Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμένο κατάστημα έχει εσωτερικά φανελακια (με ή χωρίς μανίκι); Αυτά που φοράμε από μέσα σαν εσώρουχό. Εδω είναι πολύ εύκολα τα σετάκια fruit of the loom. Δεν μπορώ να τα βρω πουθενά στο sports direct.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να κάνεις παραγγελία μέσω paypal, ο σωστότερος τρόπος είναι ο παρακάτω (δεν παίζει ρόλο αυτό που αναφέρεις)

http://www.eidikeuomenoi.gr/2015/10/i-sosti-methodos-gia-ta-capital-controls/

Να σε ρωτήσω κάτι. Εγώ έφτιαξα ενα λογαριασμό paypal αλλά δεν έχω κάρτα για να βάλω. Έστειλα λεφτα στον λογαριασμό μου από τον λογαριασμό ενός φίλου μου, όπως ακριβώς λέει το άρθρο, αλλά όταν πάω να κάνω την παραγγελία στο sportsdirect και βάζω να πληρώσω μέσω paypal, όταν βάζω τον λογαριασμό μου ( που μου έστειλε τα λεφτά ο φίλος μου) μου ζητάει να γράψω τα στοιχεία της κάρτας. εγώ όμως δεν έχω κάρτα. και στον λογαριασμό μου στο paypal λέει ότι έχω λεφτά στο balance. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα μερικές σελίδες πριν αλλά δεν βρήκα κάτι:

 

Θα ρωτήσω λοιπόν εδώ:

 

Παρατήρησα ότι μετατρέπει τις λίρες σε Ευρώ με 1,20 και όχι 1,40 που είναι η ισοτιμία! Επομένως αγοράζουμε σε Ευρώ, ή κάνω λάθος;

 

Όταν υπολογίζει δωροεπιταγές κλπ σε λίρες... πχ αυτό που είχε (10λιρες για αγορα 50λιρών) πως το υπολογίζει; Με ποια ισοτιμία; Τη δική του;... Δλδ αν αγοράσει κάποιος κάτι που κάνει 65€ αυτός θεωρεί ότι κάνει 50+λίρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Αγόρασα τα εξής:

1. adidas duramo 7, αυθεντικό παπούτσι ελέγθηκε από μένα.Τις προηγούμενες μέρες έκανα βόλτα σε μαγαζιά για να δοκιμάσω ακριβώς το νούμερο μου, μη γίνει καμιά πατάτα με το νούμερο.

2.Φόρμα lonsdale, οποία μου κάθεται καλά αλλά για φόρμα είναι κάπως στενή στους μηρούς.Την πήρα σε small και είμαι 1,76, 69 κιλά.

Link.png Site: φόρμαlonsdale

3.Knitwear της Kangol, από αυτά που είχε προσφορά σε medium και μου καθεται μια χαρα.

4.Παντελόνι lee cooper 32 μεση, 32 ποδια και μου καθεται μια χαρα επισης.Το μονο που εχω σαν παρατηρηση είναι ότι σαν υφασμα ειναι πολυ λεπτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ευρω για καθε 60 ευρω.

την ημερα που βγηκε αυτο εκανα μια παραγγελια 80 ευρω.θα μου στειλουν καποιο κουπονι ή επρεπε να κανω κατι κατα την διαρκεια της παραγγελιας?

Εκανα παραγγελεια πριν 3 μερες,και ειχα την ιδια απορια.Σημερα μου στειλανε email με κωδικο εκπτωσης για την επομενη αγορα μου,20 λιρες για αγορες μεχρι τις 24 δεκεμβριου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο κατάστημα έχει εσωτερικά φανελακια (με ή χωρίς μανίκι); Αυτά που φοράμε από μέσα σαν εσώρουχό. Εδω είναι πολύ εύκολα τα σετάκια fruit of the loom. Δεν μπορώ να τα βρω πουθενά στο sports direct.

 

Έχω πάρει 10 τέτοια. Τώρα τα έχει 3€ το ένα, ένα φεγγάρι τα είχε σε προσφορά 1.80€! Σε κανονικό μέγεθος, κάνουν μια χαρά.

Παλιότερα είχα πάρει της lonsdale με μανίκι. Πιο μαλακό ύφασμα, πιο στενή εφαρμογή, αλλά και ακριβότερα, στα 5.40€ τώρα.

Εννοείται 100% βαμβάκι.

Παρατήρησα ότι μετατρέπει τις λίρες σε Ευρώ με 1,20 και όχι 1,40 που είναι η ισοτιμία! Επομένως αγοράζουμε σε Ευρώ, ή κάνω λάθος;

 

 

Δεν κάνεις λάθος και δεν τους το λέμε. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελεια πριν 3 μερες,και ειχα την ιδια απορια.Σημερα μου στειλανε email με κωδικο εκπτωσης για την επομενη αγορα μου,20 λιρες για αγορες μεχρι τις 24 δεκεμβριου!

 

Αν επιτρέπεται πόσο ήταν η παραγγελία;

Πως βλεπεις το κουπόνι; Περιμένεις το mail τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρέπεται πόσο ήταν η παραγγελία;

Πως βλεπεις το κουπόνι; Περιμένεις το mail τους;

Απλά περιμένεις το mail με τον κωδικό του εκπτωτικού κουπονιού,δε φαίνεται κάπου την ώρα που κάνεις την παραγγελία.

Αλλά αν δεν έχεις κάνει ήδη παραγγελία,μην κάνεις τώρα και περιμένεις κουπόνι διότι η συγκεκριμένη προσφορά έληξε πριν από 23 ώρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά περιμένεις το mail με τον κωδικό του εκπτωτικού κουπονιού,δε φαίνεται κάπου την ώρα που κάνεις την παραγγελία.

Αλλά αν δεν έχεις κάνει ήδη παραγγελία,μην κάνεις τώρα και περιμένεις κουπόνι διότι η συγκεκριμένη προσφορά έληξε πριν από 23 ώρες!

Εχω κάνει παραγγελία 140€+μτφ., μου εκοψαν ένα που δεν ήταν στοκ και εγινε 125€+μτφ.

Επομένως περιμένω κουπόνι 2χ12€; Μέχρι 24/12;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, μπορείται να μου πείτε εσείς που λέτε ότι έχετε πάρει πράγματα πρόσφατα, με ποιόν τρόπο παραγγέλνετε? γιατί έκανα δύο τρόπους που βρήκα εδώ αλλά δεν γινόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, μπορείται να μου πείτε εσείς που λέτε ότι έχετε πάρει πράγματα πρόσφατα, με ποιόν τρόπο παραγγέλνετε? γιατί έκανα δύο τρόπους που βρήκα εδώ αλλά δεν γινόταν.

Το μόνο που κατάφερα ήταν με paypal+AMEX.

Με κανέναν άλλον τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κάνει παραγγελία 140€+μτφ., μου εκοψαν ένα που δεν ήταν στοκ και εγινε 125€+μτφ.

Επομένως περιμένω κουπόνι 2χ12€; Μέχρι 24/12;

Τα mail που είχα λάβει ανέφεραν  κουπόνι αξίας 12€ για κάθε 50£/60€ αγορών άρα λογικά θα λάβεις δύο 12ευρα κουπόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρέπεται πόσο ήταν η παραγγελία;

Πως βλεπεις το κουπόνι; Περιμένεις το mail τους;

Η παραγγελια ηταν 135 ευρω χωρις τα μεταφορικα,και μετα απο 2 μερες μου ηρθε mail με το κωδικο,οπου μου λεει οτι εχω 20λιρες εκπτωση για αγορες μεχρι 24 δεκεμβριου..Ουτε ενα μηνα περιθωριο δε δινουν δηλαδη,οποτε στην ουσια τζαμπα τα δινουν(ποιος θα ξανακανει τοσο συντομα παραγγελια?)....

 

 

Και κατι αλλο ρε παιδια...Πιο παλια για αγορες απο 100ευρω και ανω,δινανε δωρεαν μεταφορικα η 1-2 ευρω,και οπαραδιση σε 5-6 μερες..

Τωρα πληρωσα 15 ευρω μεταφορικα(με το πιο αργο μεσο),και γραφει οτι θα κανει 2 15μερες να φτασει...

Τι εγινε,ξυπνησανε και αυτοι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τα ιδια, πληρωσα μεταφορικα αλλα τα πραγματα ηρθαν σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα. Το παλιοτερο που θυμασαι με μεταφορικα 1-2 ευρω πρεπει να ηταν προσφορα εκεινης της περιοδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...