Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες καλησπερα.Θελω να κανω παραγγελια σε κοντομανικα μπλουζακια pierre gardin μπορει καποιος να βοηθησει με τα νουμερα?(υψος 1.86,85 κιλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδες καλησπερα.Θελω να κανω παραγγελια σε κοντομανικα μπλουζακια pierre gardin μπορει καποιος να βοηθησει με τα νουμερα?(υψος 1.86,85 κιλα)

Large να πάρεις θα είσαι ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αρκετά ποιοτικά τα κοντομάνικα  Slazenger , Pierre Cardin

Παρέλαβα αυτές τις ημέρες.

Γνωρίζει κάποιος ποιές βερμούδες τείνουν προς τις φόρμα της μάρκας Catamaran;

Οι βερμούδες  SoulCal έχουν στενή γραμμή πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η επιστροφή των μεταφορικών ισχύει ακόμα? έχει κανείς πρόχειρη την διαδικασία?

Μπαίνεις paypal και ψάχνεις τη συναλλαγή στο ιστορικό. Πατάς αριστερό κλικ πάνω της για να εμφανιστούν περισσότερες λεπτομέρειες και βλέπεις κάτω "Request return shipping refund". Ύστερα, γράφεις σε μια φόρμα ό,τι χρειάζεται, ανεβάζεις τις φωτό που σου λέει (φωτό από απόδειξη ΕΛΤΑ για την αποστολή του πακέτου πίσω στο sportsdirect και το ίδιο το πακέτο νομίζω) και όλα καλά.

 

FKVkn9e.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν το sportdirect σκοπευει να επαναφερει τα σχολια καποια στιγμη; Για ποιο λογο τα αφαιρεσαν;

 

γιατί κάποια προϊόντα που ήταν για τον π@@@@ο μάζευαν χάλια σχόλια και βαθμολογία και δεν πούλαγαν..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια & κοπελιές μόλις βρήκα και επιβεβαίωσα κουπονάκι :D :

 

SDEU10

 

Παρόλο που δεν είναι πολύ διαφημισμένο, ισχύει και δίνει 10% έκπτωση σε ότι πάρεις.

Κάλλιο -10% και στο χέρι, παρά καρτέρι και τίποτα...
Ισχύει μόνο για την πρώτη παραγγελία που θα κάνετε, επομένως εάν έχετε ξαναπαραγγείλει, θα χρειαστεί να κάνετε νέο λογαριασμό για να δουλέψει.

 

Επίσης έχει όριο μέγιστης έκπτωσης τα 12€.

 

Δεν έχω βρει πουθενά μέχρι πότε θα ισχύει το κουπόνι, γι αυτό αν είστε για να παραγγείλετε και το σκέφτεστε, βιαστείτε!

 

 

Εγώ το χρησιμοποίησα επιτυχώς στο uk site (χωρίς το πρόθεμα gr δηλαδή στο URL) και περιμένω την παραγγελία μου.

 

Γνωρίζει κανείς πόσες μέρες κάνει περίπου με την express αποστολή;

 

 

 Άντε και καλές αγορές!

Cheap-300x224.jpg

 

Για να μην αρχίσουν μερικοί να διαμαρτύρονται ότι δεν δουλεύει, το διπλοτσέκαρα μόλις και το SDEU10 ισχύει μόνο έχοντας επιλεγμένη τη χώρα UK. Παρόλα αυτά η αποστολή μπορεί να γίνει σε οποιαδήποτε χώρα. Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός.

 

Επίσης από ότι βλέπω το ίδιο coupon code, έχει ήδη αναφερθεί εδώ από άλλο φίλο μας στις 5 Ιουνίου. Είναι πολύ πιθανόν ξέρετε να ίσχυε όλον αυτό τον καιρό και να μη το πήρε κανείς χαμπάρι... :mad:

 

Proof attached:

sd.png

post-453918-0-55462000-1502114950_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σκεφτομαι να κανω την πρωτη μου αγορα απο το sportsdirect. Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει παρει καποιος Link.png Site: αυτο το παπουτσι ,να μου πει αν ειναι δερματινο και αν σαν νουμερο στο 42 θα μου κανει. (φοραω 42) Ρωταω γιατι υπαρχει και σε 42 1/2 . Ευχαριστω

 

(Εστειλα μειλ πριν μια βδομαδα ,για να μαθω αν ειναι πραγματικο δερμα και ακομη δεν απαντησαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό μεσημέρι.Γνωρίζει κανείς την αντιστοίχιση στο νούμερο 16-16,5 32-33 σε XL;Μιλάω για πουκάμισα pierre cardin.Υ.Γ.Συγγνώμη για την κακή ποιότητα εικόνας.post-225242-0-14436700-1503056994_thumb.jpg

Επεξ/σία από manouras2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να κανω την πρωτη μου αγορα απο το sportsdirect. Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει παρει καποιος Link.png Site: αυτο το παπουτσι ,να μου πει αν ειναι δερματινο και αν σαν νουμερο στο 42 θα μου κανει. (φοραω 42) Ρωταω γιατι υπαρχει και σε 42 1/2 . Ευχαριστω

 

(Εστειλα μειλ πριν μια βδομαδα ,για να μαθω αν ειναι πραγματικο δερμα και ακομη δεν απαντησαν)

 

Από τι στιγμή που γράφει στην περιγραφή δέρμα αυτό θα σου πουν και αυτοί...

όσο για το νούμερο δες γενικά τι φοράς σε UK size και πάρε το αντίστοιχο..

 

Καλό μεσημέρι.Γνωρίζει κανείς την αντιστοίχιση στο νούμερο 16-16,5 32-33 σε XL;Μιλάω για πουκάμισα pierre cardin.Υ.Γ.Συγγνώμη για την κακή ποιότητα εικόνας.attachicon.gif1.jpg

 

2 φίλοι μου που έχουν πάρει πουκάμισα pierre cardin τα πήραν στο νούμερο που φοράμε και στα t-shirts τους..

...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τετοια τρελλα με το SportsDirect ;

Να ηταν πρωτοχρονια που ειχε σε οτι παρεις δωρεαν μεταφορικα να το καταλαβω. Γενικα εχει καποια φτηνιαρικα ολο το χρονο και εποχιακα κανει καμια καλη προσφορα και σε επωνυμα ρουχα, παπουτσια. Απλως προσπαθω να απομυθοποιησω το καταστημα γιατι προσφατα βρεθηκα σε φυσικο καταστημα της εταιρειας στη Βιεννη (στον πεζοδρομο Mariahilfestrasse για οσους ενδιαφερονται) και για ενα τριωροφο κτηριο της εκτασης του και για περιοδο εκπτωσεων θα επρεπε να ειναι γεματο κοσμο, πραγμα που δεν συνεβαινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τετοια τρελλα με το SportsDirect ;

Να ηταν πρωτοχρονια που ειχε σε οτι παρεις δωρεαν μεταφορικα να το καταλαβω. Γενικα εχει καποια φτηνιαρικα ολο το χρονο και εποχιακα κανει καμια καλη προσφορα και σε επωνυμα ρουχα, παπουτσια. Απλως προσπαθω να απομυθοποιησω το καταστημα γιατι προσφατα βρεθηκα σε φυσικο καταστημα της εταιρειας στη Βιεννη (στον πεζοδρομο Mariahilfestrasse για οσους ενδιαφερονται) και για ενα τριωροφο κτηριο της εκτασης του και για περιοδο εκπτωσεων θα επρεπε να ειναι γεματο κοσμο, πραγμα που δεν συνεβαινε.

 

ε εντάξει στην Αυστρία ήσουν που οι μισθοί είναι 2 φορές πάνω από μας, στο Πλίμουθ της Αγγλίας που ήμουν πριν περίπου 10 χρόνια είχε πολύ κόσμο σχεδόν κάθε μέρα (βέβαια τότε δεν έπαιζε τόσο πολύ απ το ίντερνετ όπως τώρα).

γενικά έχει πολλά μάπα πράγματα(από τις δικές του μάρκες) αλλά έχει και αρκετά καλά όπως επίσης και επώνυμα σε πολύ καλές προσφορές κατά καιρούς, και το κυριότερο αράζεις στον υπολογιστή σου και βρίσκεις ότι θες και στα φέρνουν σπίτι σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,τα ρουχα της under armour εχουν μεγαλη γραμμη?πιο συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για ζακετα  υψος 1,90 75 κιλα

Ενα νουμερο μικροτερο θα παρεις.Αν εισαι L θα παρεις Μ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...