Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολα ενταξει δλδ φιλαρακι?

δεν ειχαμε κανα απροοπτο.περιμενω κ εγω μ κτ παιδια ν παραγγειλουμε.καπου στ 500αρικο μας βγαινουν

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

 

280€ περαγγελεια ειχα κανει για μενα και κατι φιλους , μου φερε το δεμα ο courier το πρωι αλλα ακομα δεν εχω ανοιξει το δεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

280€ περαγγελεια ειχα κανει για μενα και κατι φιλους , μου φερε το δεμα ο courier το πρωι αλλα ακομα δεν εχω ανοιξει το δεμα

Αν θυμηθεις πες σε γενικες γραμμες τα νουμερα ειναι πανω κατω οπως τα δικα μας? ξερω οτι απο μαρκα σε μαρκα ειναι διαφορετικες η γραμμες αλλα πανω κατω ειναι ιδια. περιμενω :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έκανα μια παραγγελία από το sportdirect εχθές όμως δυο από τα πράματα που έβαλα ήταν μη διαθέσιμα Λόγω του ότι παραγγείλαμε πολλά άτομα μαζί δεν το πρόσεξα Τώρα λοιπόν έστειλα μειλ για να αφαιρέσουν από την παραγγελία μου αυτά τα 2 είδη, γιατί θα είναι διαθέσιμα στις 10/12 το ένα και το άλλο 31/12 και η παραγγελία μου θα καθυστερήσει υπερβολικά να έρθει. Δεν μου έχουν απαντήσει και θέλω να δω αν μου έχει χρεωθεί η κάρτα και αν όχι πότε θα μου χρεωθεί. Διάβασα πως δεν γίνεται να αφαιρεθούν πράγματα από παραγγελίες! Επίσης η πιστωτική δεν ήταν δική μου και δεν έβαλα το όνομα του κατόχου της κάρτας .. Μήπως ξέρετε να μου πείτε αν θα μου χρεώσουν τα πράγματα και πότε θα τα χρεώσουν δηλαδή θα γίνει σήμερα-αύριο η χρέωση ή όταν θα είναι διαθέσιμα τα πράματα?Δηλαδή αν η κάρτα δεν είναι σωστή θα με ενημερώσουν τώρα ή όταν εκτελεστεί η παραγγελία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έκανα μια παραγγελία από το sportdirect εχθές όμως δυο από τα πράματα που έβαλα ήταν μη διαθέσιμα Λόγω του ότι παραγγείλαμε πολλά άτομα μαζί δεν το πρόσεξα Τώρα λοιπόν έστειλα μειλ για να αφαιρέσουν από την παραγγελία μου αυτά τα 2 είδη, γιατί θα είναι διαθέσιμα στις 10/12 το ένα και το άλλο 31/12 και η παραγγελία μου θα καθυστερήσει υπερβολικά να έρθει. Δεν μου έχουν απαντήσει και θέλω να δω αν μου έχει χρεωθεί η κάρτα και αν όχι πότε θα μου χρεωθεί. Διάβασα πως δεν γίνεται να αφαιρεθούν πράγματα από παραγγελίες! Επίσης η πιστωτική δεν ήταν δική μου και δεν έβαλα το όνομα του κατόχου της κάρτας .. Μήπως ξέρετε να μου πείτε αν θα μου χρεώσουν τα πράγματα και πότε θα τα χρεώσουν δηλαδή θα γίνει σήμερα-αύριο η χρέωση ή όταν θα είναι διαθέσιμα τα πράματα?Δηλαδή αν η κάρτα δεν είναι σωστή θα με ενημερώσουν τώρα ή όταν εκτελεστεί η παραγγελία?

ειναι μεσω paypal?αν ναι εχει γινει αυτοματα την ιδια στιγμη η χρεωση, αν παλι κοιτανε να διασταυροσουν τα στοιχεια αν ειναι σωστα δεν θα γινει διοτη εχεις διαφορετικα στοιχεια με αυτα τις καρτας.περιμενε μεχρι αυριο να σου απαντησουν για σιγουρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν εκανα την αγορα με paypal ! Με visa την εκανα. Θα περιμενω μεχρι αυριο αλλα σε περιπτωση που δεν απαντησουν τι να κανω? Υπαρχει καποιο τηλεφωνο? γτ δεν βρισκω κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν εκανα την αγορα με paypal ! Με visa την εκανα. Θα περιμενω μεχρι αυριο αλλα σε περιπτωση που δεν απαντησουν τι να κανω? Υπαρχει καποιο τηλεφωνο? γτ δεν βρισκω κατι..

λογικα αυριο θα σου εχουν απαντησει. προφανως αν εστειλες απογευμα το mail το support center να ειχε κλισει. οποτε αυριο πρωι θα εχεις καθαρισει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! αν μπορει να απαντησει καποιος αμεσα γιατι βιαζομαι! θελω να κανω μια παραγγελεια αλλα επειδη σε 2 βδομαδες φευγω ταξιδι,αν αγωρασω απο το sportsdirect ποσο καιρο θα κανει (το αργοτερο) ωστε να ερθει κρητη?

τελος τα νουμερα στις γνωστες μαρκες(nike κλπ) ειναι τα κλασικα οπως εδω? θελω να παρω ενα ισοθερμικο,να το παρω large(που αυτο φοραω) ή ενα νουμερο μικροτερο?

τα lonsdale Και everlast εχουν κανονικο μεγεθος?

τα μεταφορικα ποσο πανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! αν μπορει να απαντησει καποιος αμεσα γιατι βιαζομαι! θελω να κανω μια παραγγελεια αλλα επειδη σε 2 βδομαδες φευγω ταξιδι,αν αγωρασω απο το sportsdirect ποσο καιρο θα κανει (το αργοτερο) ωστε να ερθει κρητη?

τελος τα νουμερα στις γνωστες μαρκες(nike κλπ) ειναι τα κλασικα οπως εδω? θελω να παρω ενα ισοθερμικο,να το παρω large(που αυτο φοραω) ή ενα νουμερο μικροτερο?

τα lonsdale Και everlast εχουν κανονικο μεγεθος?

τα μεταφορικα ποσο πανε?

λιγο ψαξιμο στο σιτε τους θα σου λυσει ολες τις αποριες.οση ωρα εκανες ολες τις ερωτησεις θα τα ειχες βρει.

τα μεταφορικα ειναι 15λιρες καπου 18ευρω.

σε καποιον ηρθαν σε 5-6 μερες αν δεν κανω λαθος.βαλε +1 μερα που εισαι εκτος αθηνας

τωρα για τα μεγεθη δεν μπορω να σε βοηθησω διοτι δε γνωριζω και θα ηθελα καποιος που εχει παρει να μας βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ψαξιμο στο σιτε τους θα σου λυσει ολες τις αποριες.οση ωρα εκανες ολες τις ερωτησεις θα τα ειχες βρει.

τα μεταφορικα ειναι 15λιρες καπου 18ευρω.

σε καποιον ηρθαν σε 5-6 μερες αν δεν κανω λαθος.βαλε +1 μερα που εισαι εκτος αθηνας

τωρα για τα μεγεθη δεν μπορω να σε βοηθησω διοτι δε γνωριζω και θα ηθελα καποιος που εχει παρει να μας βοηθησει.

γιατι τοσα πολλα τα μεταφορικα ρε γαμοτο, ειδα στο site και ελεγε για international shipping 5 λυρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τοσα πολλα τα μεταφορικα ρε γαμοτο, ειδα στο site και ελεγε για international shipping 5 λυρες

ε ξεκινανε απο 5 σε γειτωνικες χωρες. αξιζει για μεγαλες παραγγελειες με φιλους οι συγγενεις.

εγω ετσι θα κανω, απλα περιμενω να μαζευτουμε μερικοι :-D

Link.png Site: μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

280€ περαγγελεια ειχα κανει για μενα και κατι φιλους ' date=' μου φερε το δεμα ο courier το πρωι αλλα ακομα δεν εχω ανοιξει το δεμα[/quote']

 

ανοιξα επιτελους το δεμα!

 

nike skyline μια χαρα το νουμερο, τα ειχα δοκιμασει και εδω και ηξερα ακριβως το νουμερο μου

 

 

κατι μποτακια lee cooper σε στυλ all star converse, φαινονται πολυ καλα και ποιοτικα, μονο που ειναι μισο νουμερο πιο μεγαλα απο το ιδιο νουμερο σε all star

 

all star uk 8,5 eu 42

lee cooper uk 8,5 eu 42,5

 

 

κατι φορμες medium ( everlast, lee cooper, lonsdale) ολες μια χαρα , μονo η everlast λιγο πιο μεγαλη

 

 

μονο 2 tshirt medium που πηρα ειναι τεραστια , σαν xl μου ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιξα επιτελους το δεμα!

 

nike skyline μια χαρα το νουμερο, τα ειχα δοκιμασει και εδω και ηξερα ακριβως το νουμερο μου

 

 

κατι μποτακια lee cooper σε στυλ all star converse, φαινονται πολυ καλα και ποιοτικα, μονο που ειναι μισο νουμερο πιο μεγαλα απο το ιδιο νουμερο σε all star

 

all star uk 8,5 eu 42

lee cooper uk 8,5 eu 42,5

 

 

κατι φορμες medium ( everlast, lee cooper, lonsdale) ολες μια χαρα , μονo η everlast λιγο πιο μεγαλη

 

 

μονο 2 tshirt medium που πηρα ειναι τεραστια , σαν xl μου ειναι

τα τ-shirt τι μαρκα ηταν να μην την πατησω και εγω?

τα everlast/lonsdale ειναι οκ στα νουμερα που θελω κατι φουτερακια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τ-shirt τι μαρκα ηταν να μην την πατησω και εγω?

τα everlast/lonsdale ειναι οκ στα νουμερα που θελω κατι φουτερακια?

 

τα tshirt ειναι slazenger

 

φορμες πειρα μονο το κατω

 

πηρα και μια ζακετα με κουκουλα everlast medium και ειναι μια χαρα το νουμερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...