Γκίνες πάντως (δεν είναι θέμα "προγράμματος ανάκτησης", καθώς τα νέα που γράφεις, γράφονται πάνω στα παλιά. Και ναι μεν μένουν ενίοτε τμήματα παλαιότερων αρχείων, αλλά ούτε γι' αστείο να περιμένεις τα 500GB πίσω. Εκτός εάν τα νέα που έγραφες, ήταν ελάχιστα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...