Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν συνδεθείς με το ρουτεράκι που σου έδωσε η forthnet τότε συνδέεσαι αυτόματα. Αν χρησιμοποιήσεις δικό σου τότε θα πρέπει να βάλεις username+password (εμένα μου τα είχανε στείλει στο κινητό με sms).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς κωδικό δεν έμπαινε , μου τους στείλανε πριν λίγο

 

με το router της forthnet συγχρονίζω στα 1.020 / 14.376 και με της hol που δοκίμασα στα 1.020 / 15.956 αλλά σαν να αργούσαν να ανοίξουν οι σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς κωδικό δεν έμπαινε , μου τους στείλανε πριν λίγο

 

με το router της forthnet συγχρονίζω στα 1.020 / 14.376 και με της hol που δοκίμασα στα 1.020 / 15.956 αλλά σαν να αργούσαν να ανοίξουν οι σελίδες

Πριν στα ποσα ησουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποιήθηκε σήμερα και σε μένα η υπηρεσία αλλά ακόμα δεν μου έχουν στείλει ρουτερ και δεν μπορώ να μπω ιντερνετ. Μου έχουν στείλει με μήνυμα όμως τους κωδικούς. Μπορώ κάπως να μπω με το ρουτερ της Hol ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,έπεσε το μάτι μου στο:

http://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=4871

 

Μιας και το φθηνότερο double play με απεριόριστα αστικά-υπεραστικά και 24mbs internet , είναι στα 25 ευρώ, τα 29,90 είναι μια χαρά αφού με 5 ευρώ παραπάνω έχεις + Nova start pack + Novasports 1.

Εγώ που πάντα ορκιζόμουνα ότι δεν θα βάλω nova αφού δεν βλέπω ποδόσφαιρο, αλλά κοίτα που με 5 ευρώ το μήνα θα βλέπω τα κανάλια με τα ντοκυμαντερ και ο γιος μου τα παιδικά.

 

Πάντως έχε υπόψη σου ότι τα double play έχουν φτηνήνει τρομερά-πχ. η wind προσφέρει το double play small με 15 Ε/μήνα, που δεν έχει μεν απεριόριστα αστικά-υπεραστικά, αλλά μπορείς να προσθέσεις πακέτο των 2 πχ ωρών με 2 ευρώ οπότε ερχεται μολις 17 Ευρώ..και αφού δεν βλέπεις ποδόσφαιρα, ότι άλλο θέλεις να δεις-εσύ  ή και ο γιος σου- το βρίσκεις τσάμπα στο ίντερνετ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε φυσικα κ μπορεις απλα μπες μεσα στις ρυθμισεις του ρουτερ κ αι βαλε τους κωδικους που σου στειλανε.

κ εμενα χθες οπως μου ειχανε στειλει σε μηνυμα γυρισε η συνδεση σε forthnet.αψογοι σε αυτο.

τωρα να πω οτι εχω κρατησει ακομα το fritz 7140 σαν ρουτερ παρολο που μου εχουν δωσει το585 ν8

οπου απλα αλλαξα κ εγω τους κωδικους.

συγχρονιζω στα 19με20/1020 ενω μεχολ 17κατι /980.

κ εγω βλεπω οτι αργουν να ανοιξουν οι σελιδες ειδικα αν ανοιξω κ κανα 2 με 3 ταυτοχρονα χαιρεται ενω με χολ πηγαινε σφαιρα.ξερει κανεις τι μπορει να παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...