Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 30/11 μετά μου έστειλαν μηνυμα ότι από τον αρχικό έλεγχο δικαιούμε voucher και θα το στείλουν εως τις 2/12 ή ωσπου να φύγει η παραγγελία αλλά ενώ τα πράγματα είναι πια Βουδαπέστη τίποτα από voucher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα εστειλαν κατευθειαν κουπονια αν και ειχα κανει αγορα αρκετες ωρες πριν αρχισει κιολας να ισχυει!!! Για τα ισοθερμικα campri εχει κανεις αποψη για τα μεγεθη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα εστειλαν κατευθειαν κουπονια αν και ειχα κανει αγορα αρκετες ωρες πριν αρχισει κιολας να ισχυει!!! Για τα ισοθερμικα campri εχει κανεις αποψη για τα μεγεθη?

είμαι  1.81   84 κιλα πλεόν χααχαχ, αλλα το large μου καθεται ΑΚΡΙΒΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι  1.81   84 κιλα πλεόν χααχαχ, αλλα το large μου καθεται ΑΚΡΙΒΩΣ

αντρες με κοιλιτσα ειναι σαν καραμελιτσα!!την υγεια μας να χουμε και ορεξη να τρωμε!! οποτε εγω που ειμαι 1,80 γυρω στα 76 πιστευω και το medium θα ναι καλο...λογικα εχουν λιγο αερα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντρες με κοιλιτσα ειναι σαν καραμελιτσα!!την υγεια μας να χουμε και ορεξη να τρωμε!! οποτε εγω που ειμαι 1,80 γυρω στα 76 πιστευω και το medium θα ναι καλο...λογικα εχουν λιγο αερα αυτα.

όχι, για αυτό και τονισα το ακριβως χαχαχ

μου είναι στις ραφες ΑΚΡΙΒΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, για αυτό και τονισα το ακριβως χαχαχ

μου είναι στις ραφες ΑΚΡΙΒΩΣ

ααα και γω νομιζα οτι σ ρθε κουτι εννοουσες!!οποτε L και γω γιατι ερχονται και γιορτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα... Μόλις έλαβα την παραγγελια και είδα ´οτι τα παπούτσια που είχα παραγγείλει για σύζυγο και πατέρα δεν ειναι Καστορινα.. Και ειμαι 99,9 τοις 100 σίγουρη ´οτι έτσι έγραφε όταν παρήγγειλα... Ωστόσο τώρα λέει suede like... Anyway αυτο που με ενδιαφέρει ειναι αν αλλάζονται... Ισχύει μόνο αλλαγή σε νούμερα? Δε μπορεί να μη μπορούμε να αλλάξουμε κάτι μόνο επειδή απλώς δε μας αρέσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα... Μόλις έλαβα την παραγγελια και είδα ´οτι τα παπούτσια που είχα παραγγείλει για σύζυγο και πατέρα δεν ειναι Καστορινα.. Και ειμαι 99,9 τοις 100 σίγουρη ´οτι έτσι έγραφε όταν παρήγγειλα... Ωστόσο τώρα λέει suede like... Anyway αυτο που με ενδιαφέρει ειναι αν αλλάζονται... Ισχύει μόνο αλλαγή σε νούμερα? Δε μπορεί να μη μπορούμε να αλλάξουμε κάτι μόνο επειδή απλώς δε μας αρέσει?

Μπορείς και χωρίς λόγο να τα επιστρεψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω επιστρέψει παπούτσια λόγο μεγεθους, αλλά δεν υπήρχε το μεγεθος που ειχα οποτε μου εκανα refund. 

Αν πας εδω υπάρχει και το Β= Product not required

http://ie.sportsdirect.com/returns?form=pdf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα

- Κάτι φθηνά αθλητικά Donnay για το γυμναστήριο/τρέξιμο

- Ημίμποτα PU Leather Lee Cooper

 

Τα πρώτα με απογοήτευσαν. Περίμενα φτηνή κατασκευή, αλλά εδώ κατόρθωσαν να φήσουν μόνο μια λεπτή εξωτερική σόλα ως πάτο για τα πόδια σου πάνω από τη βάση των δαχτύλων....κυριολεκτικά καθώς γέρνει μπροστά το πόδι είναι σαν να μην υπάρχει μεσαία σόλα.

 

...αν δεν ήταν κάτω των 10€ (8.60€ όταν πλήρωσα) θα επιζητούσα κάποιο refund, τώρα δεν νομίζω ότι αξίζει...το κόστος να τα στείλω πίσω είναι μεγαλύτερο από εκείνο των παππουτσιών...κι αν ακόμη μου καλύψει τα έξοδα το Paypal, δεν νομίζω ότι αξιζει η σπατάλη χρόνου...

 

Τα δεύτερα είναι όμορφα εξωτερικά, βέβαια το πλαστικό δέρμα μυρίζει έντονα και το υλικό κάνει αμέσως σημάδια/ραγαδες στο σημείο καμπής...ελπίζω να ξεθωριάσει η μυρωδιά του γρήγορα....δεν ξέρω αν έχετε κάποια συμβουλή να μου δώσετε για τη φροντίδα PU Leather παππουτσιών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...