Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυτοι επικοινωνησαν μαζι μου χωρις καμμια πιεση απο μερος μου.Και εγω δεν περιμενα τοσο γρηγορα.Ωρα δεν μου ειπαν ποσο διαρκει η εγκατασταση αλλα το οτι θα ερθουν στις 12.Πιστευω καμμια ωριτσα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω παντως ειχα hol και πηγα εχθες και εκανα την προσφορα! μια χαρα πακετο ειναι εδινα 35 ευρω στην hol και τωρα θα δινω 29.90 και θα εχω και νοβα! ο αποκωδικοποιητης που μου εδωσαν ειναι σουπερ ασε που εχει και θυρα εθερνετ! το ρουτερ ειναι για κλαματα αυτο το τραγικο χαβαι αχχαχαχα ενταξει δεν θα το βαλω εννοειτε αλλα δεν μπορουσαν να δωσουν τουλαχιστον τομσον!!!!! μια χαρα! οσοι προλαβετε παιδια βαλτε την προσφορα πιστευω οτι αξιζει! να πω επισης οτι το ιντερνετ δεν θα κοπει μεχρι να συνδεθει με την φορθνετ και αυτο θα ειναι για λιγες ωρες! τωρα ποτε θα ερθει ο τεχνικος για την νοβα δεν το ξερω ελπιζω μεχρι την παρασκευη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα και εγω και εκανα την αιτηση και πληρωσα 49€ για τον αποκωδικοποιητη και μου δωσανε μαζι και το ρουτερ Thomson TG585.Μου ειπαν οτι σε 2-3μερες θα με παρουν τηλεφωνο για να ερθει ο τεχνικος της Νοβα.Οταν ερθει,απο τοτε θα αρχισω την εναρξη της συμβασης.Και ρωτησα με φορθνετ τι γινετε?Και μου ειπε σε καμια 20αρια μερες.Και μεχρι τοτε θα εχω τον προηγουμενο παροχο.Χωρις ιντερνετ θα μεινω μονο για μερικες ωρες.Αλλα για το διαστημα απο την εναρξη της Νοβα μεχρι να μου βαλουν και φορθνετ(15-20μερες) θα πρεπει να πληρωσω και τον προηγουμενο παροχο.Δυστυχως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα εχω διαβασει μελετες και δεν θα ηθελα να κανω κακο στην 6χρονη κορη μου για να εχω εγω την ευκολια μου,κατα τα αλλα ναι μερικες φορες ειναι απαραιτητο

εχεις δικιο, απλα να ξερεις πως τα κινητα που μαλλον εχετε σπιτι εχουν περισσοτερη ακτινοβολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο, απλα να ξερεις πως τα κινητα που μαλλον εχετε σπιτι εχουν περισσοτερη ακτινοβολια.

 

φροντιζω να εχω τα κινητα μακρια απο την μικρη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα και εγω και εκανα την αιτηση και πληρωσα 49€ για τον αποκωδικοποιητη και μου δωσανε μαζι και το ρουτερ Thomson TG585.Μου ειπαν οτι σε 2-3μερες θα με παρουν τηλεφωνο για να ερθει ο τεχνικος της Νοβα.Οταν ερθει' date='απο τοτε θα αρχισω την εναρξη της συμβασης.Και ρωτησα με φορθνετ τι γινετε?Και μου ειπε σε καμια 20αρια μερες.Και μεχρι τοτε θα εχω τον προηγουμενο παροχο.Χωρις ιντερνετ θα μεινω μονο για μερικες ωρες.Αλλα για το διαστημα απο την εναρξη της Νοβα μεχρι να μου βαλουν και φορθνετ(15-20μερες) θα πρεπει να πληρωσω και τον προηγουμενο παροχο.Δυστυχως![/quote']

 

Απο που είσαι φίλε; Γιατί εμένα μου είπαν για βδομάδα και βάλε... Στον τεχνικό της Nova...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συμβόλαιό μου με τη forthnet Και nova Λήγει Φλεβάρη..μου λένε ότι δεν γίνεται να με πάνε στο νέο πακέτο με την προσφορά..και μου τα μάσαγαν, αν πήγαινα σε κάποιο κατάστημα forthnet ¨οτι ίσως μου κάναν την αλλαγή, αλλά δεν μου το λεγαν ξεκάθαρα..

και όταν ρώτησα αν ζητήσω διακοπή ακόμα και τώρα για να φύγω για άλλη εταιρεία, μου είπαν ότι θα οφείλω 170 ευρώ..!!!!! λόγω του πακέτου forthnet unlimited + nova startpack που έχω τώρα..!!!!!!!!!

φλεβάρη λογικά θα τους χαιρετίσω, οριστικά, αν δε μου αλλάξουν το τρέχον πακέτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να φυγεις πριν την ληξη του συμβολαιου τζαμπα, ειναι γνωστο αυτο, τα 170 ειναι η ποινη... Οσο για τα αλλα ειπαμε εχουν γραμμενους τους παλιους και κοιτανε για νεους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που είσαι φίλε; Γιατί εμένα μου είπαν για βδομάδα και βάλε... Στον τεχνικό της Nova...

Απο Καλλιθεα.Ετσι παντως μου ειπαν.Δεν ξερω αν θα γινει κιολας.Γιατι ο υπαλληλος εκει μου ειπε οτι κανει καμια 25αρια αιτησεις την ημερα.

 

Για οσους το παρουν το πακετο να ξερουν οτι μετα απο 2 μηνες ο λογαρισμος θα ερχεται 35€.Και αυτο γιατι εχει 2 μηνες δωρο το HD.Οποιος θελει το κραταει και οποιος θελει πρεπει να παρει τηλεφωνο τουλαχιστον 15 μερες πριν τελειωσει ο 2ος μηνας να ζητησει διακοπη.Το διαβασα στο συμβολαιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

Επειδή με ενδιαφέρει το πακετάκι αλλά το μόνο που με χαλάει είναι το router που δίνουν πλέον (το huawei ) υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδεθώ με το router από τον τωρινό μου πάροχο? (έχω από την cyta το pirelli ή κάπως έτσι :P )

με χαλάει το huawei που έχει μία ethernet θύρα και δεν έχει κουμπάκι για το wireless όπως είπαν οι προηγούμενοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να πάς σε κατάστημα που έχει thomson .... Στο κατάστημα που πήγα σήμερα το πρώτο που ρώτησα ήταν αυτό.... Και τα 2 έχουν απλά προσπαθούν να σπρώξουν το Huawei .... Αν τους πιέσεις θα σου δώσουν το Thomson . Εγώ δεν χρειάστηκε να τους πιέσω καν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...