Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γραψε μου και αλλα και εχω παραγγειλει παντελονια βασιζομενος στο μεγεθος της μεσης. Υπαρχει καποιος καλυτερος τροπος για να το πετυχουμε καλυτερα;

 

Το αυτονόητο λέει, ότι κάθε μάρκα έχει διαφορετικό κόψιμο...στενότερο/φαρδύτερο στα πόδια ή στη μέση, το "ύψος" του καβάλου κ.α. πάντα σε σχέση με τη σωματική δομή σου...

 

Πρακτικά πρέπει είτε να το δοκιμάσεις είτε να έχεις ένα σταθερό μέτρο σύγκρισης για υπολογισμούς...

 

Εμένα πχ δεν μου κάνουν τα παντελόνια του Lidl...στο μέγεθος της μέσης μου είναι στενό στα πόδια και στο μέγεθος που είναι βολικό στα πόδια είναι μεγάλο στη μέση...

...άλλο παράδειγμα πχ τα Levi's 501 έχουν πολύ μεγάλη απόσταση από τον καβάλο μέχρι τη μέση κι επειδή έχω μακριά πόδια χρειάζομαι μεγαλύτερο νούμερο στο μήκος κι έτσι φαίνεται σαν να "κρεμάει" το παντελόνι...

 

Γι αυτό όταν βρίσκω παίρνω τα Camel Active, που έχουν πιο "κοντή" μέση κι αναλόγως όχι τόσο στενή ραφή στα πόδια. Αν παίρνεις ένα συγκεκριμένο μοντέλο παντελόνι συστηματικά, προσπάθησε να βρεις το συγκριτικό με΄γεθος του παντελονιού που σε ενδιαφέρει για να κρίνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προμηθεια περνει η revolut ? πχ αν βαλω 100 ευρω ποσα θα εχω μεσα ?

Δεν έχει προμήθεια η Revolut. 1€ κοστίζει η αποστολή τραπεζικού εμβάσματος μέσω e-banking. Διάβασε το link με το θέμα που σου έστειλα και θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Εδώ είμαστε off-topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ευρω για καθε 60 ευρω.

την ημερα που βγηκε αυτο εκανα μια παραγγελια 80 ευρω.θα μου στειλουν καποιο κουπονι ή επρεπε να κανω κατι κατα την διαρκεια της παραγγελιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα τα πραγματα που ειχα παραγγειλει. Ειχε μεσα 4 παντελονια, δυο διαφορετικες μαρκες Lee Cooper και Pierre Cardin. Ολα στο ιδιο νουμερο βασιζομενος σε οτι ειχα μεχρι τωρα αγορασμενο απο Ελλαδα. Πολυ κοντα ολα μεταξυ τους, σαφως τα Lee ειναι πιο φαρδυα και τα Pierre λιγο πιο στενα αλλα σε λογικα πλαισια. Σιγουρα θα βολευε να ειχα δοκιμασει στην Αγγλια νουμερα σε διαφορες μαρκες για να δω πως ειναι η φορμα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να υποθεσω ακομα δεν γινεται να αγοράσουμε με τον κλασικο τρόπο ε?

με καρτα χρεωστικη εννοω...

 

την πεμπτη με χρεωστικη amex της alpha (μεσω paypal) περασε κανονικα. αλλα γενικα ειναι θεμα τυχης πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πεμπτη με χρεωστικη amex της alpha (μεσω paypal) περασε κανονικα. αλλα γενικα ειναι θεμα τυχης πιστευω

σε ευχαριστω... οι υπολοιποι? εχει τύχει και σε αλλον να περασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω με amex της alpha (μεσω paypal) εκανα τα ψωνια μου κανονικα   B)

mesw paypal ομως... οχι κατευθειαν με την καρτα...

οκ ευχαριστω για τις απαντησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mesw paypal ομως... οχι κατευθειαν με την καρτα...

οκ ευχαριστω για τις απαντησεις

Μεσω η οχι μεσω paypal δεν εχει σημασια.

Εχω κανει αγορα και απευθειας με την καρτα ανευ paypal προσφατα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσω η οχι μεσω paypal δεν εχει σημασια.

Εχω κανει αγορα και απευθειας με την καρτα ανευ paypal προσφατα .

μονο με την δικη μου δεν μπορω δηλαδη?

τελος παντων, σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...