Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κάνω λάθος, η παραγγελία προχωράει κανονικά και μέσα στο ΣΚ. Έχω αρκετό καιρό να παραγγείλω Σάββατο ή Παρασκευή βράδυ αλλά έχω την εντύπωση πως προχωράει. Παλαιότερα έκανα παραγγελία Σάββατο βράδυ - Κυριακή πρωί και Τρίτη ήταν σπίτι μου.

 

Οπότε, ας την κάνω τώρα! Συνήθως (και τυχαία)  κάνω  τις παραγγελίες μου καθημερινές, γι'αυτό είχα την απορία.

 

Καλά, στις παλιές καλές εποχές σε 3-4 μέρες τα είχαμε σπίτι. Τουλάχιστον όμως έριξαν τα μεταφορικά - ελπίζω μόνο να μην είναι για λίγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος κωδικός, γιατί δεν μπήκες στο κόπο να ποστάρεις εδώ?

καλό είναι δίνουμε και στη κοινότητα και όχι μόνο να παίρνουμε.

 

ΥΓ δεν είχα πρόθεση για αγορά

Tον ειδα αργα την νυχτα σε 2 ωρες πριν ληξη.θα παραγγελνα την επομενη το πρωη τυχαια μπορω να πω οτι μπηκα δεν περιμενα να ξανα βγαλουν τοσο γρηγορα.Παντα το γραφω αν βρω καποιονξ κωδικο εκτος και τον εχει βαλει καποιος αλλος.

και έψαχνα κωδικό αλλά δεν έβρισκα...ποιος είναι;Πρόσφατα έβαλα έναν PERKS20...τον ίδιο λέμε; :-D

Ναι τον ιδιο λεμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τους είδατε τους κωδικούς?

Γενικότερα

Έχω την ίδια απορία. Για το sun20 (τον προηγούμενο εκπτ.κωδικό του προχθεσινού) είχε στείλει newsletter στο e-mail μου,αλλά για τον PERKS20 δεν έστειλε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σκέφτεσαι να κάνεις παραγγελία, κοίτα προηγουμένως το hotukdeals και το vouchercodes.co.uk

ή απλά γράψε sportsdirect voucher στο google και ψάξε στα αποτελέσματα.

 

το καλύτερο είναι όποιος βρίσκει κάτι να το ποστάρει εδώ, γιατί συνήθως τα καλά κρατάνε λίγο, ώστε να το δουν και όσοι δεν το έχουν δει.

 

η παραγγελία του Σαβ προχωράει με την έννοια οτι Κυριακή 00.00 θα έχουν στείλει τα ηλεκτρονικά στοιχεία της αποστολής, και συνήθως Δευτέρα πρωί θα γίνει processed και dispatched απο Gatwick.

ενώ Κυριακή απόγευμα παραγγελία μάλλον θα φύγει Τρίτη.

αυτά πάντα με τη συνηθισμένη διαδικασία χωρίς να υπάρξουν επιπλοκές ή να υπάρχουν εγγυήσεις οτι έτσι θα γίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα περιμένω τελικά μια βδομάδα μήπως βγει κάποιο κουπόνι αφού τα πράγματα τα θέλω για τις 18 του μήνα περίπου. Άρα,θα πρέπει να κάνω την παραγγελία κατά τις 7-8 του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα. εχω ενα χρονο που παραγγελνω απο sd μεχρι στιγμης κανενα προβλημα... εχω κανει ομως απο τα ξημερωματα της Τεταρτης 30/07 παραγγελια και απο χθες το πρωι λεει awaiting courier pick up αλλα δεν εχει κουνηθει... εχει κ αλλος το ιδιο προβλημα? ευτυχως κανω με Paypal και εχω ανοιξει ηδη dispute αλλα τα θελω τα πραγματα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αντίδραση σου είναι ασύμμετρη στα όρια της υστερίας.

στείλε mail "where is my order" η ποσταρε στο facebook τους για αρχή.

το paypal δεν πρόκειται να σε βοηθήσει απο τώρα, ακόμα και αν 1 στο εκατομμύριο υπήρχε θέμα εξαπάτησης.(που δεν υπάρχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν κουνηθηκε καθολου η παραγγελια... κ εχω βαλει μεγαλη με αλλα ατομα μαζι κ φοβηθηκα για τα λεφτα.. λες γι'αυτο να μην την εστειλαν? :(

 

Από Wikipedia:

 

Sports Direct International plc is a British retailing group. Founded in 1982 by Mike Ashley, the company is the UK's largest sporting retailer, and operates over 500 stores worldwide.

 

Φοβήθηκες μην σου φάει τα λεφτά ένας όμιλος με 500 φυσικά καταστήματα παγκοσμίως και την κάλυψη του paypal;  :huh:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι δυνατόν να ανοίγετε case στο paypal ψύλλου πήδημα;

Δεν κουνήθηκε η παραγγελία δύο μέρες και βυθίστηκε ο κόσμος.

Εφόσον είναι στο awaiting courier pickup,σημαίνει ότι είναι ζήτημα της dhl πλέον να το παραλάβει.Λογικά από δευτέρα θα κινηθεί το δέμα σου.Αν δεν υπήρχε κίνηση και τότε,θα μπορούσες να επικοινωνήσεις μαζί τους για να ρωτήσεις τι συνέβη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους εστειλα και mail και μνμ στο φβ μου ειπαν πως θα την εστελναν προχθες και δεν την εστειλαν, εχω κρατημενα τα μνμ. οπως ξαναειπα εχω παραγγειλει αλλες 9 φορες εδω κ ενα χρονο κ κατι κ πρωτη φορα μου συνεβη αυτο.. anyway θα περιμενω κ ο,τι γινει


"your order was passed to the couriers on 31/07" μου εστειλαν μνμ στο fb κατι που δεν ισχυει μιας κ μιλησα με dhl, δεν εχουν παραλαβει τα 2 πακετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν κουνηθηκε καθολου η παραγγελια... κ εχω βαλει μεγαλη με αλλα ατομα μαζι κ φοβηθηκα για τα λεφτα.. λες γι'αυτο να μην την εστειλαν? :(

 

κάναν υπομονή 10 παραγγελίες, μέχρι να κάνεις την "μεγάλη" και να σου φάνε του λεφτά

 

φιλικά χαλάρωσε.

 

η δικιά μου απο Κυριακή, την πηρε ο Courier Παρασκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...