Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

8 Forwarded for delivery ATHENS - GREECE 19:58
7 Arrived at Sort Facility ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 04:31
 
Σαν να άργησε κάπως η διαδικασία.

 

Και η δικια μου μαζι εφτασε, 04:31 και εφυγε 15:34 μιας και δεν ειμαι αθηνα.

Λογικα απο δευτερα θα την εχω

 

Ήρθαν 2 κομμάτια ξεχωριστά σε μένα.

Ναι αλλα σε εσενα εχει 2pieces σε καποια σημεια κατα την διαρκεια της παραγγελίας, εμενα δεν εχει πουθενα, μονο στην αρχη πανω δεξια.

Την ιδια μερα μαζι ηρθανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω μέσω paypal ώστε αν γίνει οποιοδήποτε λάθος στην παραγγελία, θα έχεις εύκολο έργο είτε για επιστροφή χρημάτων, είτε για επιστροφή ταχυδρομικών σε περίπτωση που θα χρειαστεί να στείλεις κάτι πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το δικό μου crash test

 

- Link.png Site: Pierre Cardin Zip Gilet Mens Άριστο !!! Για τα λεφτά του δεν υπάρχει.... Το medium μου έκατσε κουτί (1.82, 84 κιλά)

 

 

Link.png Site: Golddigga Long Bubble Jacket Ladies Πολύ καλό και αυτό, απο ότι μου είπε ο καινούργιος ιδιοκτήτης του...

 

 

Link.png Site: Everlast 3 Pack Crew Socks Μια χαρά και αυτές...   Link.png Site: Gelert Thermal Socks 3 Pack  Λίγο χαλαρές αλλά ζεστές ....

 

Link.png Site: Karrimor Wool Socks 2 Pack Μια χαρά ! πολύ ζεστές και αυτές 

 

 

Link.png Site: Giorgio 4 Pack Striped Socks Μια χαρά !

 

 

Link.png Site: Εverlast Crew Tee Ladies Άριστη σύμφωνα με την ιδιοκτήτρια..

 

 

Link.png Site: Slazenger Jogging Bottoms Mens Για φόρμα τη πήρα αλλά την βάφτισα πιτζάμα τελικά :P Medium μια χαρά μου έκατσε   Link.png Site: No Fear Dock Hat Mens  Για τα λεφτά του μια χαρά   Link.png Site: Slazenger Gymsack  Για το γυμναστήριο... βασικά τη περίμενα μικρότερη, παίρνει άνετα τα συμπράγκαλα και τη πετσέτα  

 

Link.png Site: Karrimor Zip Tech T Shirt Mens Δεν το έχω τεστάρει ακόμα, σα μέγεθος το medium μου έκατσε μια χαρά...

 

 

Link.png Site: Karrimor X Lite Bum Bag Πολύ καλό... 

 

 

  Link.png Site: Lonsdale 2Pk Trunk Mens Για 3.5 ευρώ δεν υπάρχουν !!! Μέγεθος Large 

 

 Link.png Site: Karrimor Duma Ladies Running Shoes  Πολύ καλά αλλά πέσαμε έξω στο νούμερο.... πήραμε 37 αλλά δυστυχώς είναι μικρό... τα έστειλα πίσω για μεγαλύτερο μέγεθος...

 

Link.png Site: Karrimor Tempo 2 Mens Running Shoes Για τα λεφτά τους άριστα , Τα πήρα μέγεθος 9.5 Συνήθως φοράω 44   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Link.png Site: Karrimor Tempo 2 Mens Running Shoes Για τα λεφτά τους άριστα , Τα πήρα μέγεθος 9.5 Συνήθως φοράω 44   

 

Το παπουτσάκι το τελευταίο σε λίγο θα το φοράει η μισή Αθήνα.

Είναι πραγματικά ευκαιρία για μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παπουτσάκι το τελευταίο σε λίγο θα το φοράει η μισή Αθήνα.

Είναι πραγματικά ευκαιρία για μένα

 

Oταν λεει High Arch για την καμπυλη στο ποδι....αυτο σημαινει πως μπορει να το φοραει με ανεση και καποιος που δεν εχει αυτη την ανατομικη λεπτομερεια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα ηρθε μονο ενα πακετο και δεν ειναι ολα τα πραγματα μεσα, η dhl μου ειπε οτι έστειλαν ενα και δεν υπαρχει δευτερο να έρχεται στο ονομα μου παρολο που το πακετο εγραφε pieces 1/2. Τωρα δηλαδη πρεπει να αρχισω να ψαχνω τι εγινε με την sportsdirect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μέγεθος να πάρω σε lonsdale γυναικείο hoodie για ύψος 1,65 κάπου στα 54 kg; Αι γυναίκαι του φόρουμ (και όχι μόνο) βοηθείστε.  :-D

Εγω που ειμαι 1,65 και 62 κιλα πηρα small.θα ελεγα να παρεις το ιδιο,Εχω στηθος 94 εκ.και με στενευει ελαχιστα.Αν παρεις μικροτερο νουμερο θα σου ειναι κοντο.Εξαλλου τα hoodies δεν τα φορας στενα.ελπιζω να βοηθησα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μέγεθος να πάρω σε lonsdale γυναικείο hoodie για ύψος 1,65 κάπου στα 54 kg; Αι γυναίκαι του φόρουμ (και όχι μόνο) βοηθείστε.  :-D

 

Μάλλον S. Σε αυτή τη μάρκα, φοράω XS κι είμαι 1.60 και 48 kg.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σχετικα με το verified του Pay Pal τι γινεται?Ειναι αναγκαιο να γινει verified ο λογαριασμος για το sportsdirect?Γιατι εχω κανει μια παραγγελια που ειναι σε κατασταση processing ..δεν πιστευω να γινει καμοια στραβη και ακυρωθει η παραγγελια επειδη δεν ειμαι verified?τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει πάρει κανείς μποτάκια karrimor, ας πει εντυπώσεις για την ποιότητα τους...

 

Είμαι στα εξής δύο...

 

http://www.sportsdirect.com/karrimor-mount-mid-mens-walking-boots-182084?colcode=18208422

http://www.sportsdirect.com/karrimor-ksb-kinder-mens-walking-boots-182423?colcode=18242305

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...