Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικά με το backpack πιστεύετε οτι έχει ικανό μέγεθος ώστε να περάσει ως χειραποσκευή;

Το συγκεκριμένο έχει χωρητικότητα 35 λίτρα. Έχω ταξιδέψει πολλές φορές με το άλλο μου backpack το οποίο είναι μεγαλύτερο (50 λίτρα) και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Οπότε ναι θεωρώ ότι περνάει άνετα. Γενικά όποια χειραποσκευή είναι flexible και όχι πχ σκληρή βαλίτσα, δεν ασχολούνται καθόλου. Σου λέει θα την πατήσεις και θα μικρύνει  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, μια γνωμη εσεις που το κατεχετε..

 

εχουμε κανει την παραγγελια απο την τριτη αν θυμαμαι καλα, αλλα κουπονι δεν εχουμε δει ακομα!

τι γινεται? πρεπει να κανουμε κατι? απλα περιιμένουμε? στε΄λνουμε κάποιο μειλ?? τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, μια γνωμη εσεις που το κατεχετε..

 

εχουμε κανει την παραγγελια απο την τριτη αν θυμαμαι καλα, αλλα κουπονι δεν εχουμε δει ακομα!

τι γινεται? πρεπει να κανουμε κατι? απλα περιιμένουμε? στε΄λνουμε κάποιο μειλ?? τι?

Η προσφορα επαψε να ισχυει νομιζω την Τριτη στις 2 τα ξημερωματα.

Αν εκανες την παραγγελια μετα τζαμπα περιμενεις κουπονι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανένας αν θα μπορούμε με το κουπόνι το εκπτωτικό να ψωνίσουμε και επιπλέον;;; τι εννοώ...;;;

 

αν για παράδειγμα έχω ένα κουπόνι 20 λιρών και ψωνίσω 100 λίρες τα υπόλοιπο μπορώ να τα βάλω από την κάρτα;;;;

 

ή απλά το κουπόνι θα πρέπει να αφορά παραγγελία ξεχωριστή και μόνο το ποσό που έχουμε από το κουπόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα επαψε να ισχυει νομιζω την Τριτη στις 2 τα ξημερωματα.

Αν εκανες την παραγγελια μετα τζαμπα περιμενεις κουπονι...

νομίζω η εκπτωση επαψε να ισχύει οχι τα κουπονια

ετσι και αλλιως εμεις καναμε την παραγγελια νωριτερα .

οποτε, τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ..ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 27/11 ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω η εκπτωση επαψε να ισχύει οχι τα κουπονια

ετσι και αλλιως εμεις καναμε την παραγγελια νωριτερα .

οποτε, τι?

Η προσφορα ηταν τα κουπονια. Αυτο εληξε την τριτη στις 2 τα ξημερωματα (μου ειχε ερθει ενημερωτικο email πως η προσφορα τελειωνει τοτε)

 

Αν εκανες την παραγγελια μετα απο τις 2 τα ξημερωματα της Τριτης μην περιμενεις κουπονια.

 

Αν την εκανες πριν λογικα την δικαιουσαι και κατι εγινε λαθος.

 

Καταρχην κοιτα ποτε ακριβως εκανες την παραγγελια να μην μιλαμε στο φλου.

Στο πρωτο ποστ παντως λες πως την εκανες την τριτη (αρα λογικα την εχεις χασει την προσφορα εκτος και αν εκανες παραγγελια 12 με 2 τα ξημερωματα). Και μιας και δεν εχεις λαβει ακομα τα κουπονια μαλλον αργοτερα την εκανες γιατι δεν παρουσιαστηκε σε αλλον παρομοιο προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας παιδιά,έχω μια ερώτηση οποιος γνωρίζει ας απάντηση,έκανα παραγγελια στις 3/12 τεταρτη και το σάββατο μου στείλαν το κωδικό από την dhl,βάζο τον κωδικό εδώ και 2 μέρες και μου γραφή no found

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανένας αν θα μπορούμε με το κουπόνι το εκπτωτικό να ψωνίσουμε και επιπλέον;;; τι εννοώ...;;;

 

αν για παράδειγμα έχω ένα κουπόνι 20 λιρών και ψωνίσω 100 λίρες τα υπόλοιπο μπορώ να τα βάλω από την κάρτα;;;;

 

ή απλά το κουπόνι θα πρέπει να αφορά παραγγελία ξεχωριστή και μόνο το ποσό που έχουμε από το κουπόνι

Ναι οπως το λες, την διαφορα που προκυπτει την πληρωνεις ως συνηθως πχ PayPal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει μια μεγαλη παραγγελία η οποια ηταν στην αρχη 2 pieces αλλα τωρα που αρχισε να προχοραει η παραγγελία απο dhl δειχνει μονο τo 1 piece. ετσι γινεται η θα επρεπε να ειναι και τα 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε χτες η παραγγελία (26/11 παραγγελία, 28/11 τα πήρε η courier, 5/12 στα χέρια μου)

αλλά έλειπε μια μπλούζα.

Τους έστειλα mail και περιμένω απάντηση τους.

 

Γνωρίζεται τι γίνεται σε τέτοια περίπτωση;

Το πρωί μου έστειλαν mail ότι το έχουν στείλει σε άλλο πακέτο και μου έδωσαν νέο tracking number.

Από ότι είδα έφυγε 3 μέρες μετά το αρχικό δέμα και βρίσκεται ήδη Ελλάδα.

 

Πάντως απάντησαν άμεσα. Παρασκευή βράδυ η ερώτηση και Δευτέρα πρωί η απάντηση,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, παρήγγειλα μπουφάν (large Νούμερο) και μου στείλανε small. Όταν πήγα να τους στείλω email, από αυτά που διάβασα κατάλαβα πως πρέπει να τους το στείλω πίσω με δικά μου έξοδα. Είναι δυνατόν? Ή δεν κατάλαβα καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εχω κανει μια μεγαλη παραγγελία η οποια ηταν στην αρχη 2 pieces αλλα τωρα που αρχισε να προχοραει η παραγγελία απο dhl δειχνει μονο τo 1 piece. ετσι γινεται η θα επρεπε να ειναι και τα 2?</p>

Το ξέχασαν πισω θα ρθει και τα άλλο με μια μέρα καθυστέρηση..

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέχασαν πισω θα ρθει και τα άλλο με μια μέρα καθυστέρηση..

 

Sent from my iPad using Insomnia

Δεν μπορω να το παρακολουθω όμως ε? απλα επειδη ποτέ δεν τα φερνουν σπιτι και παω και τα παιρνω εγω απο την dhl θελω να ξερω ποτε φτανουν για να πηγαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...