Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως ακόμα και πράγματα που τελειώνουν και τα βγάζει ότι δεν υπάρχουν πλέον.... τα ξαναδίνει μετά από μία ημέρα

ή γίνονται ακυρώσεις (που λεει το σιτε ότι δε γίνεται) ή απλά μαζεύουν από τους προμηθευτές τα τελευταία κομμάτια και ξαναγεμίζουν αποθήκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαλημερα παιδια, το δεμα μου εχει φυγει απο την παρασκευη απο Βουδαπεστη και ακομα να εμφανιστει στην Αθηνα...να ανυσηχω;γιατι σαν πολλες μερες εχει κανει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκ η dhl κατεβάζει ρολά.Λίγη υπομονή ακόμα.

AAA δεν το ηξερα!

Ενταξει δεν ειναι κατι επειγον απλα δεν μου ειχε ξανα αργησει τοσο απο βουδαπεστη, λογικα αυριο θα ειναι Αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έκανες σήμερα check in Βουδαπέστη, τότε σίγουρα απο Τετάρτη και μετά Αθήνα.

Βουδαπέστη-Αθήνα είναι 2 ημέρες υπο ΚΣ, και οι ημέρες μετράνε απο όταν γίνεις departed απο Βουδαπέστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψτε κάνα review εδώ μόλις σας έρθουν τα καλούδια σας,αν πετύχατε το νούμερο κτλ... Διότι βλέπω πως τα Small &Extra sml που με ενδιαφέρουν,ενώ είναι εξαντλημένα πάρα πολλά,τα παρτάλια δεν έχουν γράψει κάνα review.  :mellow:

 

Πχ σε αυτό το παντελόνι ποιο νούμερο θα κάνει σε έναν με 1.65υψος/57κιλά (φιτ σώμα)? Δεν έχω ιδέα πως πάνε τα νούμερα..

 

http://www.sportsdirect.com/monkee-genes-colours-skinny-unisex-jeans-649049

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Την Κυριακή 27/07 έκανα μια παραγγελία από το sportsdirect.Την Παρασκευή νωρίς το πρωί η παραγγελία έγινε Departed From Sort Facility-Budapest,Hungary.Συνήθως μετά από αυτό το στάδιο σε 2 ημέρες η παραγγελία φτάνει Αθήνα.Όμως αυτή την φορά έχει πάει Δευτέρα-Ξημερώματα Τρίτης και ακόμη να φτάσει η παραγγελία Ελλάδα.Να περιμένω πως αύριο θα παραλάβω;Αθήνα μένω όχι επαρχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Την Κυριακή 27/07 έκανα μια παραγγελία από το sportsdirect.Την Παρασκευή νωρίς το πρωί η παραγγελία έγινε Departed From Sort Facility-Budapest,Hungary.Συνήθως μετά από αυτό το στάδιο σε 2 ημέρες η παραγγελία φτάνει Αθήνα.Όμως αυτή την φορά έχει πάει Δευτέρα-Ξημερώματα Τρίτης και ακόμη να φτάσει η παραγγελία Ελλάδα.Να περιμένω πως αύριο θα παραλάβω;Αθήνα μένω όχι επαρχία.

Εμενα μια παραγγελια εφτασε σημερα ξημερωματα Αθηνα, τωρα περιμενω να φυγει για να παραλαβω αυριο εδω που ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-10% με κουπόνι απο το vouchercloud.

είναι ξεχωριστό για τον καθένα, και πρέπει να κάνετε sign up, αν δεν έχετε ήδη λογαριασμό.

http://www.hotukdeals.com/vouchers/10-off-orders-over-50-using-voucher-code-sports-direct-1969232

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-10% με κουπόνι απο το vouchercloud.

είναι ξεχωριστό για τον καθένα, και πρέπει να κάνετε sign up, αν δεν έχετε ήδη λογαριασμό.

http://www.hotukdeals.com/vouchers/10-off-orders-over-50-using-voucher-code-sports-direct-1969232

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

 

Προσπαθώ να κάνω sign up αλλα δε δέχεται τον Τ.Κ μου. Τί μπορώ να βάλω ώστε να το αναγνωρίσει?

 

Edit: Τα κατάφερα! Σε ευχαριστώ πολύ ξανά!!! Περίμενα κάποιο κουπονάκι για να κάνω την παραγγελία μου - να είσαι καλά! :-)   :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει -10% εδώ. 

http://www.hotukdeals.com/vouchers/10-off-orders-over-50-using-voucher-code-sports-direct-1969232

Είναι εξατομικευμένος κωδικός και θέλει να συνδεθείς με e-mail ή fcbk στο site hotukdeals.

Μόλις το ανακάλυψα και το εφάρμοσα επιτυχώς.

 

Edit: με πρόλαβε άλλος.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

 

Προσπαθώ να κάνω sign up αλλα δε δέχεται τον Τ.Κ μου. Τί μπορώ να βάλω ώστε να το αναγνωρίσει?

 

Edit: Τα κατάφερα! Σε ευχαριστώ πολύ ξανά!!! Περίμενα κάποιο κουπονάκι για να κάνω την παραγγελία μου - να είσαι καλά! :-)   :-)

Τι έκανες με τον ΤΚ τελικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...