Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα είναι να γίνει ενεργοποίηση στο δίκτυο της Forthnet και εδώ και 6 ώρες σχεδόν είναι νεκρό το τηλέφωνο και το ρούτερ δε συγχρονίζει. Ξέρετε μήπως ποια είναι η χρέωση απο κινητό στο 13831;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σήμερα είναι να γίνει ενεργοποίηση στο δίκτυο της Forthnet και εδώ και 6 ώρες σχεδόν είναι νεκρό το τηλέφωνο και το ρούτερ δε συγχρονίζει. Ξέρετε μήπως ποια είναι η χρέωση απο κινητό στο 13831;</p>

 

λογικα σε καμια ωρα θα σε εχουν ενεργοποιεισει, θε σου στειλουν sms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος στην θεσσαλονίκη που έκανε αίτηση από 18-12 και μετά και τον έχουν ειδοποιήσει να παραλάβει και να συνδεθεί;

 

Αθηνα παντως, με αιτηση 31/12 παρελαβα εξοπλισμο 31/1 και σημερα με πηρε και ο τεχνικος για ραντεβου....

 

Παρε ενα τηλεφωνο στο καταστημα να πιεσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 49 ειναι ο δεκτης οχι το πιατο... Κανονικα πρεπει να σου δωσουν το πιατο και τα καλωδια για καβατζα! Εγω χτες πηρα τον δεκτη αλλα δεν εχουμε κλεισει ραντεβου κριμα και ηθελα να γινει η εγκατασταση Σ/Κ... Αιτηση ειχα κανει κανα δυο μερες πριν τα χριστουγεννα.

 

Εγω εχω μια CRT τηλεοραση και επι του παροντος δεν σχεδιαζω να την αλλαξω. Λεει να ενεργοποιησω τα HD? αφου δεν προσφερουν κατι σε σχεση με τα κανονικα καναλια.. Ιδιες εκπομπες δεν εχουν?

Υπαρχουν 2 HD με ντοκυμαντερ που εχουν διαφορετικο προγραμμα. Το discovery HD και το Discovery showcase. Τα αλλα, sp1 HD, geo wild HD ειναι απλα HD εκδοση του κανονικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να αρχίζουν να κόβουν ευρώ κόβουν κανάλια...

θα δειξει αυτο γιατι μπορει απλα να τελειωσε η συμβαση και να βαλουν αλλό για παραφδειγμα δεν ξερω ποσοι το εχουν δει εχει προστθει και αλλο καναλι το action24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγκαταστησανε και μενα σημερα, ολα ΟΚ, τηλεφωνησα και για τα ψηφιακα αλλα ειναι πολυ λιγα, οποτε μετα το διμηνο ουτε με σφαιρες δεν μενω,  Δεν εχει το Νovasports 1HD ουτε το  Eurosport HD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το εγκαταστησανε και μενα σημερα, ολα ΟΚ, τηλεφωνησα και για τα ψηφιακα αλλα ειναι πολυ λιγα, οποτε μετα το διμηνο ουτε με σφαιρες δεν μενω, Δεν εχει το Νovasports 1HD ουτε το Eurosport HD...</p>

 

τι ενοεις δεν εχει Nova 1 Hd + Eurosport Hd ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρο τωρα μου τα βγαζει ισως δεν ειχε μεταδοση πριν... παντως δεν εχει το Cartoon Network, 31/1 εληξε η συμφωνια τους! Αν εχει ορεξη να το κυνηγησει καποιος μεχρι και διακοπη μπορει να κανει χωρις υπαιτιοτητα του, εαν λεει στους ορους οτι θα εχεις και αυτο το καναλι...

 

Παντως ακομα και την μπαλα να χασει παλι θα το εβαζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, (Διαβάστε το, για να γνωρίζετε....)

 

θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την εμπειρία μου για την χριστουγεννιάτικη προσφορά..

Ήμουνα συνδρομητής της hol και στις 30 Δεκεμβρίου έκανα την αίτηση για Nova

Η κοπέλα του καταστήματος με ενημέρωσε ότι λόγο πολλών αιτήσεων και έλλειψης αποκωδικοποιητών θα συνδεθεί αρχικά το ίντερνετ και μετά από 10 ημέρες θα έρθει και ο αποκωδικοποιητής. Όντως στις 17 Ιανουαρίου συνδέθηκα τηλέφωνο και internet στη forthnet και από μέρα σε μέρα θα μπει και η Νοβα.

Όλα καλά μέχρι εδώ.

Το περίεργο και απαράδεκτο της υπόθεσης είναι ότι προχτές μου ήρθε ένα sms που μου έλεγε οτι ο λογαριασμός σας έχει εκδοθεί και παρατήρησα έκπληκτος τα εξής. Η forthnet μου έχει στείλει ένα τιμολόγιο 85€ για την υπηρεσία forthnet economy που υποτίθεται είναι τσάμπα και με χρεώνει δύο μήνες (μέχρι το Μάρτιο ενώ έχουμε Φεβρουάριο).

Μόλις πήρα να ρωτήσω το λόγο, ένας υπάλληλος με πολύ ειρωνική συμπεριφορά  μου είπε ότι αφού δεν έχει μπει η Νόβα δεν γίνετε να ισχύει η  χριστουγεννιάτικη προσφορά και ισχύει χρέωση του internet και τηλεφώνου βάση της πολιτικής της εταιρίας. Με λίγα λόγια είναι κολπάκι η μη ύπαρξη αποκωδικοποιητή για να χρεώνουν extra χρήματα. Προσοχή, δεν είναι τελικά τόσο καλή η προσφορά με βάση την προσωπική μου εμπειρία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα κ εγω να δω λογαριασμο (συνδεθηκα 7/1/13 μονο ιντερνετ κ 25/1/13 nova)

 

κ βλεπω τα εξης κουφα

 

 

εναν λογαριασμο χωρις στοιχεια -31,30€

 

 

και εναν αλλο 79,87€ ο οποιος αναλυεται

 

8/1/13 εως 7/3/13 double play economy 40.48

τελος ενεργοποιησης 28,37

φπα για τα παραπανω 11,02

συνολο 79,87

 

επισης βλεπω οτι πρεπει να πληρωσω μεχρι 8/2

 

ερωτησεις

 

εκτυπωμενο λογαριασμο δεν στελνουν?

 

γιατι με χρεωνουν double play economy μεχρι 7/3 ενω απο 25/1 εχω nova?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...