Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω επιστρέψει παπούτσια λόγο μεγεθους, αλλά δεν υπήρχε το μεγεθος που ειχα οποτε μου εκανα refund. 

Αν πας εδω υπάρχει και το Β= Product not required

http://ie.sportsdirect.com/returns?form=pdf

Ευχαριστω...

 

Ωστόσο, Αν τυχόν εχει κανει κάποιος και επιστροφή εκτος απο αλλαγή μεγέθους... Ας μου γράψει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^

- Μα κάτι μπορεί να μη σου αρέσει, ή να μην είναι όπως το περίμενες. Γι' αυτό το επιστρέφεις.

- Στον κωδικό μπορείς να το αφήσεις και κενό. Στην αιτιολογία μπορείς να γράψεις π.χ. «quality not as expected».

- Μπορείς να ζητήσεις refund (και θα σου κάνουν refund). Μία φορά σ' εμένα, παρόλο που είχα ζητήσει άλλο βάρος σε κάτι βελάκια ή refund, μου έδωσαν πιστωτικό (για 1 χρόνο διάρκεια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη σελίδα τους για τις επιστροφές γράφουν :

 

The returned goods do not need to be in their original packaging however they need to be in a sellable condition. Return postage is at your own cost and risk.

 

Στη return form:

Refunds and exchanges can be issued for items returned unused and with original labels and intact packaging within 7 days of delivery

 

Τελικά τι ισχύει; Πρεπει να τα στείλω στο κουτί τους ´η μπορώ να γλιτώσω το βάρος του και να τα στείλω χωρίς κουτί; Επιπλέον το 7 ημερες το τσεκάρουν αυτοί απο τη dhl ´η πρεπει να στείλω κάτι εγώ μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με PayPal balance έχει κάνει κάποιος αγορά;

Βρήκα κάτι κομμάτια στα 130€, μη τα βάζω/βγάζω τζάμπα τα λεφτά στο PayPal

Η μεταφορική που έχει αξίζει; θα φάμε μια εβδομάδα μέχρι να έρθουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι Κυριακή έχει καλές τιμές (όσο μπόρεσα να ψάξω) σε Pierre Cardin.

http://www.sportsdirect.com/flash-sale-four#dcp=1&dppp=100&OrderBy=rank&Filter=ASUB^Polos+-+Classic+Fit

Πραγματι , πολυ καλες τιμες.....

Με τα μεγεθη ομως,τι γινεται?

Εγω πχ ειμαι 1,85 κ 90kg. Παω σε L ή σε XL?

Μιλάω για polo μακρυμανικα , κ τυποθ rugby μακρυμανικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με PayPal balance έχει κάνει κάποιος αγορά;

Βρήκα κάτι κομμάτια στα 130€, μη τα βάζω/βγάζω τζάμπα τα λεφτά στο PayPal

Η μεταφορική που έχει αξίζει; θα φάμε μια εβδομάδα μέχρι να έρθουν;

χθες εκανα για τον ξαδερφο μου με paypal balance.ολα οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι , πολυ καλες τιμες.....

Με τα μεγεθη ομως,τι γινεται?

Εγω πχ ειμαι 1,85 κ 90kg. Παω σε L ή σε XL?

Μιλάω για polo μακρυμανικα , κ τυποθ rugby μακρυμανικα...

Τη δευτερα μου ηρθαν οι μισες και σημερα επδ ειχα και κουπονι πηρα και σε αλλα χρωματα. Πηρα μπλουζεσ πλεκτες με το φερμουαρ και τις απλες χρωματιστες που εχουν. 1,80 76κιλα πηρα το medium. Μ ειναι αρκετα καλα..αν ειχα τη δυνατοτητα να δοκιμασω ισως εβαζα σε αυτην με το φερμουαρ το L αλλα συμφωνα με τα σχολια μαλλον θα ναι τεραστια. Και το medium ειναι μια χαρα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι , πολυ καλες τιμες.....

Με τα μεγεθη ομως,τι γινεται?

Εγω πχ ειμαι 1,85 κ 90kg. Παω σε L ή σε XL?

Μιλάω για polo μακρυμανικα , κ τυποθ rugby μακρυμανικα...

Αν σε βοηθάει κάπως,είμαι 1.90 -92 κιλά και από τη συγκεκριμένη φίρμα αγοράζω ΧL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pierre Cardin polo short sleve είχα πάρει L που είναι το νούμερό μου (187 84κ) και μου ήταν τεράστιο, πιο μεγάλο και απο τα xl. Δεν ξέρω αν άλλαξαν γραμμή αλλά θα συμβούλευα ενα νουμερο μικρότερο σίγουρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε για τα νούμερα...

 

Προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου η στενή γραμμή (μακρόστενη) στα κοντομάνικα, προτιμώ φαρδιά και πιο κοντή (να μην κατεβαίνει πολύ κάτω από τη μέση)...

...γι αυτό συνήθως έχω XL κοντομάνικα μαζί με κάποια L που μάλλον έχουν πιο φαρδιά γραμμή ή με τη χρήση μάλλον έχουν φαρδύνει λίγο...

 

Τη συγκεκριμένη μάρκα δεν την έχω φορέσει ποτέ και δεν ξέρω, αλλά πιο στενόμακρη παρά φαρδιά γραμμή μου φάινεται (οι ιντερνετικές αγορές τελικά είναι γι αυτούς που σιχαίνονται τις βόλτες στα μαγαζιά, σαν κι εμένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα comments περνάνε από moderation. Πιθανότατα καταχωρήθηκαν τα σχόλια σου αλλά πρέπει να εγκριθούν και από διαχειριστή της σελίδας για να εμφανιστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...