Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την ίδια απορία έχω και εγώ. 31 παραγγελίες... Πάνω από 3000 ευρώ.... Και μόνο μια φορά δεν βάλανε ένα πουκάμισο και με το που έστειλα mail την επόμενη είχανε κάνει refund στο PayPal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα Μου απαντήσανε στο mail μετά από μια βδομάδα ότι δεν μπορούν να βρουνε την παραγγελία μου και αν θέλω να την ακυρώσω ή να την ξαναστειλουν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα Μου απαντήσανε στο mail μετά από μια βδομάδα ότι δεν μπορούν να βρουνε την παραγγελία μου και αν θέλω να την ακυρώσω ή να την ξαναστειλουν !!!

Δηλαδή στο view my orders εσύ βλέπεις την παραγγελία που έχεις βάλει με κανονικό κωδικό SDxxxxxxxxxxxx και αυτοί δεν την βρίσκουν? Με το app την έκανες ή από το site? Όχι ότι παίζει ρόλο απλά μήπως βγάλουμε άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βαλω και εγώ το λιθαράκι μου στο θεμα sportsdirect, να αναφερω οτι έχω κάνει αρκετές παραγγελίες τα τελευταία 5-6 χρόνια (και αρκετοι φιλοι που τους το εχω προτεινει), οπως επίσης εχω επισκεφθεί και φυσικο κατάστημα (Βιέννη). Σε μια παραγγελία ειχα παρει βαλίτσες και η μια ήρθε λιγο χτυπημένη. Μετα απο κάποιες συνεννοήσεις μου έδωσαν ενα καλό (μερικό) πιστωτικό οποτε κομπλε. Ηταν το μονο θεμα που ειχα, αλλα εντάξει δεν μπορω να πω οτι οι απαντησεις τους ηταν αυστηρά στο 24ωρο... Παλαιότερα είχαν και σχόλια στα προϊόντα οπότε ξεπερνουσες εν μέρει και το θεμα με τα νούμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βαλω και εγώ το λιθαράκι μου στο θεμα sportsdirect, να αναφερω οτι έχω κάνει αρκετές παραγγελίες τα τελευταία 5-6 χρόνια (και αρκετοι φιλοι που τους το εχω προτεινει), οπως επίσης εχω επισκεφθεί και φυσικο κατάστημα (Βιέννη). Σε μια παραγγελία ειχα παρει βαλίτσες και η μια ήρθε λιγο χτυπημένη. Μετα απο κάποιες συνεννοήσεις μου έδωσαν ενα καλό (μερικό) πιστωτικό οποτε κομπλε. Ηταν το μονο θεμα που ειχα, αλλα εντάξει δεν μπορω να πω οτι οι απαντησεις τους ηταν αυστηρά στο 24ωρο... Παλαιότερα είχαν και σχόλια στα προϊόντα οπότε ξεπερνουσες εν μέρει και το θεμα με τα νούμερα.

Αν θυμασαι την διευθυνση του φυσικου καταστηματος στη Βιεννη θα μπορουσες να την αναφερεις, εστω σε προσωπικο μυνημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στο view my orders εσύ βλέπεις την παραγγελία που έχεις βάλει με κανονικό κωδικό SDxxxxxxxxxxxx και αυτοί δεν την βρίσκουν? Με το app την έκανες ή από το site? Όχι ότι παίζει ρόλο απλά μήπως βγάλουμε άκρη.

Ναι τη βλέπω κανονικά την παραγγελία.! Την έβαλα από το site.Σημερα μου στείλανε ότι θα ξαναβαλουν την παραγγελία αλλά δεν είναι πλέον διαθέσιμη κάποια πράγματα που είχα παραγγείλει.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ειμαι 1.72 και 75 κιλα με κοιλιτσα..θελω αν εχει καποιος εμπειρια να μου πει για τα παρακατω:
βερμουδα τζιν lee cooper 
ζακετα everlast και σορτσακι
εσωρουχο lonsdale και μια απλη μπλουζα
chino shorts pierre cardin
τι μεγεθος να τα παρω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας σκεφτομαι να αγορασω καποια t -shirts pierre cardin και lee cooper. Καμια συμβουλη για νουμερο. Ειμαι 1.77 και 82 κιλα. Ειναι κανονικα τα μεγεθη ή παω για ενα νουμερο μικροτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανένας από αθήνα αυτό το παπουτσάκι

http://www.sportsdirect.com/crocs-baya-sandals-mens-229086?colcode=22908603

 

Ισως δε το κρατήσω

Οσο το πηρα (14,40) με τα αυτοκόλλητα επάνω. Αφόρετο . Είναι το made Italy model. Για όσους ξέρουν ελαφρώς πιο μαλακά και καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...