Προς το περιεχόμενο

The Wolverine


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αλήθεια όμως, ποιός πληρώνεται για να φτιάξει αυτές τις αφίσσες?

όχι τίποτα άλλο, αλλά νταξ, και γώ έχω 5 γνώσεις φωτοσοπ και δουλεύω και για λιγότερα λεφτά άμα λάχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας απολυσει κάποιος τον φοτοσοπά παρακαλώ πολύ

 

Η πρώτη απλά δε παίζει να είναι επίσημη.

 

To Origins δε με είχε ενθουσιάσει απ ότι θυμάμαι, αλλά τώρα μιλάμε για διαφορετική παραγωγή και λόγω Mangold ελπίζω ότι τουλάχιστον θα βγει κάτι καλύτερο. Παλιότερα δε τρελαινόμουν και ιδιαίτετα να βλέπω τον Jackman σα Wolverine, πάντως τώρα που άρχισαν να τον παίρνουν τα χρόνια έχει αγριέψει κάπως η φάτσα του και πείθει πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εντυπωσιάστηκα δυστυχώς, ίσως και γιατί περίμενα κάτι πιο κοντά στο κόμικ του Clarermont...κάπου με έχασε το τρέηλερ...

εννοείται must watch αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει :P

 

αλλά και πάλι, ακόμα και την σύνοψη στο wiki να τσεκάρει κανείς πόσο γαμάτο και φούλ κινηματογραφικό στόρυ έχει η εν λόγω ιστορία και μετά να δεί το τρέηλερ που οκ, έχει τις στιγμές του με τους νίντζα κτλ και μετά σου πετάει κάποια πράματα που οκ, εμένα μου θυμίζουν origins και X3, νταξ, ξενερώνω λίγο...

 

είδωμεν i guess...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

no salvation for comic geeks...

 

tsktsktsk

Δυστυχως αυτοι ειναι σαν να προσπαθεις να εντυπωσιασεις αυτους που παιζουν Counterstrike 1.6, τιποτα και ποτε δεν προκειται να τους ευχαριστησει.

 

Επικο το trailer, φενεται να υπαρχει Silver Samurai μεσα οπου περιμενω να του δωσουν βαση και οχι να τον περασουν στα ψιλα. Γενικα φενεται πολλα υποσχομενο απο το trailer σε αντιθεση με το Origin που ηταν καπως βουτυρομπεμπεδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...