Προς το περιεχόμενο

Lg 2361v-pf καμμενο Pixel


panosem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μα εμενα εχει φτιαξει με μια απαλη αφη και μονο. δλδ τωρα που μιλαμε, ειναι οκ.. απλα αν το ακουμπησεις παλι, κολλαει μερικες φορες.

Το θεμα μου ειναι, οτι εφοσον κολλαει, ξερουμε πχ. οτι σε μισο, ή ενα χρονο αυτο μπορει να καει, ή οχι.

αν υπαρχει μια τετοια πιθανοτητα, ή ζηταω να την αντικαταστησουν ή κανω μια επεκταση της εγγυησης, και εχω τουλαχιστον αλλα 2 χρονια ησυχο το κεφαλι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν μπορώ να αποφασίσω για σένα σε αυτό το θέμα δυστυχώς διότι πχ για μένα το καμμένο ή το κολλημένο pixel δεν είναι πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε για μενα ειναι, ποσο μαλλον τωρα που το βλεπω, απλα ειναι το θεμα καλυψης απ την εγγυηση, με αντικατασταση με κατι νεωτερο-καλυτερο..

Ποσο μαλλον που η χρηση του υπολογιστη προοριζεται για ιντερνετ και office..αντε και στα τρελα κεφια κανα manager.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μίλησα με εναν φίλο που ειναι στο τεχνικό τμήμα της LG και μου είπε είτε κολλημένο είτε Καμμενο ειναι ελλατωματικο,άρα πρέπει να αντικατασταθεί. Το οποίο θα πραξω απο Δευτέρα..

Το θέμα τωρα ειναι η αντικατάσταση της. Μου είπε οτι μπορεί να βοηθήσει να πάρω ένα καλο μοντέλο σε σχέση με αυτο που θα έπαιρνα ως απλός πελάτης. Και μου πρότεινε monitor-tv και να αποφύγω τις ips λόγω του οτι δέχονται πολλές με ελαττώματα αυτόν τον καιρο. Δε θα με χάλασε μια οθόνη που θα ειναι και τηλεόραση 23 η μπορεί και 24 ιντσών..

Μπορείτε να μου πείτε κανα δυο τρία λινκ με τέτοιες οθόνες; Και γενικά οποία άλλη γνώμη δεκτή..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιαδήποτε. Μεσα σε λογικά πλαίσια βέβαια. Είδα οτι η αντίστοιχη με αυτήν που προτεινες εχει γύρω στα 30€ παραπάνω. Δεν ειναι προτιμότερη δλδ η 24" ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Οποιαδήποτε. Μεσα σε λογικά πλαίσια βέβαια. Είδα οτι η αντίστοιχη με αυτήν που προτεινες εχει γύρω στα 30€ παραπάνω. Δεν ειναι προτιμότερη δλδ η 24" ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Οι συγκεκριμένες ειναι και τηλεοράσεις ταυτόχρονα;;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

η συγκεκριμένη που linkαρα είναι με tv tuner/ενσωματωμένα ηχεία και παίζει κι ως τηλεόραση, IPS Panel ofc...

 

δεν προτείνω οθόνη με TN Panel :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάποιο λινκ με τις διάφορες αυτων των δυο τύπων οθονων; Ειμαι απ το κινητο οταν επιστρέψω απο θα πέσει μελέτη.

 

Ευχαριστω πάντως για τη βοήθεια.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έφτασε σπιτι η LG M2352D-PZ για αντικατάσταση της δικης μου ελλατωματικης με ένα καμμενο πιξελ....

 

Αυτο που με παραξενεψε λιγακι ειναι οτι μου ειπαν απ το τηλεφωνο, πως παροτι μου εφεραν νεο προιον, η εγγυηση θα ειναι η παλια, δηλαδη ακομα 1 μηνα..δεν εδωσα σημασια, αλλα κατι τετοιο απ οτι γνωριζω δεν ισχυει, μιας και ειχα αλλαξει εντος εγγυησης το σκληρο διδκο και αυτοματα ανανεωθηκε για αλλα 5 χρονια ο σκληρος. Αρα απατεωνια ειναι αυτο το περι ληγει η εγγυηση σου, σωστα?

post-236478-0-36561200-1354712237_thumb.jpg

post-236478-0-74179800-1354712250_thumb.jpg

Επεξ/σία από panosem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...