Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει η dhl να τα κανει τα 2 κομματια 1? το sportdirect μου εχει στείλει δυο mail λογικα και για τα 2 κομματια αλλα με τον ιδιο tracking number.

απλα στην αρχη πανω πανω λεει 2 pieces αλλα μετα η εξελιξη γινεται με το 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα 2 pieces ήταν. Το ένα ήρθε σήμερα και το άλλο θα έρθει αύριο. Δεν τα κάνει 1 κομμάτι η dhl. Απλά αργότερα θα σου βγάλει ενημέρωση και για το 2ο κομμάτι.

post-109325-0-01937700-1418140187_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα 2 pieces ήταν. Το ένα ήρθε σήμερα και το άλλο θα έρθει αύριο. Δεν τα κάνει 1 κομμάτι η dhl. Απλά αργότερα θα σου βγάλει ενημέρωση και για το 2ο κομμάτι.

Στο δικο μου 2 pieces ειναι μονο πανω δεξια, απο το Processed at GATWICK - UK και μετα ειναι 1 piece για αυτο ρωτάω.

Σε ενημερωσαν οτι θα ερθει και δευτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μόνο εγώ έχω το πρόβλημα πως δεν μου εμφανίζει καθόλου τις κατηγορίες;εκεί που έλεγε π.χ. men δεν μου το βγάζει καν

Όντως έχεις δίκιο.Εικάζω πως είναι παροδικό και σύντομα θα λύσουν το πρόβλημα.

Εναλλακτικά,μπορείς να χρησιμοποιήσεις την αναζήτησή τους γράφοντας το προϊόν που σε ενδιαφέρει π.χ. mens trainers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

review για το Karrimor Explorer Jacket Mens

Link.png Site: Karrimor Explorer Jacket Mens

 

το πήρα σε άλλο χρώμα που ήταν διαθέσιμο στα 58€ +το -20% κουπόνι.

είναι πάρα πολύ ψιλό,χωρίς καμία επένδυση.

εσωτερικά δεν έχει καν "κανονική" φόδρα αλλά διχτυωτή.

εκτός απο τις δύο εξωτερικές τσέπες έχει και μια εσωτερική διχτυωτή.

 

είναι πολύ ελαφρύ. το δικό μου το ζύγισα 360γρ σε XL και μέσα η ετικέτα έλεγε avg weight 380gr.

άνετη γραμμή, τα μανίκια όχι υπερβολικά μακρυά αλλά ικανοποιητικά. το πίσω μέρος δεν κατεβαίνει επιθετικά πολύ.

 

η αυξημένη τιμή στηρίζεται στη μεμβράνη event που έχει.

λίγο που το δοκίμασα έδειξε να είναι wind resistant αλλά δεν είμαι 100% για το αν είναι wind proof.

 

όταν το τεστάρω και στην διαπνοή(το σημαντικότερο ίσως) θα ενημερώσω το review

 

αυτό που με προβληματίζει λίγο είναι η αντοχή του υφάσματος στη τριβή (κλαδιά, σακίδιο) γιατί είναι αρκετά λεπτό.

μάλλον θα το κρατήσω όμως γιατί μου αρέσει σχεδιαστικά και σε αντίστοιχη τιμή όλα περίπου τα ίδια είναι

 

αν κάποιος έχει εμπειρία απο Link.png Site: Karrimor Elite Alpiniste 2 eVent Jacket Mens

θα εκτιμούσα αν την μοιραζόταν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρήσατε ότι αυξήθηκαν τα μεταφορικά πάλι?? Ανεξαρτήτως ποσού είναι 8,99 ευρώ.. 

 

Τραγικό.... και όχι τπτ άλλο είχα παραγγείλει και παρέλαβα (με μεταφορικά 1 ευρώ η συνολική παραγγελία) ένα ζευγάρι παπούτσια http://www.sportsdirect.com/british-knights-roco-pu-fur-mens-hi-tops-241363?colcode=24136305όπου το 41 είναι για 39,5-40 και είπα αντί να το επιστρέψω να κάνω νέα παραγγελία....

Ήμαρτον....

 

Αλήθεια έχει επιστρέψει ποτέ κανείς κάτι? Έκανα μια απόπειρα υπολογισμού κόστους στη dhl και μου έβγαλε γύρω στα 80 ευρώ.. οπότε δεν υπάρχει περίπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα κι εγώ μια εικονική παραγγελία που βγήκε 122 ευρώ και όντως τα μεταφορικά είναι 8,99.

Να κάνω μια εικασία: πολλοί πελάτες τους προμηθευτήκαμε το γνωστό κουπονάκι τις προηγούμενες μέρες και ίσως θέλουν να ισοσκελίσουν την όποια ''χασούρα'' από τα πολλά κουπόνια.Ίσως όμως η αύξηση να έχει κάποια σχέση με τις γιορτές και το φόρτο των παραγγελιών...θυμάμαι ότι ανά διαστήματα αυξομειώνεται το κόστος των μεταφορικών.

Μπορεί και τίποτα από τα δύο,θα φανεί στο άμεσο μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρήσατε ότι αυξήθηκαν τα μεταφορικά πάλι?? Ανεξαρτήτως ποσού είναι 8,99 ευρώ.. 

 

Τραγικό.... και όχι τπτ άλλο είχα παραγγείλει και παρέλαβα (με μεταφορικά 1 ευρώ η συνολική παραγγελία) ένα ζευγάρι παπούτσια http://www.sportsdirect.com/british-knights-roco-pu-fur-mens-hi-tops-241363?colcode=24136305όπου το 41 είναι για 39,5-40 και είπα αντί να το επιστρέψω να κάνω νέα παραγγελία....

Ήμαρτον....

 

Αλήθεια έχει επιστρέψει ποτέ κανείς κάτι? Έκανα μια απόπειρα υπολογισμού κόστους στη dhl και μου έβγαλε γύρω στα 80 ευρώ.. οπότε δεν υπάρχει περίπτωση...

 

Έχει ειπωθεί πολλές φορές η διαδικασία επιστροφής. Κάνε μια αναζήτηση στο θέμα και θα βρεις αναλυτικές οδηγίες. Περιληπτικά, το στέλνεις μέσω ΕΛΤΑ σαν ακανόνιστο και θα σου στοιχήσει περίπου 20 ευρώ. Γράφτηκε όμως εδώ ότι σου επιστρέφονται τα μεταφορικά αν τους στείλεις την απόδειξη συστημένου. Σου τα λέω επιγραμματικά και μπορεί να κάνω και κάπου λάθος. Ψάξε κάποιες σελίδες πιο πίσω και θα βρεις τις πληροφορίες που θέλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις πληροφοριες..οντως το εψαξα πισω.. αλλα ειτε εχει αλλαξει ειτε αφορουσε μονο δικο τους λαθος.. τωρα παντως λενε καθαρα οτι τα εξοδα αποστολης ειναι του πελατη.. γι' αυτό σκέφτηκα να μην τους χαρίσω 20 ευρώ αλλά να τα αξιοποιησω..

 

Αληθεια ενδιαφερεται κανεις για τα british nights σε 41 που ουσιαστικα ειναι 39.5 - 40 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ E-MAIL  ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 27/11 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις πληροφοριες..οντως το εψαξα πισω.. αλλα ειτε εχει αλλαξει ειτε αφορουσε μονο δικο τους λαθος.. τωρα παντως λενε καθαρα οτι τα εξοδα αποστολης ειναι του πελατη.. γι' αυτό σκέφτηκα να μην τους χαρίσω 20 ευρώ αλλά να τα αξιοποιησω..

 

Αληθεια ενδιαφερεται κανεις για τα british nights σε 41 που ουσιαστικα ειναι 39.5 - 40 ?

Σε UK τι νούμερο είναι; Λογικά 7,ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...