Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια να ρωτησω.Μενω σε μεζονετα.Οι μια τηλεορασεις ειναι η μια κατω στο σαλονι και η αλλη στην σοφιτα.Υπαρχει τροπος να δειξουν και οι 2?Εστω το ιδιο καναλι.Επισης  μπορει να γινει η εγκατασταση (πιατο) απο το παραθυρακι της σοφιτας ?Βασικα στην σοφιτα θα ειναι ζορι να εχω καλο σημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου στείλανε σήμερα ένα router technicolor TG582n, τι μάρκα είναι πάλι αυτή ?

το κλασικο thomson απλως αλαξε ονομασια η εταιρια....και η cyta αυτο δινει τωρα ....μια χαρα ειναι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μπορει καποιος γνωστης να αναφερει πως μπορουμε να τραβαμε σημα σε 2 τηλεορασεις εστω κ με το ιδιο καναλι στην τελικη.με αυτες τις συσκευες που μεταφερουν σημα μηπως με καποιο τροπο μπορουμε να αλλαζουμε καναλι;εχω μια τηλεοραση στο σαλονι κ μια στο υπνοδωματιο.πολυ μεγαλη αυτο απο την στιγμη που ολα τα σπιτια εχουν το λιγοτερο 2 τηλεορασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που εκανα αιτηση την δευτερα μου εστειλαν μηνυμα οτι πιθανη ημερομηνια ενεργοποιησης της γραμμης ειναι 7 ιανουαριου.

πολυ καλυτερα ποατι περιμενα αν κ βλεπουμε αν θα ερθει οντως αυτην την ημερομηνια.

Για το πιατο βλεπουμε ακομα.

μια ερωτηση η 12μηνη συμβαση ξεκιναει με την υπογραφη της συμβασης η την πρωτη ημερα του ιντερνετ;

ποιο πολυ με ενδιαφερει για την εταιρια που ειμαι τωρα που δεν θυμαμαι αν εχω κλεισει χρονο(ειχακανει αιτηση νοεμβριο κ δεν θυμαμαι αν ειχε ερθει πριν η μετα τον χρονο το ιντερνετ;

Συνηθως ειναι και ακριβης η ημερομηνια. Σε τρεις συνδεσεις forthent που εχω, εγιναν ακριβως την ημερα που εμφανιζε στο site.

Η χρεωση σου και η ημερομηνια εκδοσης του λογαριασμου ξεκινανε με την ενεργοπηση της γραμμης και οχι απο την ημερα αιτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου στείλανε σήμερα ένα router technicolor TG582n, τι μάρκα είναι πάλι αυτή ?

Κι εμένα αυτο που εδωσαν. Μεσα στη συσκευασια δεν ειχε καν cd ή καποιο manual!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς που έκανε αίτηση τηλεφωνικά του έχει ενεργοποιηθεί η nova ή ακόμα περιμένει ?

12/12 έκανα τηλεφωνικά αίτηση, Κυριακή 23/12 ήρθε άτομο να μου φέρει το δέκτη.Ενεργοποίηση ίντερνετ στις 28/12 λέει στη σελίδα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12/12 έκανα τηλεφωνικά αίτηση, Κυριακή 23/12 ήρθε άτομο να μου φέρει το δέκτη.Ενεργοποίηση ίντερνετ στις 28/12 λέει στη σελίδα τους.

 

εμένα λέει για ενεργοποίηση internet 02/01/2013

 

για nova καμία ενημέρωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορά είναι αποκλειστικά για το δορυφορικό πακέτο κι αν κρίνω από την ουρά που είδα έξω απο το κατάστημα στην Ομόνοια συνεχίζεται κανονικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...