Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια σταματησε η προσφορα η συνεχιζεται;το πηρα αποφαση να παω κ εγω αν ισχυει ακομα.

να ρωτησω κ κατι το συμβολαιο εχει ισχυει απο την ημερα που εκανες την αιτηση η απο την ημερα που συνδεθηκε το ιντερνετ;

 

Απο την ημέρα που θα μπει η Νόβα.... το ρώτησα και εγώ εχθές,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σημερα που επικοινωνησα με καταστημα φορθνετ μου ειπαν οτι τελικα η προσφορα λογω μεγαλης ζητησης ισχυει μεχρι το σαββατο,δεν ξερω ομως αν τελικα ισχυει ή μου το ειπαν για να επισπευσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου ειπαν στην χαλκιδα οτι η προσφορα ισχυει αλλα δεν εχουν συσκευες να δωσουν κ τους εδωσα στοιχεια να με παρουν.

τωρα τι να πω δεν ξερω θα τους παρω κ αυριο να δω αν εχουν νεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πείς καμία λεπτομέρεια παραπάνω σχετικά με την εγκατάσταση;

Πιάτο ταράτσα η μπαλκόνι;

Μπαλκονι και βοηθησε σε αυτο το οτι το σπιτι ειναι νοτιο απο οτι μου ειπε.Μολις τελειωσε πηρε ενα τηλεφωνο για ενεργοποιηση της Nova(μας επριξε λιγο η τελεφωνητρια στις ερωτησεις ενω ολα αυτα που ρωταγε τα εγραφε το συμβολαιο..)και αυτο ηταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να κάνω μια βασική ερώτηση που δεν έχει κάνει κανείς, με τόσο φόρτο εργασίας που θα έχουν από αυτή την πολύ καλή προσφορά πόσες μέρες θα μας αφήσουν χωρίς internet ή τηλέφωνο? Από όσο γνωρίζω μόλις κάνεις αίτηση σε καινούργιο πάροχο σου κόβουν την παλιά σου σύνδεση? Το έβαλε κανείς για να επιβεβαιώσει ότι δεν είχε μεγάλη αναμονή ή το αντίθετο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

δεν κοβετε τιποτα μεχρι να συνδεθει ο νεος παροχος αλλα θα πληρωσεις την εταιρεια που εισαι τωρα μεχρι την πληρη αποσυνδεση! εγω την εχω κανει την αιτηση απο την προηγουμενη βδομαδα και εχω ιντερνετ και θα εχω!

 

παντως η προσφορα βγηκε απο την σελιδα της φορθνετ

ε ναι ελεγαν μεχρι εξαντλησης αποθεματων! μαλλον κατι τετοιο θα παιζει! παλι καλα που προλαβα! :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

φρέσκα κουλούρια (νέα :P )

Σήμερα θα πήγαινα το απόγευμα σε forthnet shop για την αίτηση (βσκ θα πάω ) και μόλις με πήραν τηλ από τα κεντρικά της forthnet να μου κάνουν πρόταση και όταν τους είπα ότι θα πάω σε forthnet shop για την συγκεκριμένη προσφορά μου είπε η υπάλληλος ότι τελείωσε σήμερα λόγω ότι τους τελείωσαν οι συσκευές της Νόβα :D Καλή φάση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

φρέσκα κουλούρια (νέα :P )

Σήμερα θα πήγαινα το απόγευμα σε forthnet shop για την αίτηση (βσκ θα πάω ) και μόλις με πήραν τηλ από τα κεντρικά της forthnet να μου κάνουν πρόταση και όταν τους είπα ότι θα πάω σε forthnet shop για την συγκεκριμένη προσφορά μου είπε η υπάλληλος ότι τελείωσε σήμερα λόγω ότι τους τελείωσαν οι συσκευές της Νόβα :D Καλή φάση...

 

και αφού τελείωσε γιατί σε πήρε τηλέφωνο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη φορά που επιχειρώ να γίνω συνδρομητής τους.

 

Την πρώτη φορά μου χάρισαν ένα thomson και δεν είχα ποτέ νέα τους για την μεταφορά από ΟΤΕ σε forthnet.

 

Αυτή τη φορά με πήραν τηλεφωνο επειδή εκδηλωσα ενδιαφέρον στη σελίδα τους για την προσφορά.Έδωσα στοιχεία τηλεφωνικώς, θα στέλνανε την αίτηση με email υποτίθεται και εγω θα τα στελνα όλα πίσω υπογεγραμμένα.Email δεν έχω λάβει,το τμήμα υποστήριξης δεν έχει την "καρτέλα" μου και συνδρομητής τους δε βλέπω να γίνομαι. Viva cardsharing!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αφού τελείωσε γιατί σε πήρε τηλέφωνο ?

Για να μου κάνει προσφορά (δεν ήξερε ότι θα πήγαινα σε κατ/μα forthent)

Η προσφορά που μου έκανε μούφα μου φάνηκε (24,90€ για το doyble play economy που υπάρχει και στο site της forthnet + επίγεια nova (+sports1 + cinema1) με 10€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω που ειμαι εκτος του δικτυου τους και εχω cyta μου ειπαν πως επρεπε πρωτα να εκανα επιστροφη στον οτε και μετα αιτηση σαυτους...οποτε καλα κρασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα και εγω και εκανα την προσφορα με τα 29.90 και εδωσα και 10 ευρω παραπανω για VDSL50 αφου ηταν διαθεσιμο στην περιοχη μου...

 

Μου ειπαν και εμενα οτι μεχρι Σαββατο τους εχουν πει να πουλανε και μετα θα παγωσει η προσφορα μεχρι να τσουλησουν οι αιτησεις που ειναι ηδη απειρες, και αργοτερα λογικα θα επανελθει...

 

Παρεπιπτοντως οποιος θελει Thomson και οχι το μουφα με τη 1 ethernet, ας παει στα κεντρικα στην Καλλιθεα....το παιδι που μου εκανε ητν αιτηση ηταν αρκετα εξυπηρετικο και μου ειπε οτι αυτος δινει ακομα μονο thomson...

 

Στο VDSL δινει παλι Thomson, αλλα μοντελο Technicolor TG788VN...δε φαινεται ασχημο εκ πρωτης οψεως....αντε να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει "μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων"; δηλαδη μια μερα πουλησαν το τελευταιο πακετο και πλεον δεν θα ξαναφερουν; Οταν μιλαμε για ενα μονο προιον αυτη η δικαιολογια ειναι ηλιθια. Λες και τους τελειωσαν τα ριγε μπλουζακια και αυτα που θα φερουν ειναι εμπριμε. Δηλαδη η νοβα πωλησεις τελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα και εγω και εκανα την προσφορα με τα 29.90 και εδωσα και 10 ευρω παραπανω για VDSL50 αφου ηταν διαθεσιμο στην περιοχη μου...

 

Μου ειπαν και εμενα οτι μεχρι Σαββατο τους εχουν πει να πουλανε και μετα θα παγωσει η προσφορα μεχρι να τσουλησουν οι αιτησεις που ειναι ηδη απειρες, και αργοτερα λογικα θα επανελθει...

 

Παρεπιπτοντως οποιος θελει Thomson και οχι το μουφα με τη 1 ethernet, ας παει στα κεντρικα στην Καλλιθεα....το παιδι που μου εκανε ητν αιτηση ηταν αρκετα εξυπηρετικο και μου ειπε οτι αυτος δινει ακομα μονο thomson...

 

Στο VDSL δινει παλι Thomson, αλλα μοντελο Technicolor TG788VN...δε φαινεται ασχημο εκ πρωτης οψεως....αντε να δουμε...

Εσείς στην αθήνα καλά είστε εδώ θεσσαλονίκη να δούμε πως θα γλυτώσουμε την μούφα..

Εγώ το απόγευμα θα πάω αλλά μάλλον θα μου πασάρει huawei οπότε είμαι προετοιμασμένος για μάχη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξεπαντρεύανε την κάρτα απ τον δέκτη να είχαμε τα δικά μας -απείρως καλύτερα- μηχανήματα ώστε να μη τους τέλειωναν τ αποθέματα :D

 

Αν τυχών μ ενεργοποιήσουν πάντως δε θα ζητήσω thomson.Έχω αυτό που μου χάρισαν την πρώτη φορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...