Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ααααα θα μας τρελάνουν οι Άγγλοι... είχα στείλει mail την μέρα της προσφοράς και μου είχαν απαντήσει ότι δυστυχώς δεν το στέλνουν  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σου απάντησε κανένας βλάκας ή δεν στέλνουν πια ποδήλατα. Εγώ το αγόρασα Απρίλιο-Μαιο κάπου εκεί.

 

Edit: Σήμερα έρχονται και τα πραγματάκια μου που παρήγγειλα παραμονή χριστουγέννων.

Σαν να περιμένω τον Αγιο Βασίλη νιώθω κάθε φορά...χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση...ειναι κανενας αλλος να εχει βαλει παραγγελια απο παραμονη πρωτοχρονιας και να ειναι ακομα "Processing" η παραγγελια του? Εχει γινει τιποτα αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τοsite που βγάζει μετά απο την παραγγελία https://greatbritishdiscounts.co.ukγια να γραφτείς και να πάρεις πίσω 10 λίρες το ξέρετε? έχει γραφτεί κανείς?

Έχει γραφτεί κανείς..???

 

Λέει ´οτι έχει free trial για 30 μέρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση...ειναι κανενας αλλος να εχει βαλει παραγγελια απο παραμονη πρωτοχρονιας και να ειναι ακομα "Processing" η παραγγελια του? Εχει γινει τιποτα αλλο?

Η δικιά μου που έγινε παραμονή πρωτοχρονιάς είναι σε στάδιο "Awaiting Courier Pickup".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση...ειναι κανενας αλλος να εχει βαλει παραγγελια απο παραμονη πρωτοχρονιας και να ειναι ακομα "Processing" η παραγγελια του? Εχει γινει τιποτα αλλο?

 

Αυτό και σε εμένα:

 

έδωσα εγώ μια παραγγελία την πρωτοχρονιά και σήμερα ξεκόλλησε από εκεί και είναι με το κούριερ. 

 

 

Η δικιά μου που έγινε παραμονή πρωτοχρονιάς είναι σε στάδιο "Awaiting Courier Pickup".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ολοκληρώθηκε ή όλη διαδικασία επιστροφής και αποστολής ενός ζευγαριού παπουτσιών προς και απο την Αγγλία ....  

 

Αν θυμάμαι καλά, πήρες επιστροφή των μεταφορικών απο Paypal;

Πρέπει να κάνω μια επιστροφή.

Στην Link.png Site: φόρμα της επιστροφής, τι γράφουμε εκει που λέει Type of article ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοήθεια !!!!! Ειμαι 1.90- 87 κιλά και θέλω να πάρω μια ζακέτα everlast.Tι να πάρω ρε παιδιά large ή  xlarge. Εχω μπερδευτεί με αυτά που διαβάζω.Σύμφωνα με τα size των everlast,  για στήθος 104 cm που έχω θα πρέπει να πάρω large αλλά φοβάμαι μήπως έιναι κοντό στα μανίκια. Μήπως το έχει αγοράσει κανείς το συγκεκριμένο να μου πεί ? Ευχαριστώ!!!

 http://www.sportsdirect.com/everlast-fleece-and-sherpa-hooded-fleece-mens-550928?colcode=55092890

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιο ύψος έχουμε και παρόμοια κιλά.Θα σου πρότεινα να πάρεις XL διότι τη ζακέτα θα τη φοράς με κάτι από μέσα.

Εγώ XL προτιμώ και στην Everlast αλλά εξαρτάται πάντα και από το πώς σου αρέσει να τα φοράς,χαχόλικα ή κάπως πιο στενά.

Tα μανίκια της everlast δεν είναι κοντά πάντως,μην τα φοβάσαι.

Ρίξε μια ματιά και  εδώ σε ένα άλλο προϊόν της εταιρείας με πολλά reviews που θα σε βοηθήσουν στη σωστή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό και σε εμένα:

 

Θενξ για τις απαντησεις.

Εμενα ακομα processing ειναι παντως παραγγελια απο 31/12, και πληρωμη απο pay pal ειναι pending. Θα περιμενω κανα δυο μερες ακομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ειναι ακομα awaiting courier pickup, πατησα διπλα στο track order και βλεπω οτι σημερα εφυγε απο βρυξελλες.....η παραγγελια εγινε 01/01/15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...