Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ τσίμπησα ένα sleeping bag που έψαχνα στο νετ και μου το έβγαλε σε χαμηλότερη τιμή και με το κουπόνι (TAKE20) βγήκε 38€ ήταν ήδη χώμα η τιμή και χωρίς μεταφορικά οπότε :D

Καλή Χρονιά 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να βαλετε τι αγοραζετε; Πηρα και εγω πραγματα αξιας 100 ευρω αλλα μετα δυσκολευομαι να βρω κατι, εχει αρκετη σαβουριτσα

και εγώ δυσκολεύομαι να βρω τι να αγοράσω.... αν και είμαι σε περίοδο σπαταλών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βρίσκετε τι θέλετε να αγοράσετε καλό είναι να ΜΗΝ ψωνίσετε γιατί θα είναι μια αγορά που θα ικανοποιήσει μόνο την καταναλωτική σας μανία και τίποτα παραπάνω.

 

Με εντελώς φιλική διάθεση το σχόλιο, για να μην έχουμε και καμιά παρεξήγηση!  :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το κακο με το sportdirect. Σε ωθει να αγοραζεις πραγματα που δεν χρειαζεσαι απλα και μονο επειδη η τιμη ειναι τζαμπα.

Εχω γεμισει ενα σωρο παπουτσια π.χ. Και τωρα σκεφτομαι να χτυπησω και ενα ζευγαρι αθλητικα ακομα γιατι η τιμη που θα τα παρω ειναι εξωπραγματικη! Μαζι με αυτα βεβαια θα βαλω και αλλα πραγματα που δεν χρειαζομαι ουσιαστικα για να μην πληρωνω μεταφορικα μονο για τα παπουτσια.

 

Παλευω για να κρατηθω και να μην κανω παραγγελια... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...