Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου, σωστά σου απάντησαν.

 

Όλα τα νούμερα είναι σε UK μετρικό σύστημα, και καμιά φορά κάνουν την μετατροπή σε ευρωπαϊκό μέγεθος (44 και 44 στις παρενθέσεις, εν προκειμένω). (Η μετατροπή είναι τυποποιημένη, δεν κοιτάνε την κάθε μάρκα ξεχωριστά. Σαν να σού παραθέτουν το size guide τους, ένα πράγμα).

 

Γι' αυτό πρέπει να κοιτάς το site του κατασκευαστή κυρίως, να διαβάζεις τα σχόλια, να ξέρεις τη μάρκα και παρόλα αυτά παραγγέλνεις κάπως στην τύχη.

 

Για το τζην, πάλι εξαρτάται από τον κατασκευαστή.

Το επιστρέφεις, μαζί με τα παπούτσια, αν κάποιο ζευγάρι δεν σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω κάνει μια μαλακία με τη μεταφορά χρημάτων από την πιστωτική στο paypal balance και έβαλα περισσότερα απ' όσα ήθελα.

Γίνεται να μεταφέρω λεφτά από το Balance του Paypal πίσω στη χρεωστική μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βοηθεια αγορασα αυτο το μπουφαν απο το sportsdirect Everlast Classic Rain Jacket Mens το μπουφαν λεει πανω XL και η ταμπελα M εγω Μ το ηθελα και μου εινια μεγαλο τι μπορω να κανω μπορω να το επιστρεψω? η ειναι φυσιολογικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βοηθεια αγορασα αυτο το μπουφαν απο το sportsdirect Everlast Classic Rain Jacket Mens το μπουφαν λεει πανω XL και η ταμπελα M εγω Μ το ηθελα και μου εινια μεγαλο τι μπορω να κανω μπορω να το επιστρεψω? η ειναι φυσιολογικο?

 

 

Προφανώς βάλανε λάθος ταμπέλα. Επικοινώνησε μαζί τους και σίγουρα θα κάνουν κάτι γι αυτό χωρίς δική σου χρέωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω κάνει μια μαλακία με τη μεταφορά χρημάτων από την πιστωτική στο paypal balance και έβαλα περισσότερα απ' όσα ήθελα.

Γίνεται να μεταφέρω λεφτά από το Balance του Paypal πίσω στη χρεωστική μου?

 

δεν εχει νοημα. ολο και κάποιος θα χρειάζεται paypal balance και να σου τα δωσει μετρητα...! Να βοηθαμε και το συνανθρωπο που δε του δουλευει η καρτα με το κόλπο !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς βάλανε λάθος ταμπέλα. Επικοινώνησε μαζί τους και σίγουρα θα κάνουν κάτι γι αυτό χωρίς δική σου χρέωση .

φιλε τι ακριβως πρεπει να κανω που πρεπει να απευθυνθωω στο sportsdirect η στο paypal σε παρακαλω πολυ μπορεις να μου πεις τα βηματα

http://s20.postimg.org/92b3456wd/12268471_10206221356510874_2061675533_o.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλημερα μπορει καποιος να μου πει βημα βημα πως γινεται να παραγγειλω απο ντιρεκτ με αυτο το κολπο απ το παυπαλ?

δεν εβγαλα ακρη μονος μου  :huh:

 

http://www.insomnia.gr/topic/475583-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CE%B5-%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CF%8C-%CF%83%CF%84%CE%BF-paypal-%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CE%B7%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε τι ακριβως πρεπει να κανω που πρεπει να απευθυνθωω στο sportsdirect η στο paypal σε παρακαλω πολυ μπορεις να μου πεις τα βηματα

http://s20.postimg.org/92b3456wd/12268471_10206221356510874_2061675533_o.jpg

 

http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/ContactUs/ContactForm

 

βαλε την επιλογη που ειναι αντιστοιχη με την περιπτωση σου, συμπληρωσε τα στοιχεια και στειλτους το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα .Μήπως γνωριζει καποιος απο επιστροφές στο sportsdirect?Εστειλα πισω ενα δεμα και απο 14/11 ειναι στο αεροδρομιο του heathrow.Πρέπει να ανησυχώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς βάλανε λάθος ταμπέλα. Επικοινώνησε μαζί τους και σίγουρα θα κάνουν κάτι γι αυτό χωρίς δική σου χρέωση .

 
παιδια  εστειλα email στο sportsdirect και μου απαντησαν αυτο !!!!!
Thank you for your email.
 
Please accept our sincere apology for the delay caused on this matter. We have since processed a refund back onto your account.
 
Depending on your bank's procedures this amount may take up to 28 working days to clear back to your original method of payment.
 
θα χρειαστει να γυρισω πισω το προιον γιατι δεν μου ζητανε κατι????
 
edit
παιδια δεν το πιστευω ανοιξα το paypal και ειδα οτι στο balance μου ειχαν πιστωσει το ποσο 16,80 τοσο γρηγορα ομολογω ενθουσιαστηκαα!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SITE!!!!!!!!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
παιδια  εστειλα email στο sportsdirect και μου απαντησαν αυτο !!!!!
Thank you for your email.
 
Please accept our sincere apology for the delay caused on this matter. We have since processed a refund back onto your account.
 
Depending on your bank's procedures this amount may take up to 28 working days to clear back to your original method of payment.
 
θα χρειαστει να γυρισω πισω το προιον γιατι δεν μου ζητανε κατι????
 
edit
παιδια δεν το πιστευω ανοιξα το paypal και ειδα οτι στο balance μου ειχαν πιστωσει το ποσο 16,80 τοσο γρηγορα ομολογω ενθουσιαστηκαα!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SITE!!!!!!!!!!!!

 

 

Λογικά δεν χρειάζεται να το στείλεις πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο το καταστημα που εχουν στην Oxford street στο κεντρο του Λονδινου. Καμια σχεση με το δικτυακο καταστημα, εχει ολες τις γνωστες αθλητικες εταιριες στις γνωστες τσιμπημενες Λονδρεζικες τιμες. Πραγματικα δεν αξιζει τιποτα για αγορα απο εκει, βρισκεις τα περισσοτερα φτηνοτερα εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...