Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ω ναι, μονο που όταν είχα διακόψει με έστελναν απο το ενα καταστημα στο άλλο (πιο 'αρμόδιο') για την επιστροφη χρημάτων...

 

leros ποια... υπολοιπα κανάλια λες, ενα nova sports 2 + ενα nova cinema είναι όλα κι όλα όσα έχει το φάουλ πακ παραπανω νομιζω...

 

 

Για αυτά λέω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα νεα για οποιος εχουν το πακετο

με πηραν πριν λιγο και μου ειπαμ οτι αμα θελω μπορω να βαλω τα εξης :

- novacinema1 = 10

- novacinema ολα = 15

- novasports ολα = 15

-ή συνδιαστικα καποια απο τα παραπανω

 

το πρωτο πιστευω δεν αξιζει παντως με 60ε τα 30 του βασικου + 15+15 εχεις ουσιαστικα το full pack και απεριοριστα αστικα υπεραστικα κ ιντερνετ not bad :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενδιαφέρει η προσφορά αλλά το δίκτυο της Κυρίας απέχει 35 χιλιόμετρα μακριά από εδω που μένω οπότε όταν και αν έρθει θα το σκεφτώ.

 

Πάντως ναι με σύνολο 60ε έχει και ίντερνετ και τηλέφωνα και φουλ παέτο νοβα όταν την ίδια στιγμή άλλοι πληρώνουν 60ε μόνο το πακέτο νόβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα νεα για οποιος εχουν το πακετο

με πηραν πριν λιγο και μου ειπαμ οτι αμα θελω μπορω να βαλω τα εξης :

- novacinema1 = 10

- novacinema ολα = 15

- novasports ολα = 15

-ή συνδιαστικα καποια απο τα παραπανω

 

το πρωτο πιστευω δεν αξιζει παντως με 60ε τα 30 του βασικου + 15+15 εχεις ουσιαστικα το full pack και απεριοριστα αστικα υπεραστικα κ ιντερνετ not bad :)

Γινε λιγο πιο σαφης οσο αναφορα το τελευταιο.

 

edit: οκ εγω μπερδευτηκα sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολικά πολλά τα 15+15!!!

Δε χρειαζεται να τα συγκρινω με το 20ευρω φάουλ πακ του ΟΤΕ, σκεφτείτε απλά ότι το Σπορτς πακ της νόβα έχει πχ 52 ευρώ και το φουλ έχει 62, δηλαδή +10 για τα ταινιοκαναλια στα επίπεδα του 60ευρου, τα +15 στα επίπεδα του 40ευρου είναι σκέτη κοροϊδία!!

Προφανώς προσπαθουν να "ρεφαρουν" απο την προσφορά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το νου σας σχετικα με τους 2 μηνες δωρεάν HD. Αν δεν τον κανετε την ημερα που ενεργοποιειτε την nova μαζί με τον τεχνικό και επιλεξετε να το κανετε αργοτερα σε δευτερο χρονο τότε δεν ισχύει το δωρεαν, αλλα ειναι επι πληρωμη. Οι ανθρωποι ειναι αρπακτικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν τα εδινεν ολα 40 γιουρα θα το εκανα αλλα εξτρα 15 για το καθε πακετο;πλακα κανουν;

με κοβω του χρονου να βαζω το απλο πακετο με το ιντερνετ κ να βαζω ποτε tv

να βλεπω κ μπαλιτσα της προκοπης κ σε hd χωρις εξτρα χρεωση.

αποτι εχω δει μεχρι στιγμης μονο τα ηδ καναλια βλεπω κ μονο αυτα αξιζουν.

κατι αλλο σημερα ενω εβλεπα την αεκ στο ηδ ψιλοαργουσε η εικονα λες κ στριμαρα ενα πραμμα.

την μπαρτσα με σοπκαστ πιο καλα την εβλεπα.

αυτο μονο σημερα το παρατηρησα κ μονο στο αγωνα της αεκ.

στον παναθηναικο μετα μια χαρα πηγαινε

Επεξ/σία από aekfc212
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τα εδινεν ολα 49 γιουρα θα το εκανα αλλα εξτρα 15 για το καθε πακετο;πλακα κανουν;

με κοβω του χρονου να βαζω το απλο πακετο με το ιντερνετ κ να βαζω ποτε tv

να βλεπω κ μπαλιτσα της προκοπης κ σε hd χωρις εξτρα χρεωση.

αποτι εχω δει μεχρι στιγμης μονο τα ηδ καναλια βλεπω κ μονο αυτα αξιζουν.

κατι αλλο σημερα ενω εβλεπα την αεκ στο ηδ ψιλοαργουσε η εικονα λες κ στριμαρα ενα πραμμα.

την μπαρτσα με σοπκαστ πιο καλα την εβλεπα.

αυτο μονο σημερα το παρατηρησα κ μονο στο αγωνα της αεκ.

στον παναθηναικο μετα μια χαρα πηγαινε

 

Και εγώ του χρόνου με βλέπω για μετακόμιση στον ΟΤΕ ΑΝ δεν αυξήσει τις τιμές και ΜΟΝΟ αν βάλει καμία καλή προσφορά 6 μήνες ΔΩΡΕΑΝ κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πιο πανω εννοουσα 40 κ οχι 49 καταλαθος το εγραψα.

τοσο θα μου βγει κ του χρονου το ποτε τν κ με καλυτερο πακετο αν δεν αλλαξει κατι φυσικα.

αρκει να κανουν καμια προσφορα στην εγκατασταση γιατι ειναι λιγο απαγορευτικη.

εντωμεταξυ η φορθνετ συνεχιζει τα κολληματααργουν να ανοιξουν οι σελιδες κ μερικες φορες σκαλωνει το ιντερνετ τελειως κ το εχουν κ αλλοι 2 φιλοι εδω στην χαλκιδα το ιδιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως βγαινει 40 ευρω οτε tv με απεριοριστο τηλεφωνο-ιντερνετ, να το πειτε και σε μας, να το κοψω για να το βαλω... Πανω απο 60 βγαινει...

 

Για τα HD μου το ειχε πει ο τεχνικος οτι πρεπει να γινει την ιδια μερα, αλλιως να μην το εκανα... Και πρεπει να εχετε το νου σας να το διακοψετε πριν συμπληρωθει διμηνο, νομιζω μετα ανανεωνεται αυτοματα...

 

Αντικειμενικα αν εξαιρεσεις την μπαλλα (οσο χαλια και να ειναι το πρωταθλημα μας...) το ΟΤΕ TV ειναι πολυ καλυτερο απο Νοβα, και περισοτερρα καναλια εχει, και το pvr δωρεαν, και τα HD δωρεαν... Ομως για τον ιδιο λογο που δεν βαζω Νova Cinema, δεν θεωρω και αναγκαιο να πληρωσω το κατιτις για να βαλω το ΟΤΕ TV, διοτι πολυ απλα αυτα που προσφερει τα βρισκεις και με λιγο ψαξιμο δωρεαν στο ιντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 & 40 ο αλλος εννοει το φουλ της nova οχι του οτε... και λεει 'αν' ειχε τοσο. Γιατι μπερδευτηκες;

Οσο για το 'τα βρισκεις στο ιντερνετ' ΟΛΑ τα βρισκεις στο ιντερνετ αμα θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βαλεις ολα τα σπορτ +15 (45 συνολο) δεν ειναι κακο... ΟΚ για το 40ρι λαθος καταλαβω στην αναγνωση...

 

Παντως ακομα και 60 (με νταμπλ πλεη), αν βαλουν ολο το πακετο και το διαφημισουν πιστευω θα εχει ανταποκριση. Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι δεν εχουν στανταρ το PVR, ενω μου ειπαν οτι θελει και επιπλεον καλωδιο να μπει, αν θελεις μετα, τοσο περιπλοκο ειναι?

 

Δοκιμασα και τον δεκτη χωρις την καρτα και πιανει οντως τα public συν τα μεγαλα ειδησιογραφικα, αλλα οχι το Γιουροσπορτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Eurosport ειναι κωδικοποιημενο (το αγγλικο εστω), τωρα 52 ευρω εχει το 2πλέι με ολο το σπορτς πακ εδω και κατι χρονια, οποτε ουτε τα 60 για το φουλ ουτε τα 45 για το σπορτς ειναι καμια τρελη προσφορα. Και για να μην κρυβομναστε ολα τα λεφτα ειναι το νοβασπορτς 2 (επιτηδες προφανως αφου δεν ειναι σε κανενα πακετο τυπου 'χριστουγεννιατικο' ή 'επιγειο' κλπ που ειναι φθηνοτερα) αρα ολη η 'φασαρια' ειναι για 1 καναλι. Το μεγαλο μειον του ΟΤΕ ειναι οι τιμες της σταθερης για τις οποιες ως γνωστον δεν ειναι και ο κυριος υπευθυνος, αν εχεις ομως εστω μια 'θεια' στη γειτονια με απλα σταθερο οτε βαζεις με ενα 20αρικο το φουλ (εννοειται το δορυφορικο) που τα εχει 'ολα'!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...