Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή πολλά διαβάζουμε θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει χρεωθεί κάνεις τελωνείο σε παραγγελία από sportsdirect, εχω κάνει μια αρκετά μεγάλη και ακομα δεν έχει γίνει shipped

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλά διαβάζουμε θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει χρεωθεί κάνεις τελωνείο σε παραγγελία από sportsdirect, εχω κάνει μια αρκετά μεγάλη και ακομα δεν έχει γίνει shipped

 

δεν παίζει τελωνείο από Αγγλία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης, εντελως ενημερωτικά, μιας και το ειχα αναφερει κατι σελιδες πιο πριν, αυτή η παραγγελία που καναμε τωρα απο πειραιως περασε κανονικότατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλά διαβάζουμε θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει χρεωθεί κάνεις τελωνείο σε παραγγελία από sportsdirect, εχω κάνει μια αρκετά μεγάλη και ακομα δεν έχει γίνει shipped

Πραγματικά, μπορείς να μας δείξεις που το διάβασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Αγγλια ειναι ακομη Ευρωπαικη Ενωση, για να επελθει διαχωρισμος θα εχει πολλους μηνες/χρονια εντασης με διαπραγματευσεις και λοιπες χαρτογιακαδιστικες διαδικασιες. Για την ωρα ειναι επαρχια της πατριδας μας. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10% off Clothing and Accessories Orders at Sports Direct

 

 

sdeu10

(απο ξάδερφο στην UK)

Πρίν λίγο έδωσα μια παραγγελία,

αλλα για να το δεχθεί άλλαξα τη χώρα απο Ελλάδα σε Αγγλία πρίν την πληρωμή.

(το πέρασε σε όλα, ρούχα, παπούτσια κλπ)

το κάνω αλλά δε μου δέχεται τον κωδικό. Σίγουρα ισχύει; πως γίνεται να αλλάξω χώρα; Ελλάδα μένω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κάνω αλλά δε μου δέχεται τον κωδικό. Σίγουρα ισχύει; πως γίνεται να αλλάξω χώρα; Ελλάδα μένω.

Ήταν για λίγες ώρες η προσφορά φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Έκανα μία παραγγελία την προηγούμενη βδομάδα και βλέπω μου έστειλαν το δέμα με την wnDirect. Πόσο καιρό κάνει να σταλεί με standart delivery;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με απογοητευει το sport direct αυτη τη φορα. Εχει εδω και 2 ημερες η παραγγελια ειναι υπο επεξεργασια. Εψαξα και ηδη οτι μια μπλουζα που εχω παραγγειλει σε Large εχει τελειωσει, ισως για αυτο. Υποτιθεται εδωσα 30 ευρω μεταφορικα για να ερθει γρηγορα η παραγγελια, επειδη τα θελω αμεσα, οχι να μου ερθουν μετα απο ενα μηνα. Εστειλα και μηνυμα και δεν απαντανε. ΕΙΝΑΙ ΖΩΑ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες με ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ απο πειραιως και εθνικη γινονται οι πληρωμες κανονικα? Ευχαριστω κ σορι αν εχει απαντηθει.

Με χρεωστική mastercard Εθνικης και συνδεδεμενη με το Paypal μια χαρα γίνονται οι αγορές.Έκανα πρίν 4 ημέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...